Hamileyim Anneyim Soru Sor

Cevap: Hamilelerin paylaşım alanı!!

slm hamişler bu gun bıraz sıkıntılıyım kasıklarımdan rahıme kadar bır agrım hafıfde bel agrım var ıkı gundur sızce normalmı degılmı fıkrı olan yazsın lutfen doktoramı gıtmelıyım daha yenı bır gebelıgım var 7 haftamlık bebek buyyuyor dıyemı oluyo yoksa dusuk falan mı olucak lutfen cevap yazın kızlar gene sıze ıhtıyacım varrrrrrrrrrrrrrr

fırdevscım benım boyle bı agrım olmadı ama sen kendını cok yorduysan olabılır her ıhtıımale karsı doktorunla bı konus canım herkeste hamılelık farklı gecer kısının bunyesıne gore vucudun tepkılerı deısır aklına kotu seyler getırme canım ıyı dusun ıyı seyler olsun allaha emanet ol :ar4fd:

tbrk ederim cnm ....
benm de ilk haftalarda bulantım olmadı...7.haftada başladı ama ne başlamak :D:D 12.haftadayım haaala devam ediyor,ama herkesin bir olmuyor tabi..9 haftalık hamile bi arkadaşım var daa bi kere bööö demedi :D
bakalım seninki nasıl olcak ?? tekrar tebrikler cnm allah kucağına da almayı nasip etsin :eco::eco:

Merhaba ÖZGEÖZGE,

12 haftalık olmuş seninki sağlıklı büyüsün işallah. Ben de senden 4 hafta geriden geliyorum:) Sana sorum kilo aldın mı? Ve şu an karnın büyüdü mü? Dışardan bakıldığında hamile olduğun anlaşılıyor mu canım?

Kıslar,
Gün gün karnımın altı büyümeye başladı ve bana güleceksiniz belki ama benim çok canım sıkılıyo bu duruma:(

slm hamişler bu gun bıraz sıkıntılıyım kasıklarımdan rahıme kadar bır agrım hafıfde bel agrım var ıkı gundur sızce normalmı degılmı fıkrı olan yazsın lutfen doktoramı gıtmelıyım daha yenı bır gebelıgım var 7 haftamlık bebek buyyuyor dıyemı oluyo yoksa dusuk falan mı olucak lutfen cevap yazın kızlar gene sıze ıhtıyacım varrrrrrrrrrrrrrr

Firdevscim,

Ara sıra bende de bel ve kasık ağrıları oluyor. Özellikle çok ayakta kalıp yorulunca felan. Ben normal olduğunu düşünüyorum ama sen dert ediyorsan doktoruna sorabilirsin.

Herkesin durumu farklı ve birine sağlık konusunda bişi söylerken dikkatli olmak lazım.

Merhaba hamişler ben de geldim aranıza daha kan tahlili yapmadım ama diğer test pozitif bu benim ilk sizden yardım ve yorumlarınızı bekliyorum.Tüm hamiş meleklere sevgiler...

hayalcim aramıza hoşgelidn sefalar getirdin.... Buradaki yeni hamişlere de hoş geldiniz diyorum..... :kiss:
Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasib etsin minik meleklerimizi

kızlar şeker tarama testim noooooooooooooormaaaaaaaaaaaaaaal çıktı çok şükürler olsun. ayyyy aç kalmak bir yanada o 50 gr. glikoz ne tadı kötü bişi yafff :S:S öğğğğğ dedim içerken...

neyseki sonuç normal çıktı... Haziranın 22 sinde 2. tetanoz aşım var ... şimdilik bu kadar benden ... sağlıcakla kalın... :kiss:

Canım benim inşallah her şey yolunda gider ben daha gidemedim doktora :(O kadar sabırsızlanıyorum ki bebişimi kucağıma almak için...

Merhaba ÖZGEÖZGE,

12 haftalık olmuş seninki sağlıklı büyüsün işallah. Ben de senden 4 hafta geriden geliyorum:) Sana sorum kilo aldın mı? Ve şu an karnın büyüdü mü? Dışardan bakıldığında hamile olduğun anlaşılıyor mu canım?

Kıslar,
Gün gün karnımın altı büyümeye başladı ve bana güleceksiniz belki ama benim çok canım sıkılıyo bu duruma:(
cnm ben hiç kilo almadım çünkü bu 3 ayım çok kötü geçti...ne yediysem çıkardım,,cuma kontroluüm var bakalım neler olmuş :D
karnım da çıktı hem de bayağı çıktı...5 aylık gibi diolar ,,ben pek anlamıom:D:D
ama itiraf ediim hiç hoşuma gitmio...mide bulantılarım da geçti sayılır artık...artık hamileliğime yoğunlaşmak istiyorum...umarım senin midee bulantın yoktur,,,berbat bişi :S:S
allah kucağına da almayı nasib etsin cnm ,,,sorunsuz hamilelikler inşallah : ))

Geri