gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kiracı içindeyken ev satılırmı satılırsa nasıl satılır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba.Kiracımdan memnun değilim ve artık uğraşmak istemiyorum, evi satmak istiyorum ancak kiracım çıkmıyor. Ben o evi nasıl satabilirim, usandım artık :S

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Kiracının oturduğu ev satılıyorsa gerekli şartları yerine getirerek kiracısı olduğu evi almaya hakkı vardır.
    İlk Olarak evi satan ev sahibi kiracısına bu konuda gerekli bilgiyi verir Kiracının imkanı yeterse oturduğu kiracısı olduğu evi satın alabilir...

Eğer kiracı oturduğu evi satın alamıyorsa Burada evi yeni satın alacak kişi satın aldığı tarihten itibaren 1 ay içinde noterden ihtarname göndererek evi tahliye etmenizi talep edebilir.

eğer kiracı oturduğu evi tahliye etmezse ev sahibi dava açarak kiracının tahliyesini sağlayabilir.Ev Sahibi bu 1 ay içinde ihtarname göndermezse yeni satın alma nedenine bağlı olarak sizi tahliye edemez
    kira sözleşmeniz aynı şartlarla devam eder

kiracı içindeyken ev satılırmı satılırsa nasıl satılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ah!çocuk mutluluklar pazarlarda alınıp satılır oldu!

ah!çocuk mutluluklar pazarlarda alınıp satılır oldu!

Ah! Çocuk Mutluluklar pazarlarda alınıp satılır oldu. Betonlaştı gözyaşları, yürekler katılaştı. Kimse kimseyi sevmiyor, kimse kimseye acımıyor, yanmıyor. Güzellikler bile parayla alınıp satılıyor artık. Namussuzlar çoğaldıkça namuslular azaldı. Makamlar büyüdükçe beyinler küçüldü. Herkes firsattan istifade edip cebini şişirmeye çalışıyor, yetimin, yoksulun kakkına tecavüz ediyor. Gözlerde...
  2. argan yağı nerede satılır

argan yağı nerede satılır

Argan yağı nerede nerelerde satılıyor nereden satın alabilirim teşekkürler ve fiyat bilgisi var mı ?
  3. Altın Çilek Aktarlarda Satılır mı ?

Altın Çilek Aktarlarda Satılır mı ?

Altın Çilek nerede satılır Aktarlar altın çilek satar mı Sayın Başbakanımız sayesinbde tanıdığımız ve kullanmaya başladığımız altın çilek aktarlarda satılır mı sorusunun cevabını ve fiyat bilgisini bu konuda bulabilirsiniz melekler :) Altın çilek meyvesini ve kurusunu aktarlarda bulmanız mümkündür. Kapsülleri ise eczanelerde bulabilirsiniz. Aktarlarda satılan altın çilek meyvesinin kilosu...
  4. Lipokes nedir nerede satılır?

Lipokes nedir nerede satılır?

Az önce Saba Tümer'in programında Dr. Gürkan Kubilay Lipokes diye bir maddeden bahsetti. Bu maddeyi nereden bulabilirim? Lipokes maddesini daha önce kullanan var mı acaba?
  5. Ev mantısı ve sarma yapılır, okuyun lütfen

Ev mantısı ve sarma yapılır, okuyun lütfen

Sevgili arkadaşlar, bu forum benim keyif aldığım bir yer ama yaptığım bu işi de sizlerle paylaşmak istedim. Malum kadınların ekonomik özgürlüğünün kısıtlanmaya bu kadar müsait olduğu bir ülkede yaşamak ve kendi paramızı kazanmak zor. Ben de üç çocuğumu okutmak ve geçinmek için bu yola baş koydum. Ev mantısı ve sarma yapıyorum ve etrafımdaki insanlara ve bazı yerlere satıyorum.Müşterilerim de...

Sayfayı Paylaş