Hamileligimi sizinle adim, adim yasamak istiyorum diyenler buraya....

esmerim olur bazen oyle ben 25 haftaligim hala arada boyleyim mesela bugun sabah sadece 3 dilim ekmekle doydum hemde oyle bir doydumki patlayacaktim az kalsinnn.

smicim yorulman guzel bosver amann ben uorulmuyorumda ne oluyor durmadan ayakta dolaniyorum misafir aliyorum dinlen gitsin yahuu havalarda burda duzeliyor orda nasil?

- - - Updated - - -

Bugun saat 3te doktora randevum var bakalim dr.ne diyecek bebisim ne kadar olmus...

kizlar bugün 3 makina camasir yikadim serdim, biraz evde hazirlik yaptim bebi icin.
Sonrada yürüyüse ciktim 6 dereceydi ama olsun cikayim dedim dondum resmen ....
simdide yorgunluktan valla belim agriyor.. hemen yoruluyorum yaaaaa
bide annem hamur yapti yatsiyi kildiktan sonra manti yapacagiz, bakalim kac saat sürecek uff hic halim kalmadi valla... :tsk:
Smi ben hiç bişey yapmadan yoruluyorum şuan bile halsizlik var normalmi bilmiyorum

Kızlar bende 32 haftalık oldum doğum yaklaştıkça heycanlanıyorum korkuyorum ilk doğumu mecburi sezeryandı buda öyle olacak ve bebeği bir iki hafta erken alıyorlarmış önceki dikişler patlamasın diye ama ben zamanında olsun istiyorum herşeyin hayırlısı Allah bilir artık

esmerim olur bazen oyle ben 25 haftaligim hala arada boyleyim mesela bugun sabah sadece 3 dilim ekmekle doydum hemde oyle bir doydumki patlayacaktim az kalsinnn.

smicim yorulman guzel bosver amann ben uorulmuyorumda ne oluyor durmadan ayakta dolaniyorum misafir aliyorum dinlen gitsin yahuu havalarda burda duzeliyor orda nasil?

- - - Updated - - -

Bugun saat 3te doktora randevum var bakalim dr.ne diyecek bebisim ne kadar olmus...

Hadi hayirlisi hemen bizede yaz sonuclari :D insallah bebeyi iyice görürsün canim :D
Malesef düzelme yok, kar gitti ama dün yine yürüse giderken eldiven sapka sal felan olmazsa olmazlar arasinda 6 derece sicaklik cok soguk daha... malesef.. günesi özledim artikin günes gelsin :hihi:

Kızlar bende 32 haftalık oldum doğum yaklaştıkça heycanlanıyorum korkuyorum ilk doğumu mecburi sezeryandı buda öyle olacak ve bebeği bir iki hafta erken alıyorlarmış önceki dikişler patlamasın diye ama ben zamanında olsun istiyorum herşeyin hayırlısı Allah bilir artık

Insallah saglikli bir sekilde alirsin bebini kucagina canim, saglikli olunda ikiniz fark etmez :D
Rabbim kolaylik versin ve korktuklarina ugratmasin.. Bende dogumu düsününce heyecan basiyor daha 28 haftamdayim ama .. Bilmiyorum neden sanki haziraninda gelecekmis gibi bir his var icimde temmuzu beklemiycekmis gibi oglusum... Hayirlisi olsun insallah hepimiz icinde Amin

- - - Updated - - -

Minik bebiş napıyormuş bakalım güzel haberlerle gelirsin inşallah

Geri