gebe
  1. Mirmiga

Mirmiga Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

Hoşlanılan veya Hoşlanılmayan Durumların Zuhurunda

Konu, 'Çöplük' kısmında Mirmiga tarafından paylaşıldı.

Hoşlanılan veya Hoşlanılmayan Durumların Zuhurunda​

"Resûlullah -sallallahu aleyhi ve sellem-e sevdiği bir iş zâhir olunca:
    "Allah'a hamd olsun ki ancak O'nun ni'metiyle sâlih ameller tamama erer." der, sevmediği bir işle karşılaşınca da:
    "Her halde Allah'a hamd ederiz" derlerdi." (47)

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Hoşlanılan veya Hoşlanılmayan Durumların Zuhurunda

ellerine emeğine sağlık

Hoşlanılan veya Hoşlanılmayan Durumların Zuhurunda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emrah - Dura Dura

Emrah - Dura Dura

Kaçma benden bu kadar, nereye kadar Hasret seni yakalar beni yaralar ah Bi tutsam elinden ah, gitsem sonuna kadar Senden başka kimim var, bak herşeyim var Sorma sevdan ne kadar nereye kadar ah Bi gelsen ardımdan, gitsek ölümüne kadar Yanıyorum ya habibi, bana senden fayda yok Yolla şu tabibi, yüreğimde derman yok Birgör şu halimi, bana aşktan hayır yok Yolla şu katibi gözlerimde ferman yok...
  2. Aşıksanız veya aşk kapıda diyorsanız bu 4 erkek tipinden mutlaka uzak durun!

Aşıksanız veya aşk kapıda diyorsanız bu 4 erkek tipinden mutlaka uzak durun!

Aşıksanız veya aşk kapıda diyorsanız bu 4 erkek tipinden mutlaka uzak durun! Mutlaka okuyun.:):):) İnek tipli İnek tipli erkeklere en çok okulda, dershanede, kütüphanede, panelde ve seminerde rastlarız. Çok okumaktan gözleri bozulduğu için genelde gözlük takarlar. Modayla uzaktan yakından ilgileri yoktur. Her gün aynı kıyafeti giyerler desek yeridir, tercihleri de süveter, gömlek ve kumaş...
  3. zor durumdayım

zor durumdayım

ben şu an ikizler burcu bi kızla sevgili oldum bu kızı çocukluktan biraz tanırım onu facede gördüm ve ekledim sonra baya konuştuk çok iyi anlaşıyorduk bende boğa burcuyum beni sevimli bulduğunu söylerdi farklı olduğumu falan filan sonra çıkma teklifinde bulundum kabul etti ayrı şehirlerdeyiz ama telefonda görüşüyoruz fakat nedense eskisi kadar sıcak davranmıyor ve birazda zıt ve ters cevaplar...
  4. Vatansız veya vatandaşlık durumu muntazam olmayanların evlenmesi

Vatansız veya vatandaşlık durumu muntazam olmayanların evlenmesi

Vatansız veya mültecilerle, vatandaşlık durumu muntazam olmayan yabancıların müracaatları evlendirme memurları tarafından kabul edilir. Bunların evlenme manilerinin bulunup bulunmadığı, Türkiye'de nüfus kaydı tutuluyorsa Genel Müdürlükten verilecek evlenme ehliyet belgesi ile, henüz nüfus kaydı tesis edilmemiş ise emniyet makamlarınca tutulan dosyalardaki bilgilere göre bu makamlarca...
  5. Marstaki burca göre hoşlanılan erkekler

Marstaki burca göre hoşlanılan erkekler

Doğum haritanızda mars gezegeninde hangi burç bulunuyorsa o burç kadınların hoşlandığı erkekleri tarif edermiş.doğum haritasını internetten hesaplattırabilirsiniz. Bunda ayrıca kendi burcunuz da etkilidir.

Sayfayı Paylaş