gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    961
    Ödül Puanları:
    113

Hamilelik en erken ne zaman anlaşılır ?

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Eveet bebiş bekleyen meleklerim bizler her türlü sorunlarınızı Gebelik bölümümüzden yazarken birşey atladığımızı farkettik. Hamileliğin kaç gün içinde başlayacağı ile ilgili gelen sorulardan dolayı bu konuyu açmaya karar verdik. Buradan sizlere doktor dili ile uzun uzadıya cümleler yazmayacağız arkadaşlarım. Eğer sizin regl tarihinizin üzerinden 10 ila 15 gün geçmişse, sizde göğüslerde hassasiyet, psikolojik durumda karışıklık, üzüntü hali, belde kopacakmış regl olacakmış gibi bir ağrı söz konusu ise, mide bulantısı başladı ise, karnınız batmaya başladıysa. [​IMG] O zaman yaşadınız. Hemen bir eczaneden gidip idrardan bakmak için hamilelik testi almayın :) Önce bir sevinin meleklerim daha sonra kesin sonuç için eşinizi de yanınıza alarak gidip bir kan testi yaptırın. Çünkü en iyi ve en kesin sonucu sizler kan tahlili ile alıcaksınız.
    Belirti durumlarınızı bu konu altından yazarak, durumunuzun tarafımızdan incelenmesini isteyebilirsiniz. Sizlere gereken yardımı yapmaktan mutluluk duyacağız.

Hamilelik en erken ne zaman anlaşılır ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İdrar testinde hamilelik en erken ne zaman belli olur

İdrar testinde hamilelik en erken ne zaman belli olur

Kızlar sizden hamilelik testi için bilgi istemiştim bana yazmışsınız markayı teşekkür ediyorum. Peki şeyi merak ediyorum. idrar testinde hamilelik en erken ne zaman belli oluyor bunun bir süresi var mı ?
  2. Hamilelik belirtileri ne zaman başlar En erken nasıl öğrenebilirim ?

Hamilelik belirtileri ne zaman başlar En erken nasıl öğrenebilirim ?

Hamilemiyim değil miyim tam olarak bilemiyorum ve belirtilerin tam olarak neler olduğunu bilen hamilelik yaşamış ve bebek dünyaya getirmiş arkadaşlarımızdan duymak istiyorum. Sizler Evet ya hamileyim kesin dediğiniz bildiğiniz size göre en belirgin belirti hangisiydi. Ben bunu nasıl öğrenebilirim. Sizler bana ne yapmamı öneriyorsunuz arkadaşlarım. Gebelik testi tam olarak nezaman yapılmalı ?...
  3. Hamile Olduğum En Erken Ne Zaman Anlaşılır ?

Hamile Olduğum En Erken Ne Zaman Anlaşılır ?

hamilelik ne zaman belli olur,hamile olduğumu ne zaman anlarım,gebe olduğum en erken ne zaman anlaşılır,hamilelik en erken ne zaman anlaşılırhamilelik belirtileri,gebelik belirtileri hakkında bilgiler hamilelik olduğunu dair şüphe yaratacak ilk ve en klasik belirti adet gecikmesidir. Bulantı, kusma, halsizlik, yorgunluk, kasıklarda ağrı, göğüslerde şişkinlik ve büyüme, koyulaşma gibi diğer...
  4. Hamile olduğum nasıl anlaşılır?

Hamile olduğum nasıl anlaşılır?

Yumurtlama oluştuğunda en bilen belirtiler göğüslerde hassasiyet, karın ve kasık bölgelerinde rahatsızlık, ağrı, vajinal akıntıların artması olarak sayılabilir. Pratik gebelik testleri ile de yumurtlamanın oluşup oluşmadığı belirlenebilir. Bir diğer yöntem ise, çok eskilerden beri uygulanan vücut ısısı takibidir. Gebelik oluşumu isteniyorsa cinsel ilişki sırasında vajina kayganlaştırıcı...
  5. Hamilelik ne zaman oluşur?

Hamilelik ne zaman oluşur?

Adet dönemi düzenli bir kadın yumurtlama gününü adet dönemini hesaplayarak bilebilir. Beklenilen adet gününden 14 gün önce yumurtlama için en ideal gündür. Gebeliğin oluşması için en yüksek şans yumurtlamadan birkaç gün önce girilen ilişkidir. Yumurtlamadan sonra girilen ilişkiler ile kesinlikle gebe kalma oranı yok denecek kadar azdır. Yumurtlama evde uygulanan testler ile saptanabilir....

Sayfayı Paylaş