gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kendimi çok yorgun ve uykulu hissediyorum neden acaba kızlar ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar kendimi inanılmaz yorgun uykulu hissediyorum. Genelde bu durumla karşılaşan varmı bu mevsimsel geçiştenmidir nedir ya deli olacam çenem ayrılıp duruyor. Yardım edin lütfeeeeeeeeeen

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kendimi çok yorgun ve uykulu hissediyorum neden acaba kızlar ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kendini çok kötümü hissediyorsun

kendini çok kötümü hissediyorsun

http://bygezgin.free.fr/eylence/yag.htm yazıya tıkla büyük harfle yaz
  2. Kendimi Çok Dişi Hissediyorum

Kendimi Çok Dişi Hissediyorum

demet şener kilo ibrahim kutluayın hayatı demet şener doğum yaptı hamilelikte kaç kilo aldı boyu Kendimi Çok Dişi Hissediyorum Milli basketbolcu İbrahim Kutluay’ın eşi eski Türkiye Güzeli Demet Şener Kutluay, 17 aylık kızı İrem ile birlikte objektifler karşısına geçti. Eski Türkiye güzeli Demet Şener Kutluay, 17 aylık kızı İrem ile Kelebek objektifinin karşısına geçti.Milli basketbolcu...
  3. kendimi çok yalnız hissediyorum :(

kendimi çok yalnız hissediyorum :(

off off melekler kendimi o kadar yorgun bıkmış yalnız hissediyorumki şu sıra sanki herşey üstüme geliyor gibi :( çevremde o kadar çok insan arkadaşım varken ben onların için de kaybolup kendimi yalnız hissediyorum.. hiç birşey yapmak istemiyorum saatlerce yatıp sadece duvarları seyrediyorum ve ne düşündüğümü bile bilmeden :( bu böyle daha ne kadar sürer bilmiyorum kendimi biran önce toplamam...
  4. Kendimi yorgun halsiz hissediyorum hamilemiyim ?

Kendimi yorgun halsiz hissediyorum hamilemiyim ?

merhabalar...bikaç gündür kendimi yorgun halsiz hissediyorum midemde ağrı ve bulantı alt karnımda gerginlik hissi ve belimde ağrı oluyor ve sık sık tuvalete gitme ihtiyacı hissediyorum ani bi hareket yaptığımdada baş dönmem oluyor birde şöyle birşey var tam bir birleşme yaşamadım hamile miyim ne yapmam gerektiği konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim.
  5. Kendimi yorgun hissediyorum nedeni nedir?

Kendimi yorgun hissediyorum nedeni nedir?

Tüm günü evde hiçbir şey yapmadan geçirmiş olsanız da, yine enerjinizin düşüklüğünden ve sürekli yorgun hissetmekten şikayet edebilirsiniz. Bu sorunla başa çıkmak için ilkin enerjinizi nelerin düşürdüğünü öğrenmelisiniz. İşte enerjinizin düşmesine neden olan etmenlerden bazıları… Uyku düzensizliği: Tıpkı bir pilin şarj olması gibi vücudumuzun da şarj olmaya ihtiyacı vardır. İyi bir gece...

Sayfayı Paylaş