Hamileligimi sizinle adim, adim yasamak istiyorum diyenler buraya....

dün aksamdan beri karnim agridi cok sükür aksam üstü gecti gecmeseydi hastaneye gidecektim annem normal diyor bebek büyüdükce agrir diyor. Masallah oda hic durmuyor kipir kipir bazen öyle hareketler ediyorki agrityor :D
tam 19 kilo almisim simdilik daha önümde iki ay var, bakalim nolcak :D:D hayirli artik saglikli dogsun melegimde

evet canim 30 haftadan sonra 2 haftada bir gidiliyormus :D artik kontrollerde uzun sürmeye basliyor. Yarim saat sanci ve bebegin kalp atisini ölcüyorlar CTG de, küt küt bi güzel atiyorki masallah valla :D
Boyunu söylemedi canim, ama tahminim 40 cm felan olmasi gerek.
Senin randevu ne zaman birdahaki?
Evet ya heyecan var, iki yandan hemide hem esimin gelmesi yaklasiyor doguma gelecek ya insallah hemde oglumu kucagima alacagim insallah :D

canim boyunu soylemedi sen sor yahu ben meraktan catlarim yaniii :) tüm fotograflarin altina yaziyorum boyunu ve kac kilo oldugunu ilerde bakariz kizimla.benim terminim yarin tatlim seker testi yapacak doktor kizimi cok özledim 1 haftadir görmedim yaniii.simos sen o laf edenlere hiiiicc bakma hamilesin tabikide kilo alacaksin yahuu zayiflayacak halin yok ya hahaha daha dun kac haftadaydik simdi dogumumuzu bekliyoruz ne tuhafff..bebisimizin odasini boyadik ve duvarlari simli yaptik o kadar güzel olduki bakip bakip duruyorum.kizimiz büyüdkce daha cok hissediyoruz esimde cogu zaman hissediyor cok seviniyor :hede:

kizlar bilmiyorum neden ama bugün cok neseliyim ya... icim kipir kipir :D:D
hormonlarim bugün benim herhalim positif etkiliyor...... hep aglatmiyor bazende mutlu ediyor demekki hahaha ay ne tuhaf birsey ya.......... bi sebepsiz yere aglayasin gelir bir icin kipir kipir cok mutlu olursun... sebebi yok hahaha :S

Senin hormonlarin iyice karman corman olmus simos hahaha yok tatlim bende ayniyim yalcin bisey deyince hemen agliyorum o da pesimde dolasiyor özür diliyor zavallim benim kahrimi cooook cekiyor ama cokta mutlu hic sikayetci degil :)

dün aksamdan beri karnim agridi cok sükür aksam üstü gecti gecmeseydi hastaneye gidecektim annem normal diyor bebek büyüdükce agrir diyor. Masallah oda hic durmuyor kipir kipir bazen öyle hareketler ediyorki agrityor :D
tam 19 kilo almisim simdilik daha önümde iki ay var, bakalim nolcak :D:D hayirli artik saglikli dogsun melegimde

Bendede sag gögsümün altinda bazen agri oluyor cok normal oldugu icin kafama takmiyorum.kasiklarimdada cekilme gerilme oluyor bazen bebek büyüdügü icin onuda normal karsiliyorum.artik bayagi agirlastim bende kilom yine ayni devam ediyor 7-8 kilo aldim sanirim geceleri hic uyuyasim gelmiyor agiriyor bacaklarim üzerine uyuyunca ama en cokta bebek uyuyunca kipirdiyor yerim ben onuu az kaldi benim arkadasim olacak benim kizimm..

- - - Updated - - -

Esin seninde kizin oluyor eyvah bir cadi daha geliyor yuhuuu yasasin kötülük :D:D

bugün yine karnim agriyor ya, böyle olunca namazimi bile kilamiyorum. Abdest alamiyorum.. annem ve ablamgil normal diyorlar o yüzden herhalde yarin dr a gitmem.. zaten haftaya randevum var bakalim benim prens ne kadar olmus :D

tugcecim o söylemeyince benimde aklima gelmiyorki sormak bebegi görüyorum o an herseyi unutuyorum valla... sonradan geliyor aklima sunu sorsaydim bunu sorsaydim diye.
Ben gecen hafta ebenle telefonlastim, her zaman beni araya bilirsin dedi.. Ama eger sorun olmazda aramazsan mayis sonuna mutlaka randevulasalim ben sana geleyim dedi... ay acaip büyüdü karnim yaaa :D:D bebimin her hareketini hisseder ve hatta görür oldum. cok tatli ben hareket ederken ayagiyla sanki bana diretiyor gibi cikiyor disariya cok komik görünüyor :hihi:

Karin agrisini bilmiyorum canim ama son 6 hafta sanci normal.Evet artik büyüdü tatlim görünebiliyor disardan hareketler benim kizimda cok hareket ediyor hic uyumuyor sanirim.ben doktora gidince herseyi soruyorum hic unutmam heyecandan boyu kilosu cok önemli benim icin yaziyorum ben onlarin hepsini fotograflarinin altina.

Bugün doktordaydim kalp atisini dinledik kocacimla cok güzeldi videoya aldik hatira kalmali cok önemli.seker testi yapildi kizimiza baktik hersey cok güzel 1 kilo 200 gram olmus prensesimiz.yerinde durmuyor cok hareketli.gögsümün altindaki agrida bazen olabilirmis bebis bastiriyormus damara öyle yani hersey mükemmel gidiyor cok sükür

Karin agrisini bilmiyorum canim ama son 6 hafta sanci normal.Evet artik büyüdü tatlim görünebiliyor disardan hareketler benim kizimda cok hareket ediyor hic uyumuyor sanirim.ben doktora gidince herseyi soruyorum hic unutmam heyecandan boyu kilosu cok önemli benim icin yaziyorum ben onlarin hepsini fotograflarinin altina.

Bugün doktordaydim kalp atisini dinledik kocacimla cok güzeldi videoya aldik hatira kalmali cok önemli.seker testi yapildi kizimiza baktik hersey cok güzel 1 kilo 200 gram olmus prensesimiz.yerinde durmuyor cok hareketli.gögsümün altindaki agrida bazen olabilirmis bebis bastiriyormus damara öyle yani hersey mükemmel gidiyor cok sükür

masallah canim insallah saglikli bir sekilde alirsin kucagina :D

Geri