Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

ezgicim testte gözüküyor ama seni heyacanlandırmak istemem ama bende ilk test yaptımda seninki gibi çıkmıştı ben aşılama yaptırmadım ama test aynıydı canım doktora gitimde daha çok küçük demişti ve beta hcg 33 çıkmıştı inş seninde öledir ALLAHIM isteyen herkeze nasip etsin benim bebişim 9 haftalık oldu inş seninde hayırlı haberini alırız canım :sarilma:

ezgicim testte gözüküyor ama seni heyacanlandırmak istemem ama bende ilk test yaptımda seninki gibi çıkmıştı ben aşılama yaptırmadım ama test aynıydı canım doktora gitimde daha çok küçük demişti ve beta hcg 33 çıkmıştı inş seninde öledir ALLAHIM isteyen herkeze nasip etsin benim bebişim 9 haftalık oldu inş seninde hayırlı haberini alırız canım :sarilma:
maşallah canım Allah kucağınada almayı nasip etsin inşallah inşallah vardır bebeğim.

- - - Updated - - -

esgicim duam seninle cnm hamilesindir inş.ilk aşılamanmıydı seninnn....
sağol canım inşallah evet ilk aşılamam.

evt cnm hamıle kaldıgmdan berı gırmıyordum yenı uyelık aldım.7 aylık olduk subatın ortasnda dogum ınsallah :) sende durumlar nedr hep merak ettım seni

ay cnm yaaa seni gördüğüme sevindim..maşallah cnm az kalmış yaaa...cnm bende 1 kere aşılama yaptırdım olmadı şimdi adet ounca 2.aşılamamı yaptırcam hayırlısıyla...gel sürekli cnm yaaa vallahi özlemişim seniii:kiss:

Geri