idrarda beyaz tortular hamilelik belirtisimidir

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında zehra nur tarafından paylaşıldı.

1. zehra nur

zehra nur Yeni Üye Kayıt: 24 Temmuz 2010

gaz hamilelik belirtisimidir idrarda beyaz tortu idrarda tortu idrarın beyaz olması neden olur kızlar adetime 5 gün var.idrarım sarı bazende koyu sarı.kasıklarım cok ağrıyor karnım ve kasıklarım şiş.cok gazım var 1 haftadır sat 1 temmuz.idrarımı yapınca içinde beyaz tortular var rengide koyu normalde adetten 1hafta önce şişerdi göğüslerim ama şimdi şişlik yok koyu renkli kısmında damarlaşma oldu.akıntım var acık renkli acaba hamilemiyim yardımmmmmmm.....

2. betül_betül

betül_betül Yeni Üye Kayıt: 7 Ocak 2010

koyu ıdrar gebelık belırtısı degıldır bıldıgımkadarıyla adet gununde bır tes yap bence
  3. zehra nur

zehra nur Yeni Üye Kayıt: 24 Temmuz 2010

tesekkur ederim canım
  4. Ladyss

Ladyss Yeni Üye Kayıt: 6 Ağustos 2010

canım kasıklarda ağrı idrarın açık sarı olması ymurtalıklarda şişlk gaz bunlar hamilelik belirtisi bende de bu şikayetler vardı bende hamileymişim :)yeni öğrendim
  5. şirincan

şirincan Yeni Üye Kayıt: 23 Ağustos 2010

evet benimde idrarımda tortular var inşallah hamilelik belirtisidir kız
  6. geveze

geveze Daimi Üye Kayıt: 22 Ağustos 2010

aynı belirtiler bendede var inşallah hamileyizdir.2 sinde hasta olmam lazım bekliyorum mcburen:(
  7. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru Kayıt:

geveze inşallah hamileyizdir ya sabırsızlanıyorum çook allah herkese nasip etsin
  8. şirincan

inşallah hayırlısı olsun gülüm:::bebeğim:
  9. şirincan

kızlar bilgisi olan var mı regl günüm geçmeden hamile oluup olmadığımı nasıl anlarım.kan testi kaçıncı gün yapsam çıkar[/COLOR]AĞZIMDA DEMİR TADI;BEL AĞRSI VE İDRARIMDA BEYAZ TORTULAR VAR HAMİLEMİYİM ACABA MERAK EDİYORUM
  10. unforgiven

unforgiven Üye Kayıt: 5 Aralık 2009

canım dr.lar genelde kan testini beklenen adet tarihine 4-5 gün kala idrar testini ise adetin gecikmesinden 4-5 gün sonra yapılmasının doğru sonuç vereceğini söylüyorlar ben adetim geçtikten 5 gün sonra yaptım idrar testini hakkında hayırlısı olsun
    n.büşra bunu beğendi.
  11. geveze

amin canım yaa inşallah hamileyizdirde, nur topu gibi bebişlerimiz olur:)
  12. şirincan

çok saol arkadaşım inşallah hayırlısı olsun bekliyorum bakalım
  13. geveze

amin canım ya senin reglin ne zaman,bende çok sabırsızlanıyom
  14. şirincan

çok saol balım
  15. şirincan

canım ya benim daha 6 günüm var bekliyoz bakalım
idrarda beyaz tortular hamilelik belirtisimidir konusuna benzer içeriklerimiz
  1. gebelik belirtisi idrar olabilir mi

slm ben kan ilacı kullanıyorum aynı zmanda normalde 9 gün adet olmama rağmen gecen ay 3 gün adet oldum kahverengi bi şekilde evde sabah idrarı ile tast yaptım ikinci çizgi çok silik çıktı kan testmde negtif çikti bu ay idrarım koyu sarı ama dediğim gibi an ilacı ve folik asit te kullanıyorum bazen normale dönüyo bazen çok koyu sarı bilen birisi varsa bana yardımcı olabilir mi sizce ben hamile...
  2. Hamilelik belirtisi olanlar

:hayal:SLM KIZLAR HEPİNİZE BUGÜN TAM 10 GÜN GEÇTİ BAKALIM BAKALIMMMM:uhh: HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.
  3. hamilelik belirtisimi anlamadım?

slm kızlar adetime tam 1 hafta var ve bende akışkan bir akıntı gelmeye başladı ama öle iç çamaşırını bulaşacak kadar deil ama peçeteye silince belli oluo ıslaklık hissedioruum sanırım çamaşırım siyah die anlamıorum bide kasık ağrım var gazım da arada geio gidio şu çok dikkatimi çekti aşırı uyku akşamı zor ediorum işyerinde akşam oldumu tavuk gibi erkenden koltukta uyuyorum:) gögüs ağrım hiç...
  4. Hamilelik belirtisi memede hassasiyet

gebelik belirtisi memede hassasiyet,memede damarlanma gebelik belirtisimi,memede ağrı olması hamilelik belirtisimi,hamilelikte memede hassasiyet ne zaman başlar,meme hassasiyeti hakkında bilgiler Merhaba adetime daha 3 gün var yalnız mememde ağrı ve batmalar ,mide bulantılarım oluyor.Sizce hamilemiyim gebelik belirtileri gebeliğin 4 - 5 ci haftalarında başlar. Anne adayları gebelik döneminde...
  5. Hamilelik belirtisi olabilirmi?

Slm kizlar, Benim bi sorum olucak, lutfen bilgisi olan cvp versin. Iki gun once iliskiye girdik, ama korunmadik... Dunden beri azda olsa kanama geliyo. Normalmi? hamilelik belirtisi olabilirmi? Adetim degil cunku daha 1hafta gecti adetim biteli HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN...

Sayfayı Paylaş