idrarda beyaz tortular hamilelik belirtisimidir

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında zehra nur tarafından paylaşıldı.

1. zehra nur

zehra nur Yeni Üye

gaz hamilelik belirtisimidir idrarda beyaz tortu idrarda tortu idrarın beyaz olması neden olur kızlar adetime 5 gün var.idrarım sarı bazende koyu sarı.kasıklarım cok ağrıyor karnım ve kasıklarım şiş.cok gazım var 1 haftadır sat 1 temmuz.idrarımı yapınca içinde beyaz tortular var rengide koyu normalde adetten 1hafta önce şişerdi göğüslerim ama şimdi şişlik yok koyu renkli kısmında damarlaşma oldu.akıntım var acık renkli acaba hamilemiyim yardımmmmmmm.....

2. betül_betül

betül_betül Yeni Üye

koyu ıdrar gebelık belırtısı degıldır bıldıgımkadarıyla adet gununde bır tes yap bence

3. zehra nur

zehra nur Yeni Üye

tesekkur ederim canım

4. Ladyss

Ladyss Yeni Üye

canım kasıklarda ağrı idrarın açık sarı olması ymurtalıklarda şişlk gaz bunlar hamilelik belirtisi bende de bu şikayetler vardı bende hamileymişim :)yeni öğrendim

5. şirincan

şirincan Yeni Üye

evet benimde idrarımda tortular var inşallah hamilelik belirtisidir kız

6. geveze

geveze Daimi Üye

aynı belirtiler bendede var inşallah hamileyizdir.2 sinde hasta olmam lazım bekliyorum mcburen:(

7. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

geveze inşallah hamileyizdir ya sabırsızlanıyorum çook allah herkese nasip etsin

8. şirincan

şirincan Yeni Üye

inşallah hayırlısı olsun gülüm:::bebeğim:

9. şirincan

şirincan Yeni Üye

kızlar bilgisi olan var mı regl günüm geçmeden hamile oluup olmadığımı nasıl anlarım.kan testi kaçıncı gün yapsam çıkar[/COLOR]AĞZIMDA DEMİR TADI;BEL AĞRSI VE İDRARIMDA BEYAZ TORTULAR VAR HAMİLEMİYİM ACABA MERAK EDİYORUM

10. unforgiven

unforgiven Üye

canım dr.lar genelde kan testini beklenen adet tarihine 4-5 gün kala idrar testini ise adetin gecikmesinden 4-5 gün sonra yapılmasının doğru sonuç vereceğini söylüyorlar ben adetim geçtikten 5 gün sonra yaptım idrar testini hakkında hayırlısı olsun

n.büşra bunu beğendi.
  11. geveze

geveze Daimi Üye

amin canım yaa inşallah hamileyizdirde, nur topu gibi bebişlerimiz olur:)

12. şirincan

şirincan Yeni Üye

çok saol arkadaşım inşallah hayırlısı olsun bekliyorum bakalım

13. geveze

geveze Daimi Üye

amin canım ya senin reglin ne zaman,bende çok sabırsızlanıyom

14. şirincan

şirincan Yeni Üye

çok saol balım

15. şirincan

şirincan Yeni Üye

canım ya benim daha 6 günüm var bekliyoz bakalım

idrarda beyaz tortular hamilelik belirtisimidir konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Arasıra kulaklarımda bir çınlama oluyor. Bu bir hastalık belirtisimidir?

Cevap 4: Hayır değildir. Söylediğiniz kadarıyla bu bir hastalık belirtisi olamaz. Tinnitus en çok kulakta bazen de başımızın herhangibir yerinde işittiğimiz çınlama, uğultu, tıkırtı, gürültü, hışırtı gibi seslere verdiğimiz isimdir. Tıptaki adı budur. Tinnitus çok yaygındır ve rahatsız etmedikçe sorun olarak kabul edilmemelidir. ABD’de 42.000.000 kişi rahatsız edici Tinnitustan yakınmaktadır....
  2. İdrarda Kan

idrarda pıhtılı kan kahverengi idrar idrarda kahverengi kan pıhtısı idrardan pıhtısı gelmesi Şikayet İdrarınız kırmızımsı, pembe veya kahverengi ya da kırmızı şerit veya pıhtılar içeriyor. Yiyeceklerdeki (örneğin pancar) renk pigmentleri, uyuşturucu kullanımı ve porfirya idrarın kırmızıya dönmesine yol açmış olabilir. Endişelenecek bir durum yoktur. Nedenleri Mesane enfeksiyonu : Ani, acılı,...
  3. hamilelik döneminde şık olmak hiçde o kadar zor değil -hamilelik elbise modelleri

hamile elbise modelleri hamilelik elbiseleri hamilelik elbise modelleri gebelik gebelik
  4. İdrarda Üre Tayini

idrarda üre idrarda şeker ve üre tayini tayini nasıl yapılır İdrarda üre tayini nasıl yapılır?
  5. Beyaz atlı prenslere 2012 beyaz damatlık modelleri

2012 beyaz damatlık modelleri beyaz damatlık takım elbise modelleri trendleri burada arkadaşlar. 2012 düğün modasından hatta 2012 yılına girmeden 2013 düğün modası trendlerinde de 2013 gelinlik modelleri ve öneriler sunmuştuk bir çok konumuzda arkadaşlarım. Önümüzde ki sezona damgasını vuracak olan 2012 gelinklik modelleri konularımızın yanı sıra 2012 gelin saçı modelleri, 2012 gelin makyajı...
  6. Beyaz Çayla Antioksidan Depolayın beyaz çay faydaları

beyaz çayın faydaları beyaz çay nedir Merhaba Sevgili melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, tıpkı http://www.meleklermekani.com/alternatif-tip/214292-yesilcayin-faydalari-kullanimi.html gibi bir çok faydası olan beyaz çay ile antioksidan depolamak ister misiniz? O halde bu yazımızda beyaz çayın faydaları hakkında bilgi edinin diyoruz :) Beyaz çay adını, çay bitkisinin...
  7. kasık ağrısı ve sancılanma hamilelik belirtisimidir?

kaç gündür kasıklarımda sancılanma ve ağrı var daha adetime bir hafta kadar var aama acaba kasık ağrısı ve sancılanma hamilelik belirtisimidir?
  8. oğlumun ağzında beyaz beyaz lekeler var bunlar nedir acaba?

mrb hanimlar 6.5 aylik oglm war dunden beri damagnda beyaz beyaz lekeler olustu neydn kaynaklanyor anlamadm yogurt weryrm ondandr ddm ama gtmdi dundn beri
  9. Rahim Duvarı Kalınlaşması Gebelik Belirtisimidir?

rahim duvarı kalınlaşması nedir,rahim duvarı kalınlaşması hamilelik belirtisimi,rahim duvarı kalınlaşması hastalık belirtisimi,rahim duvarı kalınlaşması hakkında bilgiler Cinsel ilişki sırasında vajinaya boşalan sıvıda bulunan spermlerden biri rahim tüplerindeki yumurta ile birleşirse “döllenme” gerçekleşir. Döllenen yumurta çoğalarak küçük bir yumak haline gelir. Bu sırada rahim duvarı...
  10. Hamilelik ve hamilelik sonrası kemik erimesi

Menopozdan sonra pek çok kadında osteoporoz ile sonuçlanabilen kemik kaybı gelişir. Sağlıklı kemik yoğun ve güçlüdür ve büyük miktarda basınca dayanabilir. Ancak, osteoporoz geliştiğinde, kemikler incelir ve kırılgan bir hal alır ki bu kemiklerin kırılma olasılığını arttırır. Kemiğe direncini veren maddelerin özellikle de kalsiyumun kemikten uzaklaşması ile osteoporoz oluşur. Estrojen...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. idrarda tortu görülmesi

,
  2. idrarda tortu hamilelik belirtisi mi

,
  3. idrarda beyaz parçacıklar

,
  4. hamilelikte idrar köpürür mü,
  5. hamilelikte kopuklu idrar,
  6. gebelikte idrarda beyaz parçacıklar,
  7. hamilelikte idrarda köpük,