gebe
  1. Esmagulcanom

Esmagulcanom Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Hamilelik ilgili

Konu, 'Kadınca' kısmında Esmagulcanom tarafından paylaşıldı.

Hamilemiyim bilmiyorum eşimle ilişkiye girdik içime boşaldı ama hamilemiyim bilmiyorum biri bana yardjm etsin

Hamilelik ilgili konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilelikteki beslenme ile ilgili bilmeniz gerekenler

Hamilelikteki beslenme ile ilgili bilmeniz gerekenler

Hamilelikte bunlara dikkat! Hamilelikte hem anne, hem bebeğin sağlığı için sürekli tıbbi kontrol, sağlıklı beslenme ve egzersiz şart. Hamilelik dönemi boyunca bilinçli beslenerek ve fiziksel açıdan aktif olarak hem kendinizin, hem de bebeğinizin sağlığını koruyabilirsiniz. Sağlıklı bir bebeğin doğumunu birçok faktör etkiler....
  2. Hamilelikle ilgili hurafeler…

Hamilelikle ilgili hurafeler…

gebelikle ilgili hurafeler hamilelikle ilgili hurafeler Hamilelikle ilgili hurafeler…Hepiniz duymuşunuzdur....İnsan her ne kadar inanmasa da etki altında kalabiliyor..Mesela bana bir arkadaşım yüksek bir yere kolumu uzatırsam çocuğun düşeceğini söylemişti.Mutfaktan bir tabak almaya korkar olmuştum..Ama dr um bu pamuk ipliğine bağlı değil ki demişti:)Rahat olmamız,üzülmememiz gereken bir...
  3. Ünlü annelerin hamilelik ile ilgili düşünceleri

Ünlü annelerin hamilelik ile ilgili düşünceleri

ünlülerin hamilelik anıları Her kadının yaşamak istediği hamilelik duygusunu yaşayan ünlülerimiz bakalım hamilelik ile ilgili neler söylemişler :tik: Kadının hayata başka bir pencereden bakmasını sağlayan hamilelik, heyecan verici ve anlatması güç bir histir... Bebeğim ve Biz dergisinin hazırladığı 'Hamilesiniz' eki, ünlü annelerin bu güzel ve özel yolculukta yaşadıklarını sayfalarına...
  4. Hamilelik Sigortası İle İlgili Tüm Bilgiler

Hamilelik Sigortası İle İlgili Tüm Bilgiler

hamilelik sigortası hamilelik sigorta hamilelikte sigorta hamilelikte sigortadan yararlanma ile ilgili bilgiler burada melekler. Eğer kafanızda hamile kalma planları varsa size bu planı uygulamaya geçmeden önce ki sene içerisinde hamilelik sigortası yapmanızı öneriyoruz melekler :) Çünkü hamilelikte sigortadan yararlanma gibi bir düşünceniz varsa sigorta şirketlerinin koyduğu bu kuralı...
  5. Ebru Gündeş'ten Hamileliğiyle İlgili Açıklamalar!

Ebru Gündeş'ten Hamileliğiyle İlgili Açıklamalar!

ebru gündeş, ebru gündeş hamile, ebru gündeş haberleri Sevgili melekler, ikinci bebeğine hamile olan başarılı şarkıcı Ebru Gündeş, hamileliğiyle ilgili samimi açıklamalarda bulundu. 3 yıl önce Reza Zarrab'la evlenen ve bu evllikten bir kızı olan Gündeş şimdidlerde heyecan içinde.. İki aylık hamile olan, buna rağmen konser maratonuna aynı hızla devam eden Gündeş, önceki gün Antalya...

Sayfayı Paylaş