Haziran 2010'da HAMİLEYİM demek istiyorum nolur ALLAHım

Canım yaa senin icin okadar sevindimki. Yarabbim korur inşallah hayırlısıyla canım.
Sen ne zamandır bekliyordun? Ve Klomen kullanmısmıydın?
Bu arada benim yumurtalıklarımda cok fena agrılar var :S bu agrılar sayesınde umudumu yitirmedim daha :))

Allaha emanetsin canım
allah raı olsun cnm bnm yaa tam bir yıl olmuştu tatlım Rabbim bir yılın sonunda gönderdi inşallahta sağlıkla devam eder doktora gidicem inş yarın duan için çok ama çok saoll
buarada komen kullanmamıştım cnm ama buya olmazsa rahim filmi çektircektim.inşalalh kasık ağrıların sonucunda güzel haberler alırsın.bnm hala bile devam ediyo Rabbim isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eylesin inşşşş aeollll

canımın içi yaa çok sevindim.haziranda istedin oldu.Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin.Rabbim isteyen herkese versin.
çok saol güzelim yaa inşaşş Rabbim isteyen herkese nasip etsin bizlerede sağlıkla hamişli geçirmeyi nasip etsin.inş meleğim büyüodur teyzesi 10 gün sonra kalp atışalrı için çağırdı dokrot bakalım hayırlısıyla onuda bi duysam Rabbim inşş gösterir o günleridee aminnnnnnn

BU TOPİĞİ GÖRÜNCE GÖZLERİM DOLDU ELHAMDÜLİLLAH rABBİM SANA ŞİMDİ İÇERDE MIŞIL MIŞIL UYUYAN MELEĞİMİ BANA GEÇEN SENE HAZİRANDA MÜJDELEDİN SAĞSALİM VERDİN KOLLARIMA SANA NE KADAR ŞÜKRETSEM AZDIR
YÜCE MEVLAM SEN DİLEDİĞİNİ DİLEDİĞİNE VERİRİSİN TÜM KALBİMLE DİLİYORUM ALLAHIM EVLATLARIMIZI HAYIRLI AHLAKLI İMANLI KULLARINDAN EYLE ONLARI HAYIRLI İNSANLARLA SEVİDKLERİNLE KARŞILAŞTIR VE SEVDİKLERİNDEN EYLE
SEN EVLAT İSTEYEN TÜM KARDEŞLERİME EVLAT NASİP ET SAĞLIKLA BU MÜBAREK RAMAZAN AYINDA RABBİM DULARIMIZI GERİ ÇEVİRME ŞÜPHESİZKİ SEN DUALARI HAKKIYLA İŞİTENSİN AMİNNN

Geri