gebe
  1. Kopgel223

Kopgel223 Forum Okuru

Hamiş miyim

Konu, 'Kadınlar' kısmında Kopgel223 tarafından paylaşıldı.

Merhbaa arkadaşlar ben yeni katıldım Aranıza adet günüm ıkı gun gecıktı ve bır hafta önce kasıklarımda Ağrı oluyor ve geçiyor akıntım da var klomen kullandım bu ay acaba hamiş miyim hiç böyle Ağrı yaşamamıştım bunları yaşayıp hamile kalan var mı bana yardımcı olursanız çok sevinirim

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba olasılıklı yorum almak işinize yaramaz. (her mens gecikmesi gebelik lehine değildir.)Yarın hcg testi yaparak gebe olup olmadığınız hakkında net sonucu alırsınız.Sevgiler..

3. Kopgel223

Kopgel223 Forum Okuru

4. Haticebtk

Haticebtk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bende belirtileri yaşiyorm bugun ikinci gündur regl olmadim gunum gecti işallah hamişiZdir:)

5. ozlemnuri

ozlemnuri Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Benimde agrim var ama adetime 8 gun var karnimin altinda bacaklarinda ve belimde agri var ve kahve rengi akintim var bilen cevaplasin lutfen

6. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapmak yanıltıcı olur.Gecikmeniz olursa en az3 gün test yapın.

7. ozlemnuri

ozlemnuri Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Peki tan testi ne zaman yapmaliyim suan 5 gun var

8. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Beklenen mensinizde en az 3 günlük gecikme olursa test yapabilirisiniz

9. Misi

Misi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Selamun akeykum kizlar ben esimden ayri yasiyorum baska bir ilde okuyorum on sekiz martta eşimin yanina geldim ve ayin yirmi ucunde adet olmam gerekiyordu olmadim hamilr olma ihtimalim varmi bu kadar kisa surede yoksa adet olmamamin sebebi hava degisimimi ne yapmam gerekiyor onu da bilmiyorm pazar günü gidiyorum ve gitmeden eger hamileysem esime mujdeyi verip gitmek istiyorum

10. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlar Misi, bu kadar erken hamile olma ihtimaliniz yok muhtemelen hava değişiminden olmuştur.

Hamiş miyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamişlere mayolar

hamişlere mayolar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Hamiş Bluzları

Hamiş Bluzları

Hamilelik döneminde rahat rahat giyilmesi haricinde hamilelik sonrası da kullanabileceğimiz bluzlar..
  3. Hamiş günlüğü

Hamiş günlüğü

Yapımı çok kolay ve zevkli, yapanı da, hediye edilen kişiyide mutlu eden ....... Malzemeler : 1 ajanda silikon tabancası 4 adet düğme 4 adet boncuk bir adet hayvan figürü nakış ipi kaplamak için kumaş Yapılışı: Kumaşı serip ajandayı kaplayacağınız şekilde kesin. Aynı defter kaplamak gibi. Daha sonra silikon tabancanız ile yapıştırarak kaplayın. Kapak üst ve alt kenarlarını nakış ipinizle...
  4. Tatlı hamişlere . .

Tatlı hamişlere . .

Tatlı hamiş melekler bunlarada göz atınız....
  5. Boşansam m hamiş mi kalsam? Çok kararsiz ve çaresizim....

Boşansam m hamiş mi kalsam? Çok kararsiz ve çaresizim....

Meleklerim ne yapayim hadi bana yardimci olun.... Esimi cok seviyorum, lakin cok sinirli hep bana patliyor.... ne denediysem olmuyor bununla aslinda yasaya bilirimde üstüne birde ailesi geliyor.... beni süreki ona sikayet ediyorlar, benimle tatistiktan sonra fark ediyor, ben hakliyim diyorki yasli insanlar kafana takma ama iki gün sonra yine annesine hak veriyor ve sil bastan simdi bide...

Sayfayı Paylaş