Hamileligimi sizinle adim, adim yasamak istiyorum diyenler buraya....

evet ordada var yok normal disarda durmasi icin.. :D
e tabiki cikolatasiz olmaz :hihi: suan da birazcik yiyorum bugün 3 saate yaklasik yürüs yaptim.. cok güzeldi valla.. ama gelince hasat oldum bacaklarim zonkladi.. ve kendimi tuttum dondurmacidan gecerken dondurma almadim... :D:D

3 saat yapma canim cok yapmisssin zorlama kendini o kadar zonklar tabi bacaklarin.dondurma niye almadin en hafif tatli ye gitsinn

agrim normalmis hersey iyi görünüyor dedi. bebek ve plasenta kendine yer yapiyor ondan dolayi olur agrilar dedi. Ama yinede testler yapt CTG ye bagladi, idrar kan aldi.. kanin sonucu yarin ögleden sonra belli olurmus tekrar arayacagim :D Hersey pilan icinde ilerliyor dedi.. bebimi ölctü ve 1600-1700gr civari dedi yani normal büyüyor cok güzel dedi :D
dönmüs yerini almis dedi :D ayaklari nerede elleri nerede duruyor onlari gösterdi :D:D

hala yermi yapiyorlar kendilerine yahu senin bebiste bi yer yapamadi gitti :lau: ne icin kan aldi tatlim?benden hep aliyor sonuc felanda soylemiyolar rutin kontroller degilmi? bebis donmusmu artik?insallah geri donmez donebilirde bi daha tekrar doner belli olmaz.sisko bir bebisin var yaniii hahaha benimkide 1e yakin

hala yermi yapiyorlar kendilerine yahu senin bebiste bi yer yapamadi gitti :lau: ne icin kan aldi tatlim?benden hep aliyor sonuc felanda soylemiyolar rutin kontroller degilmi? bebis donmusmu artik?insallah geri donmez donebilirde bi daha tekrar doner belli olmaz.sisko bir bebisin var yaniii hahaha benimkide 1e yakin

yok canim sisko degil dr normal dedi, kanda intahap yada baska birsey varmi diye aldilar. o herdefasina aldiklarinda demir vitamini kontrol ediyorlar ve sekeri...

kizlar bugün kendimi cok iyi hissediyorum cok sükür, yürüs yaptim 1 saaten fazla cok iyi geldi günes beni motive ediyor valla. Erkenden kalkiyorum, gecede normalden daha rahat uyuyorum. Yürüyüsün faydasi oluyor valla.. yarin 30.cu haftamiza basliycagiz insallah... :D:D

yok canim sisko degil dr normal dedi, kanda intahap yada baska birsey varmi diye aldilar. o herdefasina aldiklarinda demir vitamini kontrol ediyorlar ve sekeri...

biliyorum canim saka yapiyorum.anladim simosum.yuruyus icin havalar cok guzel bu aralar bende yuruyorum sen 30lara geldin canim ben henuz 26dayim ve babyim cok hareketli gecen sabah disari firlayacak gibiydi :D prensesimin odasini hazirliyoruz kocacimla mobilyalarimizda geldi yavas yavas herseyi bitiyor

biliyorum canim saka yapiyorum.anladim simosum.yuruyus icin havalar cok guzel bu aralar bende yuruyorum sen 30lara geldin canim ben henuz 26dayim ve babyim cok hareketli gecen sabah disari firlayacak gibiydi :D prensesimin odasini hazirliyoruz kocacimla mobilyalarimizda geldi yavas yavas herseyi bitiyor

oh masallah ne güzel benim oglumun odasi felan yok malesef... bi kücük besigi var kuzenlerinden kalma icine yorganini yastigini felan aldim, carsaflarini felan yikadim hazirladim.. bide rafli dolabi var iste yatak odasina koydum, camasir odamdada bir kac rafi ona ayirt edip koydum cicilerini.
evet canim bugün 30.cu haftaya basladik :D cok sükür darisi sizlere :D:D

Geri