idrarda beyaz tortular hamilelik belirtisimidir

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında zehra nur tarafından paylaşıldı.

1. zehra nur

zehra nur New Member

gaz hamilelik belirtisimidir idrarda beyaz tortu idrarda tortu idrarın beyaz olması neden olur
    kızlar adetime 5 gün var.idrarım sarı bazende koyu sarı.kasıklarım cok ağrıyor karnım ve kasıklarım şiş.cok gazım var 1 haftadır sat 1 temmuz.idrarımı yapınca içinde beyaz tortular var rengide koyu normalde adetten 1hafta önce şişerdi göğüslerim ama şimdi şişlik yok koyu renkli kısmında damarlaşma oldu.akıntım var acık renkli acaba hamilemiyim yardımmmmmmm.....

2. betül_betül

betül_betül New Member

koyu ıdrar gebelık belırtısı degıldır bıldıgımkadarıyla adet gununde bır tes yap bence

3. zehra nur

zehra nur New Member

4. Ladyss

Ladyss New Member

canım kasıklarda ağrı idrarın açık sarı olması ymurtalıklarda şişlk gaz bunlar hamilelik belirtisi bende de bu şikayetler vardı bende hamileymişim :)yeni öğrendim

5. şirincan

şirincan New Member

evet benimde idrarımda tortular var inşallah hamilelik belirtisidir kız

idrarda beyaz tortular hamilelik belirtisimidir konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İdrarda Kan

idrarda pıhtılı kan kahverengi idrar idrarda kahverengi kan pıhtısı idrardan pıhtısı gelmesi Şikayet İdrarınız kırmızımsı, pembe veya kahverengi ya da kırmızı şerit veya pıhtılar içeriyor. Yiyeceklerdeki (örneğin pancar) renk pigmentleri, uyuşturucu kullanımı ve porfirya idrarın kırmızıya dönmesine yol açmış olabilir. Endişelenecek bir durum yoktur. Nedenleri Mesane enfeksiyonu : Ani, acılı,...
  2. Hamilelik

Merhaba sizlere bir şey danışmak istedim 6 aylık evliyim ve bebek istiyoruz şuanda 2 gün gecikme var ve çok fazla gaz şikayetim var idrar testi yaptım ama negatif çıktı bana bu konuda yardımcı olurmusun??
  3. kasık ağrısı ve sancılanma hamilelik belirtisimidir?

kaç gündür kasıklarımda sancılanma ve ağrı var daha adetime bir hafta kadar var aama acaba kasık ağrısı ve sancılanma hamilelik belirtisimidir?
  4. hamilelik

Oncelikle herkese merhaba.bi sorum olacak ben pko hastadiyim.hamile kalmak istiyorum ama 3 aydir denememize ragmen olmadi.dr.a gitmek istemiyorum.benim prolaktinim yuksekti bir tek.benimle ayni durumda olup hamile kalan varsa buraya yazabilirmi lutfen.cvplarinizi bekliyorum.simdiden tesekkurler
  5. hamilelik

merhaba kızlar bana yardımcı olurmusunuz ben 15 eylülde adet gördüm ekim 2 sindede damala damla kan geldi sadece 1 saatlik bişiydi sonra da kahverengi akıntı geldi sizce hamilemiyim b

Sayfayı Paylaş