İftara Ne Pişirsem Haydi Birbirimize Fikir Verelim Melekler :)

benımde bugunku menumu yazıyım
yayla corbası
köfte
pataes kızarması (uzerıne domatesı sos yapıp dokucem yanında yogurtla:))
yanına bol lımonlu yesıl salata
ım en son sımdı gıdıp yapacagım meyveden komposto harıka bırsey tavsıye ederım
bol zararlı asıtlı yıyecekler:D:D

bol bol suuuuuuuuuu oh daha ne olsun :D:D herkese afıyet bal seker olsun allah kabul etsın :D:D

güveç türlü var geçen günden biraz mercimek çorbası biraz pilav biraz salçalı spagetti küçük kase et sote 3 tane biber dolması.en nefret ettiğim durum çünkü hepsi azar azr var kime neyi koyim 4 kişiyiz yeni yemek yapsam olmaz. he patates püesi var bide.

benımde bugunku menumu yazıyım
yayla corbası
köfte
pataes kızarması (uzerıne domatesı sos yapıp dokucem yanında yogurtla:))
yanına bol lımonlu yesıl salata
ım en son sımdı gıdıp yapacagım meyveden komposto harıka bırsey tavsıye ederım
bol zararlı asıtlı yıyecekler:D:D

bol bol suuuuuuuuuu oh daha ne olsun :D:D herkese afıyet bal seker olsun allah kabul etsın :D:D

Patates kızartması gibisi var mı mavi, oh afiyet olsun olsun da şu bol asitli zararlı yiyecekler neymiş çok merak ettim hahaha

güveç türlü var geçen günden biraz mercimek çorbası biraz pilav biraz salçalı spagetti küçük kase et sote 3 tane biber dolması.en nefret ettiğim durum çünkü hepsi azar azr var kime neyi koyim 4 kişiyiz yeni yemek yapsam olmaz. he patates püesi var bide.

Zehra aynı şey bizde de oluyor ama yapacak birşey yok, atacak halimiz de olmadığına göre :D:D Ben açık artırmaya sunuyorum kim kazanırsa yemeği o alıyor hahaha Şaka bir yana kim ne isterse ona istediği artan yemeği veriyorum, yoksa azıcık yemeğin paylaştırması olmuyor :D:D

kendi kendime çözüm üretmeye çalışıyorum fikir bekliyorum. çorbayı azcık sulandıp çoğaltıym. makarnanın üstüne sarımsaklı yoğurtla acılı salça sos döküp ortaya servis. biber dolamasını ortaya servis. türlüyü kaynanam kayınpeder ben yeriz kocamada et soteye patatesle çoğaltıp servis yapaıym diyorum. yardım edin başka fikri olan var mı

kendi kendime çözüm üretmeye çalışıyorum fikir bekliyorum. çorbayı azcık sulandıp çoğaltıym. makarnanın üstüne sarımsaklı yoğurtla acılı salça sos döküp ortaya servis. biber dolamasını ortaya servis. türlüyü kaynanam kayınpeder ben yeriz kocamada et soteye patatesle çoğaltıp servis yapaıym diyorum. yardım edin başka fikri olan var mı

Sen çaresini bulmuşsun bize birşey kalmamış. Ortaya da bolca salata yaparsın, zaten sıcakta çok ta yenmiyor :)

Geri