mrb yağmur çok sevindim arkadaşım hayırlı olsun allah bizede nasip eder inşallah,dediğin programa bakıcam şimdi inşallah faydası olur ...
inş olur ben o şekilde hamile kaldım 20 aylık evliyim 4 aydır düşünüyoduk ama yumurtlama gününe denk getirememişiz en son bu programı indirdim allahıma şükürler olsun bu sefer oldu inş sizin içinde faydası olur amin

aynı şeyi bende yaşıyorum 6 aydır...hamile kalamıyorum ama 15 gün adet sancısı çekiyorum tam bu ay oldu derken gene regl oluyorum...çıldırmak üzereyim...her ay reglim gelince moralim yerle bir oluyor...takma kafanı diyorlar ama elimde değil...artık insanlarada söyleyemiyorum...çooook mutsuzum....

merhaba.bende yaşamadıgım için tam olarak bilmiyorum ama arkadaşımda erkek kan testi yaptırmıştı çıkmamıştı sonradan hamile oldugunu ögrenmişti.adet tarihini bir hafta geçmesi lazım sanırım.acele etme hamile kalmış olabilirsin.inş öyledir

mrb yağmur çok sevindim arkadaşım hayırlı olsun Allah bizede nasip eder inşallah,dediğin programa bakıcam şimdi inşallah faydası olur ...

merhaba.bende yaşamadıgım için tam olarak bilmiyorum ama arkadaşımda erkek kan testi yaptırmıştı çıkmamıştı sonradan hamile oldugunu ögrenmişti.adet tarihini bir hafta geçmesi lazım sanırım.acele etme hamile kalmış olabilirsin.inş öyledir

bu ayda olmadı aşılamam tutmadı kırmızı kartı yedim çok mutsuzum allahım sen isteyipte olmayanların yardımcısı ol banada yardım et isyan etmiyorum ama çok üzüldüm senden tek dileğım bütün isteyenlerin ve benimde sesimi duy hayırlısıyla biizede bebişler ver işallah

merhaba ben 7 şubatta korunmasız ilişkiye girdim bir önceki regl dönemimde 30 ocaktı.bugün 07 mart fakat hala regl olmadım dün akşam test yaptım negatif çıktı.kasıklarımda agrı var ve mide bulantısı var fakat hiç kusmadım hamile olabilirmiyim?ne yapmam gerkiyor bilmioyorum ve çok korkuyoum nolur bilenler cevap yazsın??

tbrkler :)

benimde adetim 3 gun gecti test yaptim iki cizgi biri silink cikti :)) ve busuru belirtiler var bulanti bas donmesi yoregunluk goguslerimde siskinlik ve agri paylasmk istedim bu arada yeni uyeyim ;))
Arkadaşlar ben hamileyimmmmmm:)adetim 2 gün geçti,idrar testinde ikinci çizgi silik çıktı,hemen bi hastaneye gittim,beta testide doğruladı 275.43 falan çıktı,doktor hamilesiniz dedi,aradan 3 gün geçti özel bi hastanede detaylı muayne oldum,beta testi yapıldı yine bu sefer 1223 küsür çıktı,yani hergeçen gün artıyo:) ama kesecik gözükmedi daha önümüzdeki hafta tekrar baktıracam ,çünkü daha çok küçükmüş,4 hafta 4 günlükmüş bebişim:) Allahım isteyen herkese çifter çifter versin inşallahh..

merhaba ben 7 şubatta korunmasız ilişkiye girdim bir önceki regl dönemimde 30 ocaktı.bugün 07 mart fakat hala regl olmadım dün akşam test yaptım negatif çıktı.kasıklarımda agrı var ve mide bulantısı var fakat hiç kusmadım hamile olabilirmiyim?ne yapmam gerkiyor bilmioyorum ve çok korkuyoum nolur bilenler cevap yazsın??

canım bence kan testi yaptır.o zaman kesin çıkar.belirtileri yaşıyosun.umarum hamilesindir..

Geri