Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

selam kızlarrr canlarrr nasılsınız....duymuşsunuzdur belki bebeğimin kalp atışı durduğu için almak zorunda kaldı doktorum nasılda zor bir durum heleki bide benim gibi zor hamile kalıyosanızz..bana dua edin canlar allahım hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inş.

oyyyy kuzum kıyamam sana yaaa ilk kez duyuyorum mekana da pek giremediğim için çok üzüldüm canım çünkü senin gelişimlerini sürekli takip eden biri olarak çektiklerini biliyorum. Umarım Allah sana ve tüm isteyenlere en yakın zamanda bebek nasip eder tabi bana da:)

lavinyacım yanlış hatırlamıyorsam sen antalyadaydın hangi doktora gidiyorsun ve ordaki tüp bebek merkezlerinden hangisi daha iyi bilgin var mı.benim geçen ay tahlillerim yapıldı sol tüp tıkalı laporoskopi olacam yaza 1 ay klomen kullandım hsg sonucu böyle çıkıncada tedaviyi bıraktık.başka sorun olmadığı için tek tüplede hamile kalınabilirmiş ama zor

Merhaba bende uzun zamandır siteye giremiyorum herşey yolunda sıkıntısız hamilelik geçiriyordum 32haftama geldim cumartesı kontrolumde bebegın az beslendiğini kan akımında sorun oldugunu söledı doktor bana ciğer geliştirici iğne yaptırdı pazartesı gıttım bı degısıklık yok perşembe gel duruma bakıp erken doğum yapalım dedi kafayı yemek uzereyım bebişim hareketleri falan maşalahımız var ek sorunumuz gıda alma nolur dualarınızı eksik etmeyin

selam kızlar.bugün idrar testi yaptırdım hastanede veeeeee hamileyiiiiim allah isteyen herkese nasip etsin.tabi ben hala inanamıyorum sanki kan testi yaptırdığım da çıkmıcakmış gibi geliyo böle bişey olmaz değilmi yani idrarda pozitif hamileyim değilmi inanamıyorum rüya gibi herşey.

oyyyy kuzum kıyamam sana yaaa ilk kez duyuyorum mekana da pek giremediğim için çok üzüldüm canım çünkü senin gelişimlerini sürekli takip eden biri olarak çektiklerini biliyorum. Umarım Allah sana ve tüm isteyenlere en yakın zamanda bebek nasip eder tabi bana da:)
lavişim canım benim herşey nasip gerçekten kendini parçalasan da elden gelen bişe yok ne yazıkkii...rabbim bizimde yüzümüzü güldürcek inşallah inanıyorum

- - - Updated - - -

selam kızlar.bugün idrar testi yaptırdım hastanede veeeeee hamileyiiiiim allah isteyen herkese nasip etsin.tabi ben hala inanamıyorum sanki kan testi yaptırdığım da çıkmıcakmış gibi geliyo böle bişey olmaz değilmi yani idrarda pozitif hamileyim değilmi inanamıyorum rüya gibi herşey.
hayırlı olsun cnm allahım kucağına almayı nasip etsin

arkadaşlar merhaba ben tüp bebek yaptırcam ama nerde yaptırcağıma çok kararsızım artık okadr çok merkezler var ki tercihim ankara yaptıran bilen varmı

Selam kızlar ne yazikki 3 haftalikken düsük yaptim cok zor ya allah isteyen herkese nasipetsin ama saglikli sihtli. sevincim kursagimda kaldi simdi öyleagriyla yatiyprum bide ustune grip oldum ufff

Selam kızlar ne yazikki 3 haftalikken düsük yaptim cok zor ya allah isteyen herkese nasipetsin ama saglikli sihtli. sevincim kursagimda kaldi simdi öyleagriyla yatiyprum bide ustune grip oldum ufff
ayy cnm yaa geçmiş olsun hayırlısı olsun hakkında

- - - Updated - - -

slmmmm kızlar nasılsınız ya ben hepinizi ve geçen seneki ortamı çok özledim buraya giremiyorum fazla vakit bulamıyorumm hepinizi kocamn öpyrummm
bizde seni özledik cnm sık sık gelmeye çalış sen yinede:kiss:

arkadaşlar merhaba ben tüp bebek yaptırcam ama nerde yaptırcağıma çok kararsızım artık okadr çok merkezler var ki tercihim ankara yaptıran bilen varmı
cnm ben adanadayım başkent hastanesinde yaptırcam eylül ayında rabbim nasip ederse..ankara merkezli üniversite hastanesi ve ben çok memnunum doktorları süper ilgileniyor..

Geri