Hamileligimi sizinle adim, adim yasamak istiyorum diyenler buraya....

Slm kizlar..Bugun dr.a gittim ayrintili ultrasona girdim demistim ya Allaha sukurler olsun bebisim cok iyi cok saglikli hicbir problemimiz yok.8,3 cm olmus benim askim.Cinsiyetini sordum dr. Henuz erken ama kiza benziyor dedi.yuzde yuz degil ama kiz goruyorum dedi bacaklarini acmisti yaramaz kizim benim.1 hafta sonra tekrar randevum var kendi doktoruma bakalim o ne diyecek randevumdan 2 gun sonradai trye ucuyorum.

Smi guldum sana cok :D:D bende trden gidince alisveris yapacagim hem kendime pantolon onun uzerine uzun bol kiyafetler ve ic camasirlarida birazcik tabiki.hemde bebisim icin yapacagim

Haklisin smiley, positiv düsünmeliyim... iyi düsün iyi olsun

Insallah Allah c.c hakkimzda hayirli olani nasip eylesin
Amin

pinkicim hiç üzülme,bende tam ümidi kesmişken oldum.tam artık olmıycak sanırım dedim ve doktora gittim .hiç bir problem yok dedi,sadece takıntı yapma kafandan çıkar dedi ve söylediği her şeyi yaptım ve 3ay sonra hamile olduğumu öğrendim.vakti zamanı değilmiş demekki şimdiye dek.zamanı gelince herşey oluyo.sende sakın kafana takma,zamanı geldiğinde gelicek.ümidini kaybetme.ama doktora mutlaka git,eğer aklında dediğin gibi bi soru işareti varsa

rabbim isteyen herkese tattirsin bu duyguyu, gercekten cok mutluyum. Bebi kiyafetlerine bakinca heyecanlaniyorum.. ay ben anne olacagim.
Az önce göbüsüme baktiim, kocaman olmus hic böyle büyük göbüsüm olmamisti :)... rabbim sag salim hayirli evlatlar nasip etsin bize kizlar Amiiiin

Geri