Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

Selam kizlar nasilsiniz ben cok iyim yavrumu kucagima aldim 12.12.2012 11.38 3750 gram 54 cm :) normal dogum oldu ve 3 saat sanci cektim 3 saat sonunda geldi ve dünyalar bizim oldu rabbim o duyguyu herkese yasatmayi nasip etsin insAllah ve suan tam 5 günlük olduk :) 6 günde erken;)

tekcim allah analı babalı büyütsün maşallah paşaya... geniş bir vakitte karşılaşırsak bir sürü soru sormak istiyorum ama bu gün vaktim yok çok sevindim iyi olmanıza darısı benim gbi tüm bekleyenlerin başına... hepimize kolay ve normal doğum nasip etsin rabbim...

Selam kizlar nasilsiniz ben cok iyim yavrumu kucagima aldim 12.12.2012 11.38 3750 gram 54 cm :) normal dogum oldu ve 3 saat sanci cektim 3 saat sonunda geldi ve dünyalar bizim oldu rabbim o duyguyu herkese yasatmayi nasip etsin insAllah ve suan tam 5 günlük olduk :) 6 günde erken;)

canımm bende doğurdum minik kızımı :) 15.12.2012 14.10 3520 ve 52 cm doğdu sevgim.normal doğum çok zor geçti.15 dk daha geç kalınsa bebeğim ölücekti.ama çok şükür şuan hersey yolunda.3 saat neler çektim allah ve ben bilirim.ama sonunda değdi :) rabbim isteyen herkese nasip etsin bu güzelliği :)

canımm bende doğurdum minik kızımı :) 15.12.2012 14.10 3520 ve 52 cm doğdu sevgim.normal doğum çok zor geçti.15 dk daha geç kalınsa bebeğim ölücekti.ama çok şükür şuan hersey yolunda.3 saat neler çektim allah ve ben bilirim.ama sonunda değdi :) rabbim isteyen herkese nasip etsin bu güzelliği :)
goncam hayırlı olsun meleğin rabbim hayırlı evlat etsin sağlık versin inş.

Canim bak kavustuk yawrularimiza :) sonunda önemli olanda onlara sonunda kavusmamiz degilmi ? suan onun benim yanimda olmasi herseye deger suan dogumu bile unuttum :):)

maşallah sanada bebeişinin cinsiyeti ne hale?
tekgerçeğimede bebeğinede allah sağlık sıhhat versin inşallah iyidirler:D

dilekdenizi allah analı babalı büyütsün sağlık sıhhat versin oğluşuna çok tatlı uyuyor maşallah...

interneti kapattığımız için pek giremiyorum ama benim kızımda 32+4 haftalık oldu zaman azaldı inşallah cümle bekleyenlere sağlıklı kolay doğumlar nasip etsin rabbim...
aramzda pek fark yokmus cnm erkek benımkı 31 haftlk olcaz

gonca allah sanada sevginede hayırlıs ağlıklı uzun ömürler versin allah saliha bir evlat olmayı nasip etsin biraz sıkıntı yaşmışsın ama allah nasip ederde bir gün ikinci bebeğin olursa doğumun daha kolay olur allahın izniyle:) şimdi güzel bebeğin yanındaya önemli olanda o inşallah hem bu dünyada hem öte alemlerde mutlu bir yuva olarak kalırsınız sonsuza kadar...

aramzda pek fark yokmus cnm erkek benımkı 31 haftlk olcaz

evet bu gün 33+0 olduk bizde kızımla inşallah bizde güzel kolay doğumlar yaşarız ve sağlıkla kavuşuruz miniklerimize...

Geri