Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

Kizlar bizim göbegimizde düstü cok sükür :) oglumla zamanin nasil gectigini anlamiyorum esimle iletisimim tamamen koptu iyi manada bebk olunca ikinci planda kaliolar otomatikmen pff yaa ikiside bir anda olmazki olsunnn ama benn yapmaya calisiyorum hahahahahaha

hehehe benim kızımında göbeği düştü çok şükür.çok cadı bir kız annesi gibi :D:D acıktımı hiiiiiiç durmuyor.hele emzirme nasıl sinirleniyor :D evdeki misafirler gitse dahada rahat olucaz ama sabır diyorum :) kocamıda takmıyorum artık amannnn :) oğluşunu öp benim için.

arkadaşlar merhaba yaklaşık 3aydır takip ediyorum forumu ben 1.5yıllık evliyim.geçtiğimiz ağustos aında vajinismus tedavisi gördüm.çok şükür sorunumu biraz da olsa aştım hala doktorumun verdiği su bazlı kayganlaştırıcıyı kullanıyoruz daha önceki ayla yumurtlama haftasında düzenli ilişkiye girmedik bu ay adetimin,9.,12.,13.,14., 16.,ve 20.gününde ilişkiye girdik ilişkiden sonra kalkmadan 1-2saat yatıyorum yinede tuvalete kalktığımda bir kısmı akıyor.çok stresliyim rabbim isteyen herkese nasip etsin o güzel duygudanbizi mahrum etmesin acaba hamile kalabilirmiyim bu ay adetime 1hafta varnormalde adetime 12 gün kala göğüserim çok ağrırdı ama şuan hiç belirti yok...herkese teşekkürler

canım inş olur hayırlısıyla sende yazarın buraya bebişini kafana takma bak ozaman herşey oluyor bende kafama takıyordum kendimi dinliyordum ama her ay sonuç hüsrandı veee takmadım düşünmedim şimdi bebişim yolda inş hayırlısıyla gelir ve seninde mutlu anlarını paylaşırız burda :hamile:

slm kizlar ben yumurtlama gunlerimi ates olcerek anliyom bu ay ayin 26 sinda gemesi lazimdi daha gelmedi ates olcme yontemi ile hamile kalan arkadaslarim varsa bana yardimci olabilirmi normalde adet doneminde ates dusuyomus duserse adet gelicek demekmis dusmesse hamile anlamina geliyomus bu nekadar dogru bilmiyorum benim git gide artti ve 6 gundur falan 37 de sabit kaldi sabahlari 37 den cikmiyo dusmuyo ama gun icinde 37.8 lere kadar cikiyo acaba hamile olabirmiyim her an atesim dusecek ve adet olacagim diye cok korkuyorum lutfen bana yardim edin canlarimmm

Geri