gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ikinci sorum email adresini nasıl alacağım ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bir sorum daha var, email adresini almak için ne yapmam lazım, buna da bir cevap pleaseeee :)

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, E-posta adresi almak için bir çok farklı yöntem kullanabilirsiniz. Öncesinde amacınızın ne olduğunu belirlemelisiniz. Size bu konuda yardımcı olabilecek bir kaç noktayı anlatmak isteriz. Bir çok içerik sağlayıcı onların sayfalarında daha fazla zaman geçirmeniz için ücretsiz e-posta adresi dağıtmaktadır.

Herkesin bildiği Hotmail, Yahoo Mail ya da son dönemde popülerleşen Google a ait Gmail bunların en başında gelir. Bir çoğu farklı şartlarda ve sürelerde bu hizmetleri sağlamaktadır. Örneğin Hotmail adresinizi hem e-posta adresi için hem de Messenger için kullanırken Yahoo adresinizi Yahoo Messenger ve Gmail adresinizi Gtalk için kullanabilirsiniz.

Aşağıda verdiğimiz link yarımıyla sizde E Mail alabilirsiniz.

E-mail adresi almak için Tıklayınız

ikinci sorum email adresini nasıl alacağım ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. YDS Soru Dağılımı Nasıldır?

YDS Soru Dağılımı Nasıldır?

yds soru dağılımı yds konu dağılımı 80 soru 2010 FILL-IN-THE BLANKS : (22 soru) 1-22. sorularda, cümlede boş bırakılan yerlere uygun düşen sözcük ya da ifadeyi bulunuz. CLOZE TEST : (10 soru) 23-27 28-32 ….. - …… sorularda, aşağıdaki parçada numaralanmış yerlere uygun düşen sözcük ya da ifadeyi bulunuz. SENTENCE COMPLETION : (10 soru) 33.-42. sorularda, verilen cümleyi uygun...
  2. Anneme Nasıl Bir Hediye Alacağım?

Anneme Nasıl Bir Hediye Alacağım?

anneme nasıl bir hediye alabilirim anneme ne hediye alabilirim doğum gününde ne doğum günü hediyesi günü hediyesi Merhaba meleklerim bilgiğiniz gibi anneler günü yaklaşıyor.Az bişey kaldı şunun şurasında ve ben hala karar veremedim anneme ne alacağıma :)Aranızda karar veren var mıdır acaba :)Bakın bir site buldum burada annemize alacağımız hediyeler tamamen bize özel oluyor.Çok hoşuma gitti...
  3. ikinci kez adet oldum bi sorun mu  var?

ikinci kez adet oldum bi sorun mu var?

iki ay oldu doğum yapalı ikinci kez adet oldum bi sorunmu var
  4. Skype adresini nasıl alacaz?

Skype adresini nasıl alacaz?

Selam. Artık skype geçmek lazım sanırım.Şimdi ben skype adresi almak istiyorum ama nasıl yapabilirim?
  5. İştahınızı Nasıl Kontrol Altına Alacaksınız?

İştahınızı Nasıl Kontrol Altına Alacaksınız?

iştah kontrolü, iştah kontrolü nasıl sağlanır, iştah kontrolü nedir Sevgili melekler, fazla kilolardan kurtulmak için diyet yapılırken en can sıkıcı olan durmun iştahın her zaman açık olmasıdır. Öyle ki normalde aklınıza gelmeyen yiyecekler bile bir de sıkıyı görünce sürekli aklınıza gelir, beyninizi kemirir durur. O baskı bazen o kadar şiddetli olurki ortada diyet falan kalmaz, kendinizi...

Sayfayı Paylaş