Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

çok gwçmiş olsun canım arkadaşım. bilirsin belki çocuklar doğdukatan sonra yada doğmadan fark etmez ölünce şefaatçi oluolar

anne babaya yani allahın izniyle bebeğinin sizin cennete girmeniz için şefaatçi olcak ye cennet bebeğin seninlşe olcak inş. tekrar geçmiş olsun. inş hayırlsıyla tez zmanda hamile kalırsın. ve bende

selam kızlarrr canlarrr nasılsınız....duymuşsunuzdur belki bebeğimin kalp atışı durduğu için almak zorunda kaldı doktorum nasılda zor bir durum heleki bide benim gibi zor hamile kalıyosanızz..bana dua edin canlar allahım hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inş.

canımm büyük geçmiş olsun, Allahım hayırlısıyla tez vakitte bebeğini sana göndersin inşallah..

selam kızlar uzun zamandır bişeyler yazmıyorum ama sizi hep takip ediyorum. tekrar tedaviye başladım klomen kullndım bugün 22. gün dün altan ultrasonda baktı doktor çok güzel çatlamış dedi herşey yolunda hadi hayırlısı dedi bide progerstron testi yaptı gerçi sonuca bakmadı ama ben çok merak ediyorum 31,42 çıktı acaba nasıl bileniniz varmı?

merhaba lavinyam canım ben siteye yeni kayıt oldum. mesajlarıma cevap gelmeyince bende sana yazayım dedi. öncelikle alah herkese hayırlı evlat versin. bn 1sene 8 aylık evliyim v3 8 aydır bebek istyrz ama olmuyr doktr bugun klomen verdi.carsamba günüde ultrasona grecegm. sence daha erken mi ilaç tedavisi için. bu konuda beni braz bilgilendrr mişin cevabını bekliyorum.. :(:leylek

canım hiç korunmadıysanız bence erken değil ilac tedavisi için. Bende gerçi 1 yıllık evliyken klomene başlamıştım ama hala bekliyorum ben hakkında hayırlısı olsun cnm

Geri