gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kadınlar neden kilo alıyor?

Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Kadınların korkulu rüyası kilo meselesinin, aslında diyet ya da spordan çok bir başka etkene bağlı olduğu ortaya çıktı. Meğer kadının kilo alması ya da kaybetmesi en çok eşi ya da sevgilisiyle ilişkisine bağlıymış. Onca diyet, onca spor denemesi... Meğer hepsinden önemli bir başka kural varmış.
    İngiltere'de yapılan bir araştırma, bir kadının kilo alması ya da kaybetmesinin, büyük oranda partneriyle ilişkisine bağlı olduğunu ortaya çıktı.
    Bu araştırma kapsamında soru sorulan 3 bin kadından yaklaşık yüzde 70'i, mutluluklarındaki en büyük faktörün ilişkileri olduğu cevabını verdi. Bu kadınlardan geriye kalanlar da kilo aldıkları takdirde ilişkilerini bitireceklerini belirtti.
    İlişki süresince kadın kilosunda 5 aşamada değişiklik
    Slendex isimli bir firma tarafından yapılan araştırmanın sonuçlarına göre, bir kadının kilosunda ilişkide olduğu süre içinde 5 aşamada değişiklik oluyor.
    İlişkisinin başında olan bir kadın, karşı cinse kendini beğendirmek için girdiği sıkı bir diyet sonucu ilk aşamada ortalama 2,5 kilogram kaybedebiliyor.
    İlişkide rahatlayan kadın kilo alıyor
    Kadın ilişkisinde rahatlamaya başladıkça kilo alıyor ve bu ikinci safhada bu miktar ortalama 4,5 kilogramı bulabiliyor. Bunu izleyen 3.'çüncü aşamada, evliliği düşünmeye başlayan ve bu büyük gün için incelme hevesine giren kadın ortalama 3,5 kilogram kaybedebiliyor.
    Kadının bir bebeğinin olacağı ise 6 kilogram anlamına geliyor. Son aşamada çocukları büyüyen ve görüntüsüne daha çok zaman ayırmaya başlayan kadın yenilenme yoluna gidiyor ve ortalama 5 kilo kaybedebiliyor.

Haber3

Kadınlar neden kilo alıyor? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadınlar İnternetten Ne Alıyor?

Kadınlar İnternetten Ne Alıyor?

Bugün bakıldığında internet üzerinden alışveriş yapanların yüzde 75'ini erkekler yüzde 25'ini de kadınlar oluşturuyor. Online alışverişin başladığı ilk zamanlarda bu oran yüzde 99'a yüzde 1 erkeklerin lehine bir durumdaydı. Kadınların ürün kategorileri arasında yer alan kozmetik ve teknoloji ürünlerine ilişkin talebinin artmasıyla kadın müşteri oranı da giderek artıyor. Sadece takı ve...
  2. Neden kilo alıyorum soruma cevap buldum:)

Neden kilo alıyorum soruma cevap buldum:)

yemiyorum ama kilo alıyorum yemek yemiyorum ama kilo alıyorum neden hamilelikte çok Hiç düşündünüzmü neden ve nasıl kilo aldığınızı..Hemen size açıklayayım.Meleklerim ben doktor deyilim yada uzman.Ama bildiklerimi sizinle paylaşmak istedim.Ben doktoruma; hemen hemen herkeste olan düşünceleri söyleyerek başladım anlatmaya.Ben yemek fazla yemem yağlı yemekte yemem neden bu kadar çok kilo...
  3. neden kilo alıyorsunuz?

neden kilo alıyorsunuz?

Kilo almanıza neden olabilecek olasılıkları düşündünüz mü hiç ?niçin durup duruken kilo alıyorsunuz, bir düşünün bakalım hangisi sizin için büyük tehlike… az uyumak kilo yapar, stresli olmak, alınan bazı ilaçlar, ve menopoz kilo almanıza neden olur.uykunuza dikkat edin ve en az 5 ençok 7 saat uymaya çalışın. Sizin kilo alma sebepleriniz neler olabilir?
  4. Evlenen kadınlar neden kilo alıyorlar?

Evlenen kadınlar neden kilo alıyorlar?

sikişen kadınlar sikişen karılar kilolu sikişi kilolu kadına sikiş Diyetisyenler; evlenen kadınların, evliliklerinin ilk 5 yılında hızla kilo aldığını ve bu durum ile de sık karşı karşıya geldiklerini söylüyorlar ve hatta bu alınan kilolar 8 ila 10 kiloya kadar çıkıyormuş Melek'lerim. Ancak meselenin eski pantolonlara pantolona sığamamaktan çok daha önemli tarafları var elbette; yeni...
  5. Çok kilo alıyorum ne yapmalıyım

Çok kilo alıyorum ne yapmalıyım

kilo alıyorum ne yapmalıyım Selam Arkadaşlar bu ara aşırı kilo aldım ne yapmalıyım önerilerinizi bekliyorum...

Sayfayı Paylaş