Hamileligimi sizinle adim, adim yasamak istiyorum diyenler buraya....

Kizlar bebegimin gelisimi 2 hafta ondeymis doktor sekerim mi var diye tekrar test yapti sonuclarini biraz sonra alicam bebegimin kilosu 2735 gr boyu 48 cm sizce fazlami ? Ve hala makat gelisi duruyo :( sezaryen olcam

Bizimkinin doğmasına 128 gün var ama çabucak büyüdük 21+5 olduk tiyzeleri benimde ayaklarım başladı şişmeye :( 1 saat ayaklarımı yukarı dikiyorum böyle az da olsa indiriyor şişliği :))

Sizde büyümüssünüz valla cabucak sasirdim yani :) Senin cabuk sismeye baslamis ayaklarin canim ya..Benimkinin sisligi indi ama ayagim bir numara büyük suan 39 numara giyiyordum suan 40 giyiyorum offf ayakkabi almam lazim sadece 1 tane aldim eskileri hiicccc olmuyor

herkese slm
ben 4 yıllık evliyim bebiş istedik olmadı bende pkos var
perşembe günü ilk aşılamamı yaptırdım fakat 2 gün çok sancım oldu sizce tutmuşmudur?
oniki gün nası geçicek çok merak ediyorum
kasıklarımda patlıcak gibi belimde çok ağrıyor göğüslerimde çok hassas
sizce tutmuşmudur
Yorumlarınızı mutlaka bekliyorum:(

Pkos alinmiyormu?birkoc sayida olsada alinabilemezmi acaba? Benim bildigim pkosta kilonu düzeltmen gerekiyor yani kilon ve boyun dengede olursa daha kolay olurmus.Gögüs hassasiyeti hamileligin belirtisi ama asilamanin yan etkileri olabilirmi biliyorum.Insallah hamilesindir

Nasilda büyümüs seninki insallah sag salim kucagina alirsin.Normal dogum olacak degilmi?en iyisi normal yap ben bi daha yaparim hic zor degildi bence ;) Hersey yolundami sen ve bebisinle?
canım benm bebegim makat durusu 23.haftadan beri doktor bu kadar sure donmediyse demekki rahminde bişe vardır o yuzden donemiyodur dedi daha donmez o yuzden sezaryen dedi bende normal istiyodum ama simdi mecburiyetten sezaryen olcam :( 2 hafta sonra tekrar gidicem nst ye giricem hayırlısı neyse o olsun inşallah

canım benm bebegim makat durusu 23.haftadan beri doktor bu kadar sure donmediyse demekki rahminde bişe vardır o yuzden donemiyodur dedi daha donmez o yuzden sezaryen dedi bende normal istiyodum ama simdi mecburiyetten sezaryen olcam :( 2 hafta sonra tekrar gidicem nst ye giricem hayırlısı neyse o olsun inşallah

Olsun insallah kolay bi dogumun olur yinede canim hayirlisii belki doner

bugün aşılama yaptıralı 1 hafta oldu
böle tuhaf bi ağrıyla gece uyandım ama ölüyom sandım hani HSG çekilirkenki gibi bi acı
daha 5 gün var doktora gitmeme :( asılama yaptırıp hamile kalan varsa neolur tecrübesini anlatsın

canim üzülme sezeryaninda iyi yönleri var mesela bagirsagin yirtilmaz benim gibi aylardir ölüyorum acidan resmen. sonra altin kiz gibi kalir... inan eskusi gibi olmuyormus dr dedi... yani titosum bana yalan söyledn :cry:

Geri