gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Karpuz Diyeti Nasıl Yapılır biliyorsanız yazın

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar ben şu aldığım 6 kiloya feci halde takmış durumdayım lahana suyu da içiyorum ve birde karpuzun bol olduğu bu sıcak günlerde aklıma karpuz diyeti geldi de ama Karpuz Diyeti Nasıl Yapılır bilmiyorum bu diyeti yapan varsa bana yazsın ya

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Karpuz Diyeti Nasıl Yapılır biliyorsanız yazın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karpuz Diyeti nasıl apılır

Karpuz Diyeti nasıl apılır

Karpuz Diyeti 1.GÜN Sabah Aç karnına 2 bardak su 1 dilim karpuz 30 gr. ( bir kibrit kutusu büyüklüğünde ) 1 dilim light ekmek Öğle 1 dilim karpuz 30 gr. peynir 1 dilim light ekmek Ara öğün 1 dilim karpuz Akşam 200 gr. ızgara tavuk göğsü Salata 1 dilim light ekmek Gece 1 dilim karpuz 1 dilim light ekmek 2.GÜN Sabah Aç karnına 2 bardak su...
  2. Şeker Diyeti nasıl yapılır

Şeker Diyeti nasıl yapılır

Şeker Diyeti SABAH 1 su bardağı şekersiz çay 2 kibrit kutusu beyaz peynir Salatalık domates 2 dilim kepekli ekmek ARA ÖĞÜN 1 su bardağı ayran 2-3 adet kepekli bisküvi 1 porsiyon meyve ÖĞLE 3 köfte kadar kadar et (100 gram) veya 1 porsiyon kuru baklagil yemeği 1 porsiyon sebze yemeği Salata 1 kase yoğurt 2 dilim kepekli ekmek İKİNDİ 1 dilim kepekli ekmek 1 dilim beyaz peynir...
  3. İsveç diyeti nasıl yapılır

İsveç diyeti nasıl yapılır

İsveç diyeti İsveç diyeti Hedef: Haftada ortalama 2-3 kilo. Günlük kalori: 500 Kcal Oldukça düşük kalorili olan bu diyette belirtilenin dışında çay, kahve ya da meşrubat içmeyin. Not: İsveç diyetinde aynı gün içinde öğle ve akşam yemeklerinin yerlerini değiştirebilirsiniz. Genel bir diyet/zayıflama programı olarak diyetisyenler tarafından tercih edilmeyen bu düşük kalorili diyet...
  4. Dukan Diyeti Nasıl Yapılır...

Dukan Diyeti Nasıl Yapılır...

Dukan Diyeti Nedir? Dukan Diyeti Nasıl Yapılır? Dukan Diyeti hakkında bilgi almak isteyen meleklerimiz neymiş nasıl yapılırmış bakalım hep beraber....Hadi bakalım melişler dukan diyetiyle aşama aşama zayıflayın ....2 Günde 3 kilo verdiren diyeti de sizlerle paylaşmak istiyorum... DUKAN DİYETİNİN 4 AŞAMASI = 1.ADIM ( Attack = ATAK ): Diyetin il 10 günü protein bakımından yüksek olan et...
  5. Çorba Diyeti Nasıl Yapılır?

Çorba Diyeti Nasıl Yapılır?

çorba diyeti, çorba diyeti yapımı, çorba diyeti nedir Sevgili melekler, diyetlerde öncelikle amaç mideyi kalorisiz gıdalarla doldurarak acıkmayı geciktirmektir. Bu noktada çorbalar imdada yetişir. Yapılan bilimsel çalışmalar özellikle çorbanın tokluk hissini arttırdığını destekliyor. Ana yemek öncesi tüketilen çorba midenin hacmini doldurmakta ve diğer yemeklerin daha düşük miktarda...

Sayfayı Paylaş