gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hamsi neden bu kadar pahalı ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kış geldi balık yeriz diye sevindik ama hamsinin fiyatı düşmüyor bir türlü.Neden kışın ortasında hamsi bu kadar pahalı? Hamsi de yiyemezsek ne yiyeceğiz biz :S

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Kış aylarında balık denince ilk aklımıza gelen balık türü hamsidir hem kolay temizlenmesi hemde besin değerini düşünürsek hafta bir hamsi tüketmek oldukça yararlı fakat fiyatları nedense bu yıl hiç düşmedi neden Hamsi fiyatları bu kadar yüksek ne zaman düşecek fiyatlar düşsede doya doya yese insanlar..
    Hamsi Doğu Karadeniz'de sürü oluşturup, yeterince av vermeyince 5 ile 7 lira arasında değişen fiyatlardan satılıyor.Balıkçılar, deniz suyu sıcaklığının 8 derecenin altına düşerek bol miktarda hamsi avlayacağı, vatandaş ise ucuz hamsi yiyeceği günleri bekliyor. Uzmanlar ise Karadeniz'de son yıllarda artan ısınmaya bağlı olarak hamsinin popülasyonunda da azalış olduğunu belirtiyor.

Hamsi deniz suyunun soğuması ile sürü oluşturan bir balık türü. Bundan dolayı canlının ihtiyacı olan optimum su sıcaklığı olmadığı zaman balık sürü oluşturamadığından av vermeyecektir.Yapılan gözlemlerde Karadeniz'de değişimin yaşandığını ifade ediliyor.

hamsi neden bu kadar pahalı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ayakkabılar bu kadar pahalı olabilir mi

Ayakkabılar bu kadar pahalı olabilir mi

Manolo Blahnik $14,000 Louis Vuitton $4,500 Chanel $2,875 Ferragamo $2,390 Roger Vivier $2,195 Louis Vuitton $1,380 Gucci $1,250 Bottega Veneta $1,140 Escada $995
  2. Hintli kadınlar neden bu kadar güzel?

Hintli kadınlar neden bu kadar güzel?

hintli kadın resimleri hint kadın resimleri hintli fotoğrafları masajları hindistanlı kadınlar Hintli kadınlar neden bu kadar güzel? Doğu'dan gelen güzellik sırları Kadife gibi bir cilt, parlak gözler, gür ve canlı saçlar. Hintli kadınlar doğal güzellikleriyle dikkat çekiyorlar. Bu güzelliğin en büyük sırrı kullanmayı alışkanlık haline getirdikleri doğal bitki özleri ve yağlar. Hintli...
  3. hamilelik dönemimde neden bu kadar kilo aldım

hamilelik dönemimde neden bu kadar kilo aldım

hamilelikte 30 kilo aldım gebelikte çok kilo aldım hamilelikte 20 çok alanlar Büyümekte olan cenin, gebelik sırasında aldığınız kiloların yarısından azından sorumludur. Kilo alma, vücudunuzdaki dokularda, sıvılarda ve vücut yağı depolarında oluşan değişikliklerin sonucu olarak da meydana gelir....
  4. Bu bakışlar çok pahalı!

Bu bakışlar çok pahalı!

Swarowski taşlı lenslerin tasarımı Anthony Miller isimli Hintli bir tasarımcıya aitmiş.. Bu da Gözbebeği için mücevher Artık sadece kozmetik sektörü değil kadınlara para harcatabilen, tüm sektörlerin delirdiğini düşünebiliriz.. Sırf kadınlara para harcatmak için yakın zamanda bilim dünyasında da yeni keşifler olacaktır
  5. Çocuğuma neden bu kadar öfkeleniyorum?

Çocuğuma neden bu kadar öfkeleniyorum?

çocuğuma bağırıyorum çocuğuma çok bağırıyorum cocuguma cok bagiriyorum çocuğum çok yaramaz Bende bazen yapıyorum bunu hatta sık sık oğluma bağırıyorum çünkü çok yaramaz artık son noktaya gelince kendimi tutamıyorum bağırıyorum:Sİyi bişey değil ama işte elimde değill:S Çocuğuma neden bu kadar öfkeleniyorum? İşleri Daha Kötü Yapan Bazı Düşünceler: Kırıcı ve kontrolden çıkmış bir öfke...

Sayfayı Paylaş