gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

Hamilelik eğitimi alan varmı?

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

Hamilelik dvd Yeni doğan

Kızlar selam,
    artık bir çok hastane ücretsiz olarak annelere kapsamlı bir eğitim veriyorlar
    ben malesef hiç katılamadım saatlerim çakışmadığı için ama çok faydalı olduğunu duydum
    sizler gittinizmi hiç?

Hamilelik eğitimi alan varmı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Böyle Hamilelik geçiren varmı??????

Böyle Hamilelik geçiren varmı??????

hamile karnı rüyada altız bebek görmek rüyada altız doğurmak Kızlar altız doğuracak bir anne amanın yav nasıl yarılmıyor karnı dimi?Allah insanları nasıl yaratmış çok ilginç.
  2. eğitim  alanı

eğitim alanı

eğitim alanındaki sivil toplum kuruluşlarının yaptığı araştirmalar
  3. hamilelikte kaşıntılarınız varmı?

hamilelikte kaşıntılarınız varmı?

ellerin kaşınması ey ayak uyuşması Selam kızlar bazı gebeler ellerinde kaşıntılar oldugunu söylüyor bu tüm hamilelerde görünmez ve genellikle gebeliğin son haftalarında görülen bu hastalıkta artan gebelik hormonların etkisiyle safra kanallarında akım yavaşlamakta ve böylece kanda kaşıntıya neden olan safra asitleri birikmektedir. benim daha çok ayaklarım kaşınırdı ve soguk kolanya ile çok...
  4. Hamilelikte felç geçiren varmı?

Hamilelikte felç geçiren varmı?

hamilelikte inme ,gebelikte inme,gebelikte felç,gebelikte felç nedenleri,gebelikte felç geçiren varmı,gebelikte felç tedavisi,gebelikte felç hakkında bilgiler İnme yani stroke (halk arasındaki tabiriyle felç, beyin felci) beyin damarlarında meydana gelen tıkanma veya ani oluşan kanama nedeniyle vücudun bir kısmında felç meydana gelmesidir. Serebrovasküler olay veya serabrovasküler hastalık...
  5. Tüp bebek tedavisinde kilo alan varmı?

Tüp bebek tedavisinde kilo alan varmı?

Her ilaçta olduğu gibi tüp bebek tedavilerinde kullanılan ilaçlarında bazı yan etkileri olabiliyor. Artık bu tedavilerde kullanılan ilaçlar daha teknolojik olduğundan tedaviden sonra kısa sürede etkilerinin geçmektedir. Vücutta su tutulması yaşanmaktadır, geçici ödem oluşmakta ve gene geçici iştah artışı gözlenmektedir. Bunları bilerek tüp bebek tedavisi olurken dikkatli olunursa fazla...

Sayfayı Paylaş