gebe
  1. nura kızgın

nura kızgın Forum Okuru

kilo veremiyen

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında nura kızgın tarafından paylaşıldı.

cok kilpm var 104 küloyum zayıflamak için ne yapmalıyım lütfen cevaplarmısınnız sabah bakacam cevabı gorucem

kilo veremiyen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İdeal Kilo

İdeal Kilo

Şişmanlık, ideal kilonun üzerinde olmak demektir. İdeal kilo ise; hayatı maksimum uzatan, insanların yaşam kalitesini ve süresini etkileyen, duygusal ve sosyal yönden, kendinizle en barışık olduğunuz, daha mutlu ve huzurlu, güçlü ve sağlıklı, oluşabilecek hastalıkları geciktiren, kaliteli bir yaşamı ifade eden kilo demektir. İdeal kilo; Sağlıklı kilomuzu hesaplamak için çeşitli yolar vardır…...
  2. Bölgesel kilolar

Bölgesel kilolar

biberiye yağı ile zayıflama kekik yağı ne işe yarar limonlu su ne işe yarar biberiye bölgesel zayıflama Merhaba arkadaşlar benim derdim öyle büyük değil ama bir türlü çözüm bulamadım:please: Ben 1 sene önce 68 kiloydum Beslenmeme biraz dikkat ederek ve biraz da sadece akşamları mekik çekerek 64 kiloya indim. Bu arada şu inceltici kemerlerden de günde bir kez olmak üzere kullanıyorum. Ancak...
  3. kilo alamıyormm

kilo alamıyormm

ya bn 15 yaşındayım boyum 161 ama kilom 44 düzenli beslendiğim halde kilo alamıyorum ne yapmalıyım??
  4. kilolar

kilolar

merhaba melekler ben yeni üyeyim benim derdimde doğundan sonra aldığım kilolarımı veremiyorum varmı benle aynı dertte olan
  5. Kilo Avcilari

Kilo Avcilari

Merhaba arkadaslar, kilo avina cikmak isteyen hanimlar var mi? bir süredir diyet yapiyorum zaman zaman dikkatim dagiliyor ve basa sariyorum düzenli bir diyet ve spor yapmak icin birbirimize ihtiyacimiz var.. Benimle ciddi duzenli bir sekilde diyet yapmak isteyen arkadaslarimi bekliyorum söyle kurallarimiz olabilir *haftanin bir gunu kilo bildirimi yapicaz *günlük Menü ve sporlarmizi...

Sayfayı Paylaş