İftara Ne Pişirsem Haydi Birbirimize Fikir Verelim Melekler :)

dünden kalan dolmam bugün o çok bahsettiğiniz ve sayenizde canımın çok çektiği mis kokulu bol yoğurtlu mantııı ve buzzz gibi kolaaaa...herkese afiyet olsunn:oppucuk:

bende yazıyım bugun dolmabıberı var
tutmac corbası
karpuz hosaaaff
bol meyve suyu asıtlı o bogaz yakan ama ferahlık veren ıcecekler :)
bude bol su ayrıca tıtanım ben yemeklerden ınan ıkı kasık yıyemıyorum seve seve yapıyoruz ama yıyemıyoruz sıf sıvı tuketıyoruz :) zaten evde bı ben bıde gorumcem tutuyo allahım kabul etsın

bende yazıyım bugun dolmabıberı var
tutmac corbası
karpuz hosaaaff
bol meyve suyu asıtlı o bogaz yakan ama ferahlık veren ıcecekler :)
bude bol su ayrıca tıtanım ben yemeklerden ınan ıkı kasık yıyemıyorum seve seve yapıyoruz ama yıyemıyoruz sıf sıvı tuketıyoruz :) zaten evde bı ben bıde gorumcem tutuyo allahım kabul etsın

Valla mavi biz de doğru dürüst yiyemiyoruz :D:D Yersek de iftardan 1-2 saat sonra falan . Öncelikle suya saldırıyoruz doğal olarak salata ve çorba derken tabi karpuz da ortada şişiyoruz. Ev ahalisi azar azar yiyor ama ben tıkanıyorum. Tabi asitli ve zararlı buz gibi içeceklerden de içince hahaha Ha bir de ben tatlıyı açken yerim. Hele tatlı varsa yemek hiç yiyemiyorum. Ancak 12-1 civarı ekmeksiz yemek yiyorum bazen az porsiyon. Tabi bu sefer de sahurda birşey yiyemiyorum oda ayrı. Dün dolmayı geç vakit yedim 1 gibi, sonra sahur yiyemedim. Su içip yattım :D:D

Geri