gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Kanserle savasan okadar cok bitki var ki

Konu, 'Herşeyin başı sağlık !' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Kanserle savaşan allium türüne ait 500 bitki vardır. Sarımsak, soğan, frenk soğanı ve yeşil soğan bu gruba girer. Bu sebzelerin birçok üyesi, kanseri önleyen potansiyel özellikleri için araştırılıyor. Araştırmacılar, bu özel sebzelerin özellikle yaşlı insanlar arasında yaygın problemler olan Alzheimeir ve kardiyovasküler hastalıkların önlenmesinde ve tedavisinde yardımcı olabileceğini de tespit etti. Bu sebzeleri mutfağınızda özgürce kullanabilirsiniz. Kırmızı ve sarı soğanlar ile taze soğan, en yüksek flavonoid içeren allium sebzeleridir (Flavonoidler kansere karşı koruyabilir). Taze sarımsak, günlük olarak yenilmelidir. Eğer mideniz almazsa, kokusuz sarımsak kapsüllerini deneyin. Doğal antibiyotik sarımsak, aynı zamanda en güçlü anti-mantardır alinti

Kanserle savasan okadar cok bitki var ki konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Biz okadar fakirdik ki abi

Biz okadar fakirdik ki abi

—Biz o kadar fakirdik ki; mahallemizde gökkuşağı bile siyah beyaz çıkardı —biz o kadar fakirdik ki; masraf olmasın diye ben 7 yaşına kadar doğmadım. Ağabeyimi de gazete verdi. —biz o kadar fakirdik ki; misafirliğe giderken bineceğimiz dolmuşun arkasından koşmak suretiyle takip ederdik —biz o kadar fakirdik ki; eve gelen misafirleri yerdik —biz o kadar fakirdik ki; peynirimiz...
  2. okadar çok anım var ki

okadar çok anım var ki

liseye gidiyorum bir inğilizce hocamız var dı kiii aman amann sıkıyomu dersinde bir cıt cıksınn herkez korkardı bir günn dersteyiz haa b u arada her öğretmenin bir lakabı vardır buda kel aynaktı kel oldugu için:hhh:neyse hoca ders anlatıyor herkez pür dikkat dinliyor aslında dinliyor gibi yapıyoruz... arkadaki arkadaşım acaip fıkra bilirdi. dersde beni güldürmeyi başaracak yaa başladı...
  3. Kanser Nedeni bitki ve yiyecekler

Kanser Nedeni bitki ve yiyecekler

sigaranın zararlarını azaltan besinler sigaranın zararlarını azaltan bitkiler etkilerini bitkiler östrojeni zararını Hacettepe Üniversitesi (HÜ) İç Hastalıkları ve Medikal Onkoloji Uzmanı ve Kanser Epidemiyolojisi Bilim Uzmanı Prof. Dr. İsmail Çelik, soyanın içindeki östrojen hormonuna benzer etkideki maddelerin, östrojene bağlı gelişebilen meme ve endometrium kanserlerine yol açabileceği...
  4. cevabınıza cok ihtiyacım var !!!

cevabınıza cok ihtiyacım var !!!

Handan hanımcım , esimi cok seviyorum ama ayrılmak uzereyız . Merak ediyorum hayatında birisi var gibi... Sonum ne olacak merak edıyorum peri kızı
  5. cok agrım var..yardım...

cok agrım var..yardım...

bu ay adetım geciktı.6-7 gün sonunda adet oldum. Ama cok karnım agrıyoo.ne yapsam gecer. Şunu da sorayım... Adet geciktı hamile olma ihtimalm vardı şimdi deilim dimi hamile.

Sayfayı Paylaş