gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hamilelik haftası nasıl hesaplanır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kızlar hamişim bana hamilelik haftası nasıl hesaplanır hesaplama şekli nasıl oluyor lütfen birisi anlatsın. Teşekkür ediyorum. Fatma.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

hamilelik haftası nasıl hesaplanır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilelik Günü Hesaplama nasıl hesaplanır buyrun lütfen

Hamilelik Günü Hesaplama nasıl hesaplanır buyrun lütfen

Hamilelik Günü Hesaplama Yöntemi Hamilelik Günü Nasıl Hesaplanır Merhaba Sevgili Melek'ler bu yazımızda adet gecikmesi, baş dönmesi gibi belirtilerden sonra hamilelik sürecinin başlanma tarihi hakkında bilgiler sunuyor ve hamilelik günü nasıl hesaplanır diyen tüm üyelerimiz ve misafirlerimiz için, hamilelik günü hesaplama yöntemi hakkında bilgiler paylaşıyoruz. Hamile...
  2. Hamileliğin ilk haftası nasıl beslenmeli

Hamileliğin ilk haftası nasıl beslenmeli

gebelikte beslenme gebeliğin ilk haftalarında beslenme,gebeliğin ilk haftası nasıl beslenmeliyim,gebelikte beslenme önerileri hakkında bilgiler Hamileliğin ilk iki haftalarında, teknik olarak hamile olmasanız da, ovülasyon ve hamileliğin gerçekleşme sürecinde olmanızdan ötürü, aldığınız besinlere dikkat etmek isteyeceksiniz. Sağlıklı ve dengeli bir beslenme ile gebeliğiniz başarılı bir...
  3. Adet gecikmesi nasıl hesaplanır?

Adet gecikmesi nasıl hesaplanır?

Kadınların çoğu bir yıl içerisinde 11 ila 13 kere adet dönemi yaşar. Sizin durumunuz farklı olabilir. Yıl içerisinde bu rakamdan daha az ya da çok adet döneminiz oluyor olabilir. Adet gecikmesinden veya adet düzensizliğinden söz ederken sizin kendi adet düzeninizin özelliklerine göre düşünmeniz gerekir. Bebek sahibi olmayı düşünmeyen bir kadın için adet gecikmesi paniğe neden olabilir. Çünkü...
  4. Gebelik hesaplamasında haftam farklı çıkıyor neden?

Gebelik hesaplamasında haftam farklı çıkıyor neden?

Gebe olan kadınların en çok merak ettiği sorulardan biride gebelik haftaları.Bir çoğu internetten otomatik hesaplayıcıları kullanarak,yada son mens tarihinden hesaplayarak gebelik haftasını belirler.Hamile olduğunu öğrendikten sonra gebelik hesaplama işine koyulan hanımlar çıkan sonuçlarla hcg değerlerini karşılaştırır ve burda kafaları karışır.Bunların yanında hekime görünüp usg ye girince...
  5. Negele yöntemi ile hamilelik haftası hesaplama nasıl yapılıyor ?

Negele yöntemi ile hamilelik haftası hesaplama nasıl yapılıyor ?

Gebelikte kaç haftalık hamile olduğumuzu hesaplayacağımız bi yöntem varmış beyza abla Negele yöntemi az önce komşum söyledi ha biliyorum dedim ama bilemiyorum da benim bhcg değerim iki hafta önce 1020 çıkmıştı şimdi bu negele yöntemi hakkında bana bilgi verir misiniz nasıl hesaplanıyor nasıl bakmam gerekiyor Mahçup olmim sonra sitede aradım yoktu heralde ya da var ise konu linkini...

Sayfayı Paylaş