idrarda beyaz tortular hamilelik belirtisimidir

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında zehra nur tarafından paylaşıldı.

1. zehra nur

zehra nur Yeni Üye

gaz hamilelik belirtisimidir idrarda beyaz tortu idrarda tortu idrarın beyaz olması neden olur kızlar adetime 5 gün var.idrarım sarı bazende koyu sarı.kasıklarım cok ağrıyor karnım ve kasıklarım şiş.cok gazım var 1 haftadır sat 1 temmuz.idrarımı yapınca içinde beyaz tortular var rengide koyu normalde adetten 1hafta önce şişerdi göğüslerim ama şimdi şişlik yok koyu renkli kısmında damarlaşma oldu.akıntım var acık renkli acaba hamilemiyim yardımmmmmmm.....

2. betül_betül

betül_betül Yeni Üye

koyu ıdrar gebelık belırtısı degıldır bıldıgımkadarıyla adet gununde bır tes yap bence

3. zehra nur

zehra nur Yeni Üye

tesekkur ederim canım

4. Ladyss

Ladyss Yeni Üye

canım kasıklarda ağrı idrarın açık sarı olması ymurtalıklarda şişlk gaz bunlar hamilelik belirtisi bende de bu şikayetler vardı bende hamileymişim :)yeni öğrendim

5. şirincan

şirincan Yeni Üye

evet benimde idrarımda tortular var inşallah hamilelik belirtisidir kız

6. geveze

geveze Daimi Üye

aynı belirtiler bendede var inşallah hamileyizdir.2 sinde hasta olmam lazım bekliyorum mcburen:(

7. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

geveze inşallah hamileyizdir ya sabırsızlanıyorum çook allah herkese nasip etsin

8. şirincan

şirincan Yeni Üye

inşallah hayırlısı olsun gülüm:::bebeğim:

9. şirincan

şirincan Yeni Üye

kızlar bilgisi olan var mı regl günüm geçmeden hamile oluup olmadığımı nasıl anlarım.kan testi kaçıncı gün yapsam çıkar[/COLOR]AĞZIMDA DEMİR TADI;BEL AĞRSI VE İDRARIMDA BEYAZ TORTULAR VAR HAMİLEMİYİM ACABA MERAK EDİYORUM

10. unforgiven

unforgiven Üye

canım dr.lar genelde kan testini beklenen adet tarihine 4-5 gün kala idrar testini ise adetin gecikmesinden 4-5 gün sonra yapılmasının doğru sonuç vereceğini söylüyorlar ben adetim geçtikten 5 gün sonra yaptım idrar testini hakkında hayırlısı olsun

n.büşra bunu beğendi.
  11. geveze

geveze Daimi Üye

amin canım yaa inşallah hamileyizdirde, nur topu gibi bebişlerimiz olur:)

12. şirincan

şirincan Yeni Üye

çok saol arkadaşım inşallah hayırlısı olsun bekliyorum bakalım

13. geveze

geveze Daimi Üye

amin canım ya senin reglin ne zaman,bende çok sabırsızlanıyom

14. şirincan

şirincan Yeni Üye

çok saol balım

15. şirincan

şirincan Yeni Üye

canım ya benim daha 6 günüm var bekliyoz bakalım

idrarda beyaz tortular hamilelik belirtisimidir konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İdrarda Kan

idrarda pıhtılı kan kahverengi idrar idrarda kahverengi kan pıhtısı idrardan pıhtısı gelmesi Şikayet İdrarınız kırmızımsı, pembe veya kahverengi ya da kırmızı şerit veya pıhtılar içeriyor. Yiyeceklerdeki (örneğin pancar) renk pigmentleri, uyuşturucu kullanımı ve porfirya idrarın kırmızıya dönmesine yol açmış olabilir. Endişelenecek bir durum yoktur. Nedenleri Mesane enfeksiyonu : Ani, acılı,...
  2. kasık ağrısı ve sancılanma hamilelik belirtisimidir?

kaç gündür kasıklarımda sancılanma ve ağrı var daha adetime bir hafta kadar var aama acaba kasık ağrısı ve sancılanma hamilelik belirtisimidir?
  3. hamilelik

Oncelikle herkese merhaba.bi sorum olacak ben pko hastadiyim.hamile kalmak istiyorum ama 3 aydir denememize ragmen olmadi.dr.a gitmek istemiyorum.benim prolaktinim yuksekti bir tek.benimle ayni durumda olup hamile kalan varsa buraya yazabilirmi lutfen.cvplarinizi bekliyorum.simdiden tesekkurler
  4. İdrarda Köpük Neden Olur?

köpüklü idrar nedir,köpüklü idrar neden olur,idrarım köpüklü neden,idrarda köpük neden olur,köpüklü idrar yapmak,idrarda köpük neden oluşur,idrarda köpük oluşumu Köpüklü idrarın en önemli nedeni hızlı bir şekilde idrar yapmaktır. Ama bazen farkında olmadan bir çeşit hastalık belirtisi olabilir. Bu nedenle her şeyden önce kullandığınız temizleyiciyi kontrol etmelisiniz.eğer idrarınızda...
  5. hamilelik

merhaba kızlar bana yardımcı olurmusunuz ben 15 eylülde adet gördüm ekim 2 sindede damala damla kan geldi sadece 1 saatlik bişiydi sonra da kahverengi akıntı geldi sizce hamilemiyim b

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. idrarda tortu hamilelik belirtisi mi

,
  2. idrarda beyaz parçacıklar

,
  3. idrarda tortu görülmesi

,
  4. idrarda küçük beyaz parçalar,
  5. idrarda tortu ne demek,
  6. idrarda parçacıklar,
  7. hamilelikte kopuklu idrar,