gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Kadınların kilo almalarının sebebleri

Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Kadınların kabusu kilo meselesinin, aslında diyet ya da spordan çok bir başka etkene bağlı olduğu ortaya çıktı. Meğer kadının kilo alması ya da kaybetmesi en çok eşi ya da sevgilisiyle ilişkisine bağlıymış. Onca diyet, onca spor denemesi... Meğer hepsinden önemli bir başka faktör varmış...
    Vatan'ın haberine göre; İngiltere'de yapılan bir araştırma, bir kadının kilo alması ya da kaybetmesinin, büyük oranda partneriyle ilişkisine bağlı olduğunu ortaya koydu.

Bu araştırma kapsamında soru sorulan 3 bin kadından yaklaşık yüzde 70'i, mutluluklarındaki en büyük faktörün ilişkileri olduğu yanıtını verdi. Bu kadınlardan geriye kalanlar da kilo aldıkları takdirde ilişkilerini bitireceklerini belirtti.
    İlişki süresince kadın kilosunda 5 aşamada değişiklik
    Slendex adlı bir firma tarafından yapılan araştırmanın sonuçlarına göre, bir kadının kilosunda ilişkide olduğu süre içinde 5 aşamada değişiklik oluyor.
    İlişkisinin başında olan bir kadın, karşı cinse kendini beğendirmek için girdiği sıkı bir diyet sonucu ilk aşamada ortalama 2,5 kilogram kaybedebiliyor.
    İlişkide rahatlayan kadın kilo alıyor
    Kadın ilişkisinde rahatlamaya başladıkça kilo alıyor ve bu ikinci safhada bu miktar ortalama 4,5 kilogramı bulabiliyor. Bunu izleyen üçüncü aşamada, evliliği düşünmeye başlayan ve bu büyük gün için incelme hevesine giren kadın ortalama 3,5 kilogram kaybedebiliyor.
    Kadının bir bebeğinin olacağı ise 6 kilogram anlamına geliyor. Son aşamada çocukları büyüyen ve görüntüsüne daha fazla zaman ayırmaya başlayan kadın yenilenme yoluna gidiyor ve ortalama 5 kilo kaybedebiliyor.

Kadınların kilo almalarının sebebleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kilo almanın sebebleri!

kilo almanın sebebleri!

kilo almanın sebepleri kilo almamanın sebepleri 1. Mutfakta atıştırmak Buzdolabının önünde yada yemek yaparken bir şeyler atıştırmak daha fazla yemenize neden olur. 2. İş yerinde yemek Araştırmaya göre, ofiste atıştırılan yiyecekler genelde yüksek kalorili oluyor. 3. Aceleyle yemek Aynı pastayı 9 dakikada tüketenler 646 kalori alırken, 20 dakikada tüketenlerin 579 kalori aldığı gözlemlendi. 4....
  2. İşte Kadınların Kilo Alma Nedeni!

İşte Kadınların Kilo Alma Nedeni!

İngiltere'de yapılan bir araştırma, bir kadının kilo alması ya da kaybetmesinin, büyük oranda partneriyle ilişkisine bağlı olduğunu ortaya koydu. Bu araştırma kapsamında soru sorulan 3 bin kadından yaklaşık yüzde 70'i, mutluluklarındaki en büyük faktörün ilişkileri olduğu yanıtını verdi. Bu kadınlardan geriye kalanlar da kilo aldıkları takdirde ilişkilerini bitireceklerini belirtti....
  3. Yemek yerken yapılan hatalar kilo almanıza sebep olur

Yemek yerken yapılan hatalar kilo almanıza sebep olur

YEME HATALARI Fazla Yemek Bazı kimseler yaş, kilo ve çalışma durumlarına bakmadan, ihtiyaçlarından fazla yemek yerler. Fazladan yemek yemek, insana faydadan çok zarar getirir. Vücudun vakitsiz yorulmasına, ömrün kısalmasına neden olur. İhtiyaçtan fazla yememeye dikkat edilmelidir. Ayrıca günlük yiyecekler 3-4 öğüne bölünerek yenilmelidir. Et ve Yağın Fazla Yenmesi Vücudun çeşitli...
  4. Kilo alma...

Kilo alma...

Baktim da Diyet bölümünde sadece Kilo verme ile ilgili yazilar var acaba birniz bana yarim ede bilirmi saglikli sekilde nasil kilo alacagim ben? 170 boyundayim ve kilom 49 :S cok zayifladim elimde olmadan ama tekrar kilo almayi cok istiyorum. Simdiden yardimlariniz icin tsk ederim.
  5. Sporcularda Kilo Alma

Sporcularda Kilo Alma

PROGAINER son bilimsel araştırmalar ışığında, yağlanmadan kas kütlesi olarak kilo almak için formüle edilmiştir. Bu karışım uzun süreli enerji sağlayarak sporcuya daha ağır ve daha uzun süreli antrenman yapabilme imkanı sağlamaya yardımcı olur. Protein olarak, insanlar için en faydalı ve biyolojik değeri en yüksek protein olan, ultrafiltre edilmiş whey proteini ve GDO'suz soya proteini...

Sayfayı Paylaş