bende 2 senelik evliyim bir seneden fazlada bebek istiyorum olmadı ve ayakta duramıyorum belim çok ağrıyo baş ağrımda var göğüslerim normal adet zamanındada ağrıyodu şimdide ağrıyo 8gündür belirti var acaba demekten alamıyorum kendimi tüp bebeğe gececeğim umut iştee

benimde aynı şekilde belirtilerim oluyo sadece bu ayki tek farklılık kahverengi akıntı gelmesi inş hamileyimdir

allahıma şükürler olsun bugün kan testi yaptırdım hamileyim... inş bebeğim hep benimle olur sadece belirtilerim adetimden 2 önce kahverengi akıntı gelmişti bide sürekli 1 hafta üst üste hep rüya gördüm normalde adet olacağım zaman alnımda sivilcelerim olurdu hiç çıkmadı bu sefer son olarak af edersiniz içimden gegiriyorudum bugün kan testi yaptıktan sonra bulantılarım başladı allahım herkese nasip etsin

meraba arkadaşlar bende yeni üye oldum 5 yıllık evliyim ama bebişimiz olmadı 1 buçuk sene eşim korundu daha sonra istedik ama olmadı çeşitli doktorlara gittim hepsi olucak dedi ama olmadı bu ayın 13 aşılama yaptırdım şuan kasıklarımda agrı var sık tuvalete çıkıyorum ve acayip derecede karnım ve midem şişti adet günüm bugun ama dayanamadım ve dün idrarda test yaptım negatif cıktı ama doktorum 15 gün sonra belli olur demişti daha bir hafta oldu sizce hamile olabilirmiyim belirtileri var ama kararsız kaldım lütfen yardım edermisiniz sizce hamile olabilirmiyim

allahıma şükürler olsun bugün kan testi yaptırdım hamileyim... inş bebeğim hep benimle olur sadece belirtilerim adetimden 2 önce kahverengi akıntı gelmişti bide sürekli 1 hafta üst üste hep rüya gördüm normalde adet olacağım zaman alnımda sivilcelerim olurdu hiç çıkmadı bu sefer son olarak af edersiniz içimden gegiriyorudum bugün kan testi yaptıktan sonra bulantılarım başladı allahım herkese nasip etsin
mrb yağmur çok sevindim arkadaşım hayırlı olsun Allah bizede nasip eder inşallah,dediğin programa bakıcam şimdi inşallah faydası olur ...

Geri