gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Hanım göbeği

Konu, 'Tatlılar' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

hanım göbeği tatlısı video

Malzemeler:

700 ml su
    500 gr un
    6 yumurta
    1 kg tozşeker
    500 ml su
    1 limon
    50 gr tereyağı
    kızartmak için
    Ayçiçeği yağı

Hazırlanışı:

*Tozşeker, 500 ml su ve limon suyunu bir tencerede kaynatarak şurup hazırlayın.

*700 ml suyu kaynatın. Kaynamış suya unu ekleyip karıştırın.

*Tereyağını ekleyip yoğurun. Tezgah üzerinde merdane yardımıyla açın ve ortasını delin.

*Ayçiçeği yağını kızdırın ve hamuru kızartın. Kızaran hamurları şurubun içine atıp dövülmüş antepfıstığı ile süsleyerek ılık servis yapın.

2. gecenin kanatları

gecenin kanatları Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saol tarıfın için bu arada sen nerelısın lamazı guzel demek

3. zaga

zaga Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    enfesssss görünüyor

4. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    harika görünüyor.çok sağol canım.

Hanım göbeği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. göbek

göbek

Kişinin anne ve babasına, hanımına, cüzdanına ve mesleğine; Göbekte görülen çirkin bir durum, yukarıda sayılan şeylerdeki olumsuzluklara, Hastanın göbeğinin açılması vefatına, Göbek sevenç ve neşeye, Göbeğini açılmış görmek mal ve para harcamaya, Gurbettte göbek görmek vatanına dönmeye delalet eder.Kocaman şişman bir göbek; ciddi sağlık sorunlarına ; güzel sağlıklı göbek iş yaşamındaki...
  2. hayız

hayız

Hayız olduğunu görmek günah bir iş yapmaya, Erkeğin hayız olduğunu görmesi yalan söylemesine, oruç ve namazdaki noksanlığına; kadının hayız olup gusletmesi tövbe etmesine, üzüntü ve kederden kurtulmasına, Eşinin hayız olduğunu gören erkeğin arzu ve istekklerinin bir süre gerçekleşmemesine, işlerinin durgun olmasına, Ay halinden kesilen yaşlının yahut hısır kadının hayız olduğunu görmesi hamile...
  3. Göbekler fora

Göbekler fora

Göbekler fora Düşük belli pantolonlar, kısa tişörtler derken göbekler artık hiç kapanmıyor. Genç kadınlar da modaya uyabilmek uğruna göbeklerini düzelttirmek için estetik cerrahlara koşuyor Artık son moda pantolonların belleri o kadar düştü ki üzerine ne giysek belimiz, göbeğimiz kapanmıyor. Anneler "Kızım böbreklerini, yumurtalıklarını üşütürsün" diyedursunlar bu durumdan...
  4. Göbek eritmek

Göbek eritmek

bel fıtığı olanlar mekik çekebilir mi bel fıtığı olanlar için karın egzersizleri Dizlerimiz bitişik ve ayaklarımız birbirine paralel şekilde tabanları yeri gösterirken iki elimizi enseye koyup hızlı hızlı, sık sık ve kesik kesik hareketlerle karnımız acıyana kadar sabah ve akşam ellişer kez bu hareketi yapıyoruz. Bu hareket özellikle karın bölgesindeki kasları kuvvetlendirir, yağ dokusunu...
  5. hata nerde???

hata nerde???

içim acıyor meleklerim içim...offf!!! bugün sevdiğim adamın arkamdan yaptıgı işleri ögrendim.... bildiğiniz gibi bir dersanem var olmaz olsun :( neyse bugün gittim dersaneye bir kız var benim yakın arkadaşım...megerse bu kız sevdiğim adamın komşusuymuş ve benim bundan anca haberim oluyor ne garip dimii dersanenin ilk günü bu kızı tanıyıp tanımadıgını sormuştum yalancı sevgilim de tanımıyorum...

Sayfayı Paylaş