gebe
  1. iloveyou21

iloveyou21 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Kilo almak

Konu, 'Egzersizle Zayıflama' kısmında iloveyou21 tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaslar Heryerde zayiflamak icin egzersizler felan var..
    ama ben kilo almak istiyorum, daha cok bacak ve kalca taraflari.
    Heryere baktim aradim hic birsey bulamadim sadece zayiflamak icin var.

Aranizda belki bilen varmi? bacak ve kalca bolgelerine nasil kilo alindigini veya egzersizleri?

Kilo almak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kiLo aLmak İsTeyEnLErE !!

kiLo aLmak İsTeyEnLErE !!

bebeğe kilo aldırmak için çocuklara kilo aldırmak için çocuğa çocuklara almak isteyenlerin paylaşım alanı Ne Zaman Kilo Almalı Meleklerim? İnsanların kilo alma ihtiyacının ya da isteğinin birçok nedeni vardır Meleklerim. :):) •Yaşlılar, iştahsız oldukları için ya da sağlıklı yiyecekleri alamadıkları veya hazırlayamadıkları için sık sık istem dışı kilo kaybederler. •Ciddi bir...
  2. Kilo almak istiyorummmmm..

Kilo almak istiyorummmmm..

Herkes kilo vermek isterken ben kilo almak istiyorum.. :D Boyuma göre 56 kilo olmam lazım, ben yıllardır 50 kilodayım.. :( Ayrıca kemikli bir yapım var.. 50 kiloyum ama gören 45 falan sanıyor.. Ne yersem yiyim.. ı ıh olmuyor.. :uhu: Kansızlık problemim de yok.. Ara ara iştahsızlığım oluyor ama iştahım açılınca da tek öğünde 3 tabak yemek yediğim oluyor.. Anlamadım gitti... Melekler, var mı...
  3. Kilo Almak İsteyenlere Öneriler

Kilo Almak İsteyenlere Öneriler

Herkes kilo almak istiycek değilki mutlaka zayıflıktan şikayetçi olanlarda vardır...Zayıflık problemi olanlar ve bir türlü kilo alamayanlar için işte yapılması gerekenler... Kış ayları bitip, bahar ayları yazın müjdesini vermeye başladığında, zayıflama yöntemleri ve diyet listeleri de bir bir gün yüzüne çıkmaya başlıyor! Kimisi incelmek kimisi daha seksi görünmek kimi ise formunu...
  4. Kilo Almak İsitoyurm Yardım:(.

Kilo Almak İsitoyurm Yardım:(.

Mrb arkadaşlar genelde hep kilo vermek istiyorum diyenleri görürüz ama ben onlardan degilim. Ben kilo almak istiyorum.Çok zayıfım kilo almam için neler yapmalıyım yada doktor kontrolunde kilo almak için hangi branş doktora gitmeliyim.Bu konuda görüşleriniz bekliyorum tşekkürler.
  5. kilo almak istiyorum

kilo almak istiyorum

belki bu sorduğum soru birçok bayanı kızdıracak ama inanın halimden hiç memnun değiyil ne yesem içsem kilo alamıyorum. üzerime göre kıyafet bile bulamıyorum giydiğim kıyafetlerin içini bile dolduramıyorum diyebilirim şöyle br 10 kilo alsam aslında hiç fena olmıcak gibi geliyor bana kısa zamanda nasıl kilo alabilirim tavsiyesi olan varsa yazabilirmi

Sayfayı Paylaş