gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    701
    Ödül Puanları:
    113

Kilo Vermek İsteyen Meleklerimize Kilo Vermenin 3 Altın Kuralı....

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Kilo Vermek İçin 3 Altın Kural Fazla Kilolarınızdan 3 Kuralla Kurtulun

Prof. Dr. Canan Karatay; kilo vermenin üç altın kuralını açıkladı! Karatay’a göre bu basit ama etkili yöntemlerle fazla kilolardan kurtulmak ve her zaman formda kalmak mümkün! Hadi bakalım melekler kilolarınızı verin fit ve incecik görünün...

Birinci Kural: Yürümek

Yürümek; tüm vücut kaslarını çalıştırır, yağ yakarak kilo vermenizi sağlar ve vücudunuzu şekle sokar. Günde en az 10 dakika açık havada yürüyüş yapın ya da step aleti kullanın.

İkinci Kural: Su İçmek

Su içmek; Vücuttaki fazla kiloları atmak, sağlığınızı korumak, saç ve cildinize güzellik katmak için en etkili yöntemdir. Özellikle havaların ısındığı bugünlerde en az 3 litre su içmelisiniz.

Üçüncü Kural: Ekmek Yememek

İşlenmiş karbonhidrat içeren beyaz pirinç, beyaz ekmek gibi gıdalar çabuk acıkmanıza ve daha fazla yemek yememenize sebep olur. Hayatınızdan ekmek türü gıdaları çıkarın. Uzun süre tok hissetmek istiyorsanız; ceviz tüketin, özellikle de kahvaltıda!

Kilo Vermek İsteyen Meleklerimize Kilo Vermenin 3 Altın Kuralı.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kİlo Vermek İsteyen Bayanlarin Dİolaglari

Kİlo Vermek İsteyen Bayanlarin Dİolaglari

Pazartesi başlıyorum kızım rejime -bugun pazar ii düşün istersen -biliyoruz heralde ben haftaya pazartesiden bahsediyorum -Kasma istersen sen şişkoda güzelsin -yalancı yemin etsene... -ii be tamam -Sabah 1 dilim kepek ekmeği ve kibrit kutusu kadar peynir yedim -ben sadece içine limon sıkılmış sıcak su içtim -saatte öğlen oldu acıktım gibi -Hayrola kimi arıyorsun -ya bizim köşedeki pideciden...
  2. Kilo vermede ana kurallar

Kilo vermede ana kurallar

Kilo vermede ana kurallar Enerji besinler vasıtası ile alınır ve bedensel faaliyetler ile de harcanır. Eğer aldığımız enerji miktarı harcadığımızdan fazla ise artık enerji vücutta yağ olarak depolanacaktır. Bu depolama işlemini durdurmanın yolu; ya alınan enerji miktarını harcanan miktara düşürmek (kalori kısıtlaması) ya da harcanan enerji miktarını alınan miktara yükseltmek (egzersiz)...
  3. kilo vermenin 16 altın kuralı

kilo vermenin 16 altın kuralı

Yaklaşan yaz mevsimi sebebiyle birçok insanı saran plaj telaşı aslında çözümlenemeyecek bir sorun değil. Fazla kilolarınızdan dertliyseniz, Güzel bir güne su ile başlayın… Yağ yakma konusunda bir etkinliği olmasa da, bütün gece sizinle birlikte uyuyan sindirim sisteminizi uyandırmanın en güzel yolu, güne su içerek başlamaktır. Güne 1 su bardağı ılık su ve 1 su bardağı oda sıcaklığında...
  4. Ramazanda Kilo Vermek İsteyenlerin Paylaşım Alanı 2013

Ramazanda Kilo Vermek İsteyenlerin Paylaşım Alanı 2013

ramazanda kilo vermek için ne yapılmalı ramazanda nasıl kilo verilir 2013 ramazanda kilo vermenin yolları Sevgili melekler, zaten normalde sağlıklı beslenme konusunda yetersiz olan halkımız, ramazan ayı gelip de uzun saatler aç kalmanın ardından yemeğe oturunca haliyle kilo alıyor. Genelde düşülen bu hatayı, irademize biraz sahip çıkabilirsek kilo almama hatta kilo verme şeklinde...
  5. Uzman diyetisyenden hızlı kilo vermenin altın kuralları

Uzman diyetisyenden hızlı kilo vermenin altın kuralları

Eğer kahve içtikten sonra spor yaparsanız yüzde 15 oranında daha fazla yağ yakımınız gerçekleşir. Bu nedenle kahveyi eğer tansiyon probleminiz yok ise sabahları tercih etmelisiniz. Muz: Hem tok tutması hem de keyifle tüketilmesi muzu sabah kahvaltısının alternatif meyvesi yapmaktadır. İçerisindeki zengin potasyum ile kalbinize destek olurken aynı zamanda barsak problemleriniz var ise ona da...

Sayfayı Paylaş