gebe
  1. murababa27

murababa27 Forum Okuru

iş kur kaydı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında murababa27 tarafından paylaşıldı.

iş kura kayıt istiyorum

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

iş kur kaydı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 'Kur fırtınası' ekonomi yönetimi ile iş dünyasını buluşturacak

'Kur fırtınası' ekonomi yönetimi ile iş dünyasını buluşturacak

Dalgalı kur politikası uygulanırken, yoğun sıcak para girişlerinin döviz arzını artırarak dövizi aşırı ucuzlatması sürecinde gelinen aşama, ihracat yapanlar başta olmak üzere sanayicileri isyan noktasına getirdi. Başta ihracatçılar olmak üzere pek çok sanayicinin dile getirdiği "değerlenen YTL, kan kaybeden dolar, yüksek faiz rahatsızlığı" tartışmasına Türkiye Odalar ve Borsalar...
  2. Taş (kaya)

Taş (kaya)

Tas menfaatle tabir olunur. Rüyada evinizin içinde büyük bir tasin bulundugunu görmeniz, yakinda büyük bir kimse tarafindan bir menfaat göreceginize isarettir. Sokaginizda yol üzerinde bir tasin bulundugunu görmek, memur iseniz derecenizin artacagina, ticaret yapiyorsaniz kazancinizin fazlalasacagina, ev kadini iseniz kocanizin size karsi sevgisinin artacagina; kapinizin önünde kapidan...
  3. oriflame üye olun hem kendi ihtiyaçlarınızı %30 indirimli alın hemde işinizi kurun.

oriflame üye olun hem kendi ihtiyaçlarınızı %30 indirimli alın hemde işinizi kurun.

oriflame üyelik oriflame üyelik bilgileri şifre alma şifremi unuttum danışman hediyeleri Hem kendi ürünlerinizi %30 indirimli almak hemde bir çok hediye kazanmak istemezmisiniz. Ayrıca ekibinizi kurun kazancınıza kazanç hediyelerinize hediye katlayın detaylı bilgi almak isteyenlere yardımcı olabilirim.bana özelden ulaşın...bu aya özel üyelik ücreti sembolik bir fiyat,sadece 1 tl.... Oriflame...
  4. Kuru İncirin Mucize 3 Kürü İşte Burada....

Kuru İncirin Mucize 3 Kürü İşte Burada....

Kuru İncir Faydaları Kuru İncir Kürleri Kuru incirin faydalarını duymuşsunuzdur...İşte duymayanlar için de ne kadar faydalı bir besin olduğunu hatırlatmak istiyorum...Ayrıca kansızlık kadınlar için yumurta geliştirici bronşit için kür yapılışlarını sizlerle paylaşmak istiyorum....İşte İbrahim Saraçoğlu'ndan kuru incirin 3 ayrı kürü... Kuru İncirin Mucize 3 Kürü! Prof. Dr. İbrahim...
  5. Hazal Kaya Saçlarını Kestirdi! İşte Yeni İmajı!

Hazal Kaya Saçlarını Kestirdi! İşte Yeni İmajı!

hazal kaya yeni imajı, hazal kayanın saçları, hazal kaya hakkında Sevgili melekler, sevilen oyuncu Hazal Kaya imaj tazeledi. Güzel oyuncu en son Aşk-ı Memnu dizisi için kestirdiği saçlarını yine kısalttı ve instagramdan fotosunu hayranlarıyla paylaştı. Hayranlarının Kösem Sultan rölüne yakıştırdıkları Hazal Kaya'nın bu yeni imajının bu projeyle bir ilgisi olup olmadığı merak konusu oldu...

Sayfayı Paylaş