merhabaalar bende adet günüm bu günler içinde ama benim bir kaç gündür sürekli adet olacakmışım gibi ağrım oluyor ama olmadım acaba hamilemiyim diye test yaptım fakat bişey çıkmadı.. bilemiyorum bu şekilde hiç olmazdım çok merak ediyorumm..:mendil:

kızlar bende yaşadıklarımı anlatıyım adet günümgeçmeden göğüslerm şişti kasıklarım şişti sabah kasıklarımdan rahatsız olup kalkıyodum göz bebeklrim gerçekten büyüdü ve parlıyodu ayaklarım donuyodu haylada donuyo ve bolbol uyku çok yeme rahimde yumuşama bide sarımsı uzayan bi akıntı ben 3 cü gebelikte baya bişeyler yaşıyom yada artık anlıyom bide sitedeki testleride yaptım hepsi olumluydu sizlere tavsiyem benim adetim 1hafta geçıikti bunların hepsini yaşarken kan testi yaptırdım yok çıktı geçen hafta dktra gittim 3 haftalık hamile çıktım kandada erken olunca çıkmıyo
benim anlayamadığım rahim yumuşamasını nasıl anlıyosun açıklayabilirmisin :s

ben mukadder 22 yaşında 3 yaşına yeni girmiş bir kızım vAR ve ben 2. bebeği istiyorum
çok aşırı istek yani oluverse hemen elimle koyayaım gibi bir duygu içimdeki yaa ben herhalde duramayacağim yarın test alıp yapacagım
tam yumurtlama dönemi gibi birşey oldu ama bir hafta geçti üstünden ama adetimin degilde çok heyecanlı ama karamsar duygular içerisindeyim arkadaşlar herkese iyi geceler ALLAH HAYIRLI SAĞLIKLI EVLAD VERSİN HERKESE

ben mukadder 22 yaşında 3 yaşına yeni girmiş bir kızım vAR ve ben 2. bebeği istiyorum
çok aşırı istek yani oluverse hemen elimle koyayaım gibi bir duygu içimdeki yaa ben herhalde duramayacağim yarın test alıp yapacagım
tam yumurtlama dönemi gibi birşey oldu ama bir hafta geçti üstünden ama adetimin degilde çok heyecanlı ama karamsar duygular içerisindeyim arkadaşlar herkese iyi geceler ALLAH HAYIRLI SAĞLIKLI EVLAD VERSİN HERKESE
allah gönlüne göre versin arkadaşım inşallah hamilesindir

Merhaba kızlar ben bir ay 2 haftalık evliyim. bu süre boyunca hiç korunmadık çocuk istediğimiz için. benim 19 mayıs 2012 den beri mide bulantısı baş ağrılar kasık ağrıları bel ağrıları hafif hafif baş dönmelerim göğüslerde ağrı oluyor. daha regle olmamada var ama gecen hafta test yaptırdım (ezcaneden aldım) negatif çıktı. sizce bu belirtilerin sebebi nedir psikolojik mi yoksa hamile olma ihtimalim yüzde kaç. lütfen sizden yardım istiyorum adet dönemin gelip geçmesini bekliyorum kan testi yaptırmak için. idrar testinde çıkmıyor. :((((( Allahım, ne olur hamile olayımmmmmmmm

arkadaşlar ben yeni katıldım aranıza,ben bir buçuk aylık evliyim eşimle çocuk istediğimiz için hiç korunmadık. bende son iki haftada mide bulantısı,aşırı derecede yorgunluk,uykusuzluk,kasıklarda ağrı zaman zaman azda olsa batma,aşırı derecede üşüme (gerçi ben kansız olduğum için de üşüyrom ama buseferki farklı) göğüslerde ağrı şişkinlik, bel ağrısı,aşırı yeme hissi vb. işte bunlar bndeki olan belirtiler doktorum test yapmadı bana (10 mayıs 2012de hastalandığım için). ama bu belirtiler hastalığımın bittikten sonra başladı. sizce ben hamilemiyim sizlerden çok acil cevap bekliyorum (mail adresim : ozlemturan17@hotmail.com buraya sürekli giremiyorum.). güzel bir cevap duymayı çokkk istiyorum.eğer bu belirtiler gebeliğin belirtileri değilse psikolojik mi? :((((

merhaba arkadaşlar ben yeniyim.mart ayından beri takip ediyorum cesaret edip üye oldum :)SAT 10 mayıs idi. bende ilişkiden 3-4 gün sonra adet olacakmış gibi kasık ağrısı,batmalar başladı.tansiyonum 2-3 gündür düşük gibi gözlerim hafif kararıyor. idrarda beyaz tortular var.baş ağrısı var 2 gündür. adet belirtisi yok bugun ya da yarın olmam lazım. ellerimin için terliyor ve dün karnımda sanki ateş topu varmış gibi sıcaktı son günlerde vücudum sıcak acaba hamile miyim ki ?

benimde belim cok agrıyor bulantım varcok tuvalete cıkıyorum gögüslerimde agrı var migdemde agrıyor kafam cok karıştı hamile olabilirmiyim benim 2 yaşinda kızımda var zor olcak

Geri