Hamileligimi sizinle adim, adim yasamak istiyorum diyenler buraya....

Kızlar Salı günü oğluşumun doğumu için randevu almak için hastaneye gittim preklemsi ve yüksek tansiyon nedeniyle doğum yaptım Allaha şükür sağlıklı bir oğluşum oldu darısı tüm isteyenlere doğumunu bekleyen arkadaşlarımada hayırlı doğumlar nasip etsin

Kızlar Salı günü oğluşumun doğumu için randevu almak için hastaneye gittim preklemsi ve yüksek tansiyon nedeniyle doğum yaptım Allaha şükür sağlıklı bir oğluşum oldu darısı tüm isteyenlere doğumunu bekleyen arkadaşlarımada hayırlı doğumlar nasip etsin

ay canim gözün aydin rabbim saglikli hayirli ömürler nasip etsin, Amin
ee anlat bebin ne kadar dogdu, boyu posu, kilosu nasil melegin ismini ne koydunuz???
Ay masallah ne güzel ya...

masallah canim insallah böylede devam edersin :D:D oh ne güzel biraz yapayim dedim youtubedan actim pilatesi :utan: 5 dakika mi on dakikami yaptim yetti yani... ama haklisin ya yarindan sonra baslayim yürüs yine yan yatacak bu gidisle bugün yine ayagimi agrittim malesef bari pilates yapayim ya....

Kizzzz niye 10 dakika yaptin o 50 dakika hahaha Ben yürüyüs pek yapmiyorum ama cok geziyorum o da yürüyüs sayilir.Off 2 gündür bende pilates yapamiyorum oraya git buraya git kaldi bugünden gezmeye cikacagim yapamayacagim amann bende pazartesi yaparim bisey olmaz :) ayagini agrittiysan yavas yavas pilates yap tatlim

kücük olursa herhalde kolay olur kiz, seninki iyi valla benimki simdiden 2800 gramm olmus nedcem ben ablalarim karnima gülüyor sanki yastik korsunda abartili büyük olurya öyle tam :utan: ama tek bebilerimiz saglikli olsunda biz biraz zor dogralim degilmi :D:D

hahaha kurdale ben takarsam valla benimle ailem dalga gecerki... ama aslinda güzel olur degilmi... ama güle güle beni gicik ederler.. zaten hep gülüyorlar diyorlarki türkiyede nedense hep kurdele takiyorlar diye... neden takiyorlar gercekten sen bilioyrmusun sebebini :D:D

Acaba benimki kac kilo oldu sali günü ögrenecegim.Ayy kizlar kizimin ic badilerini yikadim bi güzel bide ic camasirlarini.Dün arkadasim geldi o ütüledi ben yerlestirdim dolabina.Sirasina göre yaptim en öne 62-68 daha yeni giyecekleri arka tarafada büyükleri koydum.Bütün kiyafetleri tamamm kizlarin öyle güzel kiyafetleri varki cok özeniyorum hemen giydirmek istiyorum prensesime.Simdiden benden cok kiyafeti var :D:D
Bir yastik daha koy karnina biraz daha büyüdü de hahaha bakalim napacaklar bayilirlar artik.

Neden kurdeleyle dalga geciyorlar ki anlamadim simos?Sasirdim simdi.Cogu dogum yapan kadin takiyor bir inanc degil yada bir amac yok iste her doguran kadin takiyor kurdelesini cokta hos duruyor ben doguma gitmeden saclarimida yapicam evde güzel masa felan yaparim düz olmaz zaten cok uzun bide düz yaparsam sikilirim ben saclarimdan.Tak kiz sennn cok tatli duruyor amannn bakma sen sizinkilere burdada cok takan var

Canımcım adı Çağrı Miraç 3.100 gr 50 cm çoook zor bir doğumdu hala ağrılarım var darısı sizin kurtulmanıza kolaylıkla inşallahh

Ayy tatlim gözün aydin sen kurtuldun yani cok sükür.Kilosu boyu iyimis ama zaten dogumdan sonra bebek zayiflarmis cok zayif olmasida iyi degil.Cok zor deme kiz zaten simos biraz korkuyor korkutmaaa :uhu: Ben o kadar stres yapmiyorum cünkü korktukca daha cok kötü olur bence.Rahat düsünmek gerek pozitif.

Geri