gebe
  1. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63

İbret ama anlayana...

Konu, 'Kişisel Gelişim' kısmında suCre tarafından paylaşıldı.

Konu hernekadar karikatür olsada Bu kez pek güldüremedi...

Derdimi dinledim, derdime içerledim...
    Alemin derdini gördüm, derdime imrendim....

2. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    Canımm harikasın ellerine sağlıkk allaha binlerce kez şükürler olsun...

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Ayşeciğin filmindeki gibi olmuş bu.:)Ona bebek beklerken hediye gelen koltuk değneklerini görüp çok şükür bunlara ihtiyacım yok bebeğim olmasa da önemli değil demişti ya.

Şükretmeliyiz halimize bizden daha kötü durumda olanları düşüerek...

4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Ders ki ne dersss hemde.. allahıma şükür bu hallerime...

5. yagmur33

yagmur33 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    allahim sükürler olsun ne olursa olsun insan haline sükür etmesini bilmeli..

İbret ama anlayana... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dj Akman - Anlayana

Dj Akman - Anlayana

Hayat Cekilmeyen İnsanlarla Dolu Benim Yolum Belli İşte benim yolumun Sonu Benden nefret etmeyin Dertlerim Size Kabus Oldu Gözlerime Yaş Degil Kan Doldu Cevap bu hayat bu kadar acımasız mı oldu Yeter serefsizler adiler Adi Şerefsizler Sizi kim Sıker Sizler olun benden beter Adım MC SERKAN dikkat edin köpekler Tetigim hazırda kursunsa agzında az kaldı patlamaya Kacacak Delik Arasana Üçe Kadar...
  2. ibret alalımmm!!!

ibret alalımmm!!!

Ayakkabıcı, yeni getirdiği malları vitrine yerleştirirken, sokaktaki bir çocuk onu seyretmekteydi. Okullar kapanmak üzere olduğundan, spor ayakkabılara rağbet fazlaydı. Gerçi mallar çok sayılmazdı ama, küçük bir dükkân için yeterliydi. Onların en güzelini ön tarafa koyunca, çocuk vitrine doğru biraz daha yaklaştı. Fakat bir koltuk değneği kullanmaktaydı. Hem de güçlükle... Adam ona bir kez...
  3. Anlayana..

Anlayana..

Ulu bir çınar ağacının yanında bir kabak filizi boy göstermiş. Bahar ilerledikçe bitki çınar ağacına sarılarak yükselmeye başlamış. Yağmurların ve günesin etkisiyle müthiş hızla büyümüş ve neredeyse çınar ağacıyla aynı boya gelmiş. Bir gün dayanamayıp sormuş çınara: "Sen kaç ayda bu hale geldin agaç?" "82 yılda" demiş çınar. "82 yılda mı?" diye gülmüş ve...
  4. hayvanların dilinden anlayan peygamber

hayvanların dilinden anlayan peygamber

hayvanların dilinden anlayan peygamber hayvanların dilinden anlayan onlarla iletişim kuabilen peygamber kimdir
  5. Anlayan Banada Anlatsın :))))

Anlayan Banada Anlatsın :))))

komik yazılar komik resimler hakkında bilgi için meleklermekani.com Arkadaşlar Bizim Binamızın Sevgili Yöneticisinin astiği bir yazıyı sizlerle paylaşmak istiyorum :D:D alında paylaşmayacaktım ama kendisine çok kızgın olduğum için paylaşmak istedim :D:D Adam bir yazı asmış güya uyarı niyetinde ama ben onu bir türlü anlayamadım hahaha zaten astığı hiç bir yazıyı anlayamıyorum hahaha resmen...

Sayfayı Paylaş