Hamilemiyim Değilmiyim yorumları

allahım dualarını kabul etsin inş canım bak büyücek senin yaramaz zamanla inşalah sağlıklı doğar ben hala şafaka sayıyom 4 bugün gidip erken gebelik testi alasım var ...

arkadaşlar benim adetime 9 gün var ama 2 - 3 gündür küçük tuvaletim birdenbire geliyor ve tuvalete zor yetişiyorum. sık sık tuvalete gitmiyorm ama bu da böyle olunca acaba belirti olabilir mi dedim bu kadar erken olur mu?

adetim maksimum 4-6 gün sürüyor adetim 31 ekimde geldi..evet verdiğin günlerde 12...16 larda ilişkiye girdik ve korunmadık bakalım şimdi adet günümü bekliyorum eğer olmazsam doğruuuu hastaneye kan testine cevabın için çok teşekkür ederim....yaseminc

7 aylık evlıyım 2 aydan fazladır korunmuyoruz. buguün adet olmam gerekiyo herhanagi bi belirtisi yok ama sabahtır 3 kez wc ye gittim :). siz yorum yapabilir misiniz. ümitlenmek istemiyorum beklı yoktur sonra hüsrana uğramaktan korkuyorum. kasıklarda inceden bi ağrım var o kadar.

7 aylık evlıyım 2 aydan fazladır korunmuyoruz. buguün adet olmam gerekiyo herhanagi bi belirtisi yok ama sabahtır 3 kez wc ye gittim :). siz yorum yapabilir misiniz. ümitlenmek istemiyorum beklı yoktur sonra hüsrana uğramaktan korkuyorum. kasıklarda inceden bi ağrım var o kadar.
bence bugunu e bekle gelmezse bi test yap canım bizee haberini ver

merhaba ben 10 kasim adet oldumm ve adetime daha13 gun var ama gogusum cok agriyoo ucuda kaslarim agriyoo sanki adet olacam gibi hamilemiyim anlamadim gitii;))

Geri