gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113

Kirpikleri Uzatmak İçin Bitkisel Yöntemler

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Kirpikleri Uzatmak İçin Bitkisel Yöntemler Kirpiklerinin kısa oluşundan rahatsız olanlar için uzun kirpiklere hasret olanlar içinnnn....:sigara:

Kirpiklerinizi Uzatmak İçin i
    şte Tarifi............

Ok gibi uzun, gür ve alımlı kirpiklere sahip olmak mı istiyorsunuz?
    Cam bir kabın içine 1 çay kaşığı hint yağı ve 12 gr kakao yağı (1 yemek kaşığından biraz az) ekleyip karıştırın.
    Kabı sıcak su dolu bir başka kabın içine yerleştirip krem kıvamına gelene kadar ısıtın.
    Karışımı soğutup 15 gün boyunca temiz bir rimel fırçası yardımı ile yatmadan önce gözlerinize kaçırmamaya dikkat ederek kirpiklerinize sürün.

Sürme işlemini kirpik kökünden uca doğru uygulayın.

Her akşam yatmadan önce kirpiklerinizin dibine kulak çubuğu yardımıyla vazelin sürün. (gözlerinize kaçırmamaya dikkat edin) Kesinlikle çok işe yaradığını, kirpiklerinizin hem gürleşip hem uzadığını göreceksiniz. Bunu seyrek kaşlarınızada uygulayabilirsiniz.

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

arkadaşlar ben sadece hint yağı kullandım yatmadan önce sürekli bir ay kadar ve şuan maşşşallah çok rahatım çok güzel herkez soruyor ek olarak birde her gece gerçek sürme çekiyordum tavsiye ederim yaşım 18 olmasına rağmen işe yaradı hani yaş ilerleyince olmaz falan diyorlar o yüzden söyledim :)

Kirpikleri Uzatmak İçin Bitkisel Yöntemler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kirpik Uzatmak Nedir?

Kirpik Uzatmak Nedir?

develerin neden uzun kirpikleri vardır kaş ve kirpik uzatmak kaş kirpik uzatma Kirpiklerim çok seyrek ve kirpik uzatma fikri cazip görünüyor, fakat acaba güvenli mi? Tam olarak kirpik uzatma nedir? Konsept muhteşem: onları bir sonraki seviyeden alınan sahte kirpikler olarak düşün. Kalıcı değildir, fakat 2 haftadan 6 haftaya kadar kullanabiliyorsunuz. Kirpikleri takmada profesyonel bir...
  2. Kirpik uzatmak için

Kirpik uzatmak için

kirpiklere zeytinyağı kirpik uzatmak için kirpikleri uzatmak için sarımsak yağı kirpik kirpikleri zeytinyağı Herkes uzun kaş ve kirpiklere sahip olmak ister.Kesinlikle yararını göreceğiniz harika bir tarif. Aktarlardan rahatça bulabileceğiniz ceviz yağı,sarısak yağı, fındık yağı,susam yağı , badem yağı,ve zeytin yağı bu yağların hepsi aynı oranda olacak hepsini bir şişeye boşaltıp tek bir...
  3. Kirpikleri güçlendirmek için bitkisel formül

Kirpikleri güçlendirmek için bitkisel formül

kirpikleri güçlendirmek için kirpikleri güçlendirmek kirpik için kirpik güçlendirme kirpiklerin çoğalması Kirpiklerinizi güçlendirmek için gereken bitkisel formülü ve malzemeleri veriyorum hanımlar. 1 çay kaşığı hint yağı 1 çay kaşığı fındık yağı 1 çay kaşığı soya yağı Bu malzemelerin hepsini karıştır bir yağ oluşacaktır. Bu karışımı saklayabilirsiniz. Kulak pamuğuyla kirpik diplerinden...
  4. Kirpikleri Uzatmak İçin Mucize Karışımın Formülü Burada !

Kirpikleri Uzatmak İçin Mucize Karışımın Formülü Burada !

kirpikleri uzatmak için bitkisel çözüm kirpikleri uzatmak için ne yapmalı Her kadın yay gibi kaşlar ve ok gibi kirpiklere sahip olmak ister melekler :) Ancak ne yazık ki her kadın bu konuda yeterince şanslı değildir. İşte biz o şanslı olmayan kısma sesleniyoruz, şimdi sizlerle paylaşacağımız kirpikleri uzatmak için bitkisel çözüm formülü ile sizin de kaşlarınız gözle görülür şekilde...
  5. kirpiklerimi uzatmak istiyorum

kirpiklerimi uzatmak istiyorum

selam bana kısa bir sürede kirpik uzatma formülünü söylermisiniz. Kirpik ekleme yada permasımı ne var onları istemiyorum daha doğal ve sağlıklı yollardan kirpiklerim gürleşsin ve uzasın istiyorum bildiğiniz yöntem varsa paylaşırmısınız

Sayfayı Paylaş