gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

Kilolu hamile kalanlar buraya

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

kilolu olmak kilolu hamile kaldım

Kilolu hamile kalan arkadaşlar kaç kilo ile hamile kaldınız?

2. Eylem kerem

Eylem kerem Forum Okuru

Merhaba ben hamile kaldığımda 52 kiloydum şuan hamileliğimin son ayları ve 64 kiloyum 12 kilo aldım sizce bu normal mi? Hamilelik sonrası nasıl verebilirim şimdiden bunu dert ettim :S

3. birtutamanne

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    canım gayet ıyısın sacmalama
    zaten dogum yaptıgın anda en az 6 7 kılo gıdıyor
    ve sut vermeye devam ettıkce kılolar ucup gıdıyorrrrr
    20 30 kılo alanlar ne yapsın sen dert etme bence :)

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merak ettim acaba hamilelik süresince kaç kilo alınması idealdir?

birtutamanne bunu beğendi.
  5. birtutamanne

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0
  6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

1.63 boyunda ve 1 yıllık evliyim 86 kiloyum ve allahıma bin şükür olsun ki hamile kalabildim şu anda 3,5 haftalık hamileyim. Doktorum kilolusun kilo ver dediysede ben bir türlü beceremedim kilo vermeyi. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah kızlar.

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Benimde kilo vermem lazım yaa bir türlü bebeğim olmuyor. Ne yapacağım nası kilo vrcm bi türlü bulamıyorum. Spora başladım bebiş için mecburum yapacim herkese selamlar.
    Tuğçe Ceren Elmacıklı.

8. birtutamanne

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    yeterki azim edin
    ergeç olur
    allah hayırlısını nasip etsinn

Kilolu hamile kalanlar buraya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çeşitli kürleri kullanıpta hamile kalanlar kalmayanlar buraya

çeşitli kürleri kullanıpta hamile kalanlar kalmayanlar buraya

soğan kürü ile hamile kalanlar soğan suyu ile hamile kalanlar hayıt tohumu hamilelik için kürü sağan Arkadaşlar iki aydan beridir hamile kalmak için kürler hakkında araştırma yapıyorum Kürler aşağıdaki ilgili sayfada http://www.meleklermekani.com/tum-saglik-konulari/136676-gebe-kalmak-icin-neler-yapiyoruz-2.html Şimdi gelelim konumuza bu kürleri kullanıpta hamile kalanlar varmı ? Bu küleri...
  2. dış gebelikten sonra normal hamile kalanlar buraya

dış gebelikten sonra normal hamile kalanlar buraya

dış gebelik sonrası hamilelik dış gebelikten sonra hamile kalmak gebelik sonrası hamile kalanlar gebelikten sonra kalanlar kalınırmı arkadaşlar yaklaşık 2 yıl önce dış gebelik geçirdim şimdi normal yolla gebeyim. benim durumum da olan arkadaşları davet ediyorum
  3. Yakı ile hamile kalmak Yakı ile hamile kalanlar buraya  denenmiştirr

Yakı ile hamile kalmak Yakı ile hamile kalanlar buraya denenmiştirr

yakı ile gebelik yakı takıp hamile olanlar sitemizde pek çok kişii hamile kalmak için çok uğraşlar veriyor bunların çoğuna şahitimm allah kimsenin kucağını boş bırakmasın melekler isteyen herkese versin şimdi sizee yakıyla gebelikten bahsedicem bunu ben kendimde denedim oğlum olduktan sonra 6 yıl ara verdim sonra istedim ama olmadı tam 1 yıl bekledim olmayınca belime yakı takmayı denedim...
  4. Yumurtlama ilacıyla hamile kalanlar

Yumurtlama ilacıyla hamile kalanlar

yumurtlama ilacı nedir,yumurtlama ilacıyla nasıl hamile kalınır,yumurtlama tedavisi,yumurtlama tedavisi ve hamilelik hakkında bilgiler Yumurtama ilaçları Yanlız size uzman doktorunuzun reteçe ile verilen ve bir yıldır hamile kalamayan kadınlar için önerilen bir yoludur. Genellikle yumurtlama iğnesi yanında verilen ilaçlar ya da öncesinde verilen ilaçlar kadını hamine dönemine hazırlar. Bu...
  5. Catlatma İgnesiyle Hamile Kalanlar Buraya

Catlatma İgnesiyle Hamile Kalanlar Buraya

Herkese merhaba, bu konudaki forumlar cok eski.Buradan takip edelim artik.Hamile kalmaya calisanlar dertlessin, anne adaylari moral olsun:)Hepimizin saglikli bebekleri olsun,kucaklarimiz bos kalmasin insallaaahh:)

Sayfayı Paylaş