ıhanetın böylesi :(

canım benim gerçekten yaşadıklarına çok üzüldüm bu erkekler niye böyle :seker: erkek için ağlamaya üzülmeye değmez biz herşeyi düşünüyoruz sonumuzu bile ama onlar bizlerin yerini dolduracak insanı buluyorlar bile..ağlamak geliyorsa ağla çünkü
insanın yaşadığı acıları olgunlaştırır..ağlıcaksın açılcaksın ve bir zaman sonra görüceksinki alışmışsın ki ağlamıcan üzülmücen tatlım..ama yemeğinden falan kesme asla allah korusun sağlığından olursun bir erkek için değmez sağlığından olmaya..tatlım gez dolaş arkadaşlarınla takıl ve hiç takma..başını kaldır ve eminim seni fark edenleri göreceksin..hadi bakalım güzel ve sevgi dolu yeni aşklara açıl bakalım kuzumm

başlarda öyle olması normaldir, sen her aklına geldiğinde başka tarafa yönlen, zamanla herşey yoluna kendiliğinden girer

en cok şu lafa kızıyorum seni hakketmiyorum benden daha iyilerine layıksın bu laf artık gercekten sinir bozucu bence degmez bide güvenme o kadar çok kimseye üzme kendini arkadaşım ya evlenseydin daha kötü olurdu nerden dönersen kardır yaşın daha genc hayatta karşına sevicegin cıkar inan

Canim seni cok iyi anliyorum...

Bende buna benzer birsey gecirdim basimdan...

Iliski bittikten sonra ögrendim, gercekleri...

Ztn hersey bir yana, (sevgi , ask..vs) insanin sirtindan vurulmasi insani daha cok yaraliyor...

Biliyorum cok klasik bir söz : zamanla gecer!!! sözü...

Ama klasik oldugu kadarda dogru tatlim...

Zaman her derde devadir... Sana bunu zmnla unutursun demiyorum, ama hatirladikca canin acimayacak...

Su an icin normal canim, bende 6-7 ay sürdü :uhu:

ama simdi gülüyorum ardindan. tecrübe edindim, ve tüm yasadiklarimdan cikardigim : HAYATTA HICBIRSEY SABIT DEGILDIR... ne sevgi, ne ask, ne sadakat VE NE ACI bile...

Bu yüzden bu acinin dahi tadini cikar tatlim :)

Tecrübe edindin :) ilerle bu günlere güleceksin :)

Ve karadenizli bir kiz olarak, sana nacizane bir fikir vereyim kendimce, karadenizli bir erkege güvenme... (istisnalar var elbette)

Bir erkege en fazla %85 güveniyorsan, bir karadenizliye %60 güven :tik:

en kisa zmnda kendine gelmen dilegiyle güzel melegim... :)

Allaha emanetsin, rabbim sabir versin... :kiss:

İYİ YADA KÖTÜ HAYAT DEVAM ETMEKTE BİZLERDE YAŞAMAK ZORUNDAYIZ....

NASIL Kİ BİR CANEZEMİZ OLDUĞUNDA ACIMIZI YAŞIYOR YASIMIZI TUTUYORSAK SENDE BU SÜRECEKTEN GEÇECEKSİN.

HİÇBİR ACI SONSUZ DEĞİLDİR... SEN ŞUANDA SADE VE SADECE KENDİNE ZARAR VERİYORSUN....

SİLKİN GÜZEL KARDEŞİM KENDİNE GEL AİLENİ SENİ SEVENLERİ DÜŞÜN......

BUDA GEÇECEK UNUTACAKSIN ARDINDAN BİGÜN HEP BERABER GÜLECEİZ BUDA GELDİ GEÇTİ PEHHHH DİYECEĞİZ

SAĞLICAKLA KAL :kiss:

canım meleklerimmmm bu mesajımı hepiniz okyabılıryormusunuz bılmıyorum ama dılerım okursunuz burdan yazıyorum ama yenıyım affedın dogru yeremı yazıyorum suan bılmıyorum..

ıyıkı varsınız.. Benı anladıhgınızı yazdıklarınızı okudukca anlıyorum. Anlasılmak cok guzel.. Cok tesekkur edıyorummm.. Allahım hepınızden razı olsun.. Benı hıc bırakmayın :(( gercekten canım cok acıyooo

Allah cümlemizden razi olsun cnm ne demek :)

sadece ii günde degil, kötü gün icinde variz biz :)

gerci rabbim yasatmasin butür seyleri ama, imtihan dünyasi iste cnm ...

Tkrdn rabbim yardimcin olsun tatli melegim :)

Geri