Hamileligimi sizinle adim, adim yasamak istiyorum diyenler buraya....

Kizlar korse iyi degilmis karin kaslarini tembellestirior kendisi gitmesi lazim hastanede rückbildungsgymnastik ögretiorlar o hareketleri yapin geri cekilior karniniz..ben 10kg almistim 2 hafta sonra gitti..karnimda geri cekildi!! Bugunlerin tadini doyaa doyaa yasayin insan hamileligi cok ozluyor..arada hala agliorum cunki gobegimi ozluyorum;( birde bool bool foto cekinin..Allah yardimciniz olsun..

- - - Updated - - -

slm kızlar çok şükür bugün meleğimin kalp atışlarını duydum güm gümde güm güm :D çok güzel bi duygu rabbim isteyen herkese nasip etsinnn :)

Tebrik ederim cnm allah kucagina almayida nasip etsin:)

Kizlar korse iyi degilmis karin kaslarini tembellestirior kendisi gitmesi lazim hastanede rückbildungsgymnastik ögretiorlar o hareketleri yapin geri cekilior karniniz..ben 10kg almistim 2 hafta sonra gitti..karnimda geri cekildi!! Bugunlerin tadini doyaa doyaa yasayin insan hamileligi cok ozluyor..arada hala agliorum cunki gobegimi ozluyorum;( birde bool bool foto cekinin..Allah yardimciniz olsun..

- - - Updated - - -

Tebrik ederim cnm allah kucagina almayida nasip etsin:)

canim resim cekilirim insallah haklisin ne kadar acisi olsada cok güzel bir his hamislik, ama sen az almissin ondan kolay gitmistir sende ben 23 kilo aldim ve kesin dahada alacagim parmaklarima kadar sistim ben artik her an patliycam diye korkuyorum.... bende ilk bir iki haftada o 10 kilo gitse bile öbür kilolari nasil verecegim.. bazen diyorum amaaaan bebegim saglikli dogsun hersey iyi gecsinde veririm diye, takmiyorum kafama ama bazende tabiki herseyin basi saglik öyle olsunda ama iste kilolu hic olmamistim ben bu kadar daral gelecek diye korkuyorum... hele bide etrafdakilerin laf sokusturmalari olursa iyice depressyona girerim diye korkuyorum valla.... evet Rückbildungsgymnastike bende gidecegim... insallah dogumdan sonra devamli yürüs felan düsünüyorum bol hareket ama bakalim kismette ne var :D

ben hamile kalmadan önce kilom 57 hamileliğim boyunca 10 kilo aldım inşallah kolay verebiliriz kiloları :)

kızlar cok sukur ultrasonumda temiz cıktı bebegım saglıklıymıs ama bi tek seye sinir oldum bebegımı hiç goremedim :(

kizlar bugün oglusumu gördüm biraz asag inmis :D hersey yolundaymis dr diyorki boyu uzun olacak bebegin diyor
suan boyu 46 cm agirliginida 2800gr tahmin ediyor. diyorki doguma 54-55cm olur boyu diyor.... bakalim nolcak :D:D
ama yine resim cekemedi elini yüzüne götürüp durdugu icin resim net cikmiyor diye yine cekmedi... malesef... :cry: ben olsun babasi merak ediyor dedim ama yinede cekmedi dr. gicik oldum. ay sonuna hastaneye gidecegim insallah onlar ceker resmini minigim büyüdü bi resim cekemediler lo!!!! :sinirli:
ama buna sükür icim rahat minigim kipir kipir bende babasina ctg den cikan kalp atisini yolladim Whats updan :D en azindan onu duysun diye :D:D

az kaldi ya yavas yavas iniyor asagiya.amannn 2800 olmus aramizda 2 hafta var tatlim seninki tombismis.niye fotograf vermiyor yahu aa....boyu problem degilde kilolu bebekler zor dogar ya insallah benimki cok tombis olmaz :utan: hastanede cekerler mi ki acaba.hastaneye neden gideceksin tatlim? bende kalp atisini telefona cektim.esim en sonunda dediki annneeee aciktim sanki bebek konusmus gibi oldu su sarelle reklamindaki gibi onu hala unutamadik biz hahaha

Bende dün büyük ultrasondaydim kizim 40 cm 1.700 gr.kilosu boyu herseyi güzel dedi doktor herseyini kontrol ettik aman pek seker ya yerim onu ben yine dönmüs kafasi yukarida haftada bir dönüyor hahaha haftaya yine terminim var kesin o zamanda kafasi baska yerde olur :D:D

az kaldi ya yavas yavas iniyor asagiya.amannn 2800 olmus aramizda 2 hafta var tatlim seninki tombismis.niye fotograf vermiyor yahu aa....boyu problem degilde kilolu bebekler zor dogar ya insallah benimki cok tombis olmaz :utan: hastanede cekerler mi ki acaba.hastaneye neden gideceksin tatlim? bende kalp atisini telefona cektim.esim en sonunda dediki annneeee aciktim sanki bebek konusmus gibi oldu su sarelle reklamindaki gibi onu hala unutamadik biz hahaha

Bende dün büyük ultrasondaydim kizim 40 cm 1.700 gr.kilosu boyu herseyi güzel dedi doktor herseyini kontrol ettik aman pek seker ya yerim onu ben yine dönmüs kafasi yukarida haftada bir dönüyor hahaha haftaya yine terminim var kesin o zamanda kafasi baska yerde olur :D:D

senin minik prensesin yeri bol demekki, benim tosun haftalardir ayni pozisyonda hahaha... evet dr dedi iri bebek dedi boyu felan normalden uzun dedi... ama kilosuna normal dedi... hersey iyi görünüyor dedi... aceba aldigim vitaminlerdenmi diye düsünüyorum... Orthomol natal en iyi vitaminmisya artik iki güc günde bir icmeyi düsünüyorum... böyle devam ederse ben onu nasil dogrurum yaa...
Ablam normal diyor sen dr. bakma diyor benim oglumda öyle idi diyor kizlar daha ince zarifler diyor erkek cocuklari iri doguyor diyor ama bana pek mantikli gelmedi.. :S
saglikli olsunda canim rabbim hayirli evlatlar nasip etsin bize :D Amin

Son düzenleme:
80 kilo olman normalmı fazlamı

valla züm cüm normalinde 8-15 kilo alinmasi normal deniyor.. ama eger 20-25 kilo arasi alinirsa oda sorun degilmis o bünyeden bünyeye degisiyormus en azindan internette öyle yaziyor. Drum ise bana hersey iyi diyor, kafana takma diyor.. cogunlu su diyor... bakalim valla bana pek normal gelmiyor kendimi fil yavrusu gibi hissediyorum ama suan icin elimdende birsey gelmiyor.. doguma kadar sabredecegim artik.. bebim saglikli olsunda...gerisi kolay azmeder veririrm insallah :D:D

Geri