gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kısa sözler 2012

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

bana yepyeni kısa anlamlı ve özlü 2012 model sözler lazım varmı kızlar bildikleriniz varsa benimle paylaşın lütfen.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Bu saatten sonra sende fırtına bile kopsa; bende yaprak oynamaz..
    Marifet degil elikanlı olmak marifet deli kanlı olmak

Ya hür bir millet olarak yaşayalım, ya da ölelim.

Kanla sulanan toprak mahsul vermez.

Bebekler doğduklarında neden ağlar aşkım biliomusun ilk nefes ciğerlerini yakar.bnd seninle doğdum,onun ciğerleri benim ise yüreğim yanıyor ve ağlıyorum...

her kötü biten ilişkide yeni bi sayfa acıyorum diyenler ; sizin defter kac ortalı???

Umutsuzluğa kapılmak mutsuzluğa kapı aralar.İçinde beslediğin umut seni hayata bağlar...

arkamdan konuşup beste yapacağına yüzüme konuş düet yapalım

hayat 3 buçuk ile 4 arasındadır ya 3 buçuk atarsın yada 4 4 lük yaşarsın

Ne söylediğini, kime söylediğini ve ne zaman söylediğini unutma.

Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım etmez.

Utanç yoksullarda, pervazlık zenginlerde bulunur.

Bütün kapıları açan paradır.

At, sahibine göre kişner.

En kısa yol, sarp yollarıdır.

Az ye, az söyle, az incit.

Güç yıkılır; mutlak güç, mutlaka yıkılır.

Herkes yanlış yapar, ancak ahmaklar yanlışlarında direnirler.

Kapanmayan tek yara vicdan yarasıdır.

Umut yoksulun ekmeğidir.

Oysa ben seninle evlenme hayalleri kura.. Neyse boşver, ayağına basarken canını acıtmadı değil mi ?

Yenilmesi gereken ilk düşmanlar öfke ile umutsuzluktur.

Adalet mülkün temelidir.

Toplumsal hayatta en yararlı erdem hoşgörüdür.

Adalet, evrenin ruhudur.

İnsanların hırsı ve tamahı, mesut olmamalarının tek sebebidir.

Hayal gücü ne ilahi bir armağandır.

Düşünüyorum, öyleyse varım.

Eğer vatan tehlikede ise, her şey vatana aittir.

Kadınlarla filler unutkan değildirler.

Hatadan korkan bir insan hiçbir şey yapamaz.

Hastalık dediğin şey atla gelir. yaya gider.

İnsanın hakiki asaleti faziletten gelir, doğuştan değil.

kısa sözler 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kısa Mesajlar Kısa Sözler 2012

Kısa Mesajlar Kısa Sözler 2012

Kısa Mesajlar 2012 Kısa Mesajlar Kısa Sözler Bizden Kısa Mesajlar isteyen misafirimize ve siz melek'lerimize yılın en yeni ve en güzel anlamlı kısa mesajlarını bu sayfamızda bir araya geitrdik ve işte 2012 kısa mesajlar burada diyoruz Melek'ler! Beyazlayan Saçlarım Senin Eserin, Yüzümdeki Çizgiler Gibi... Seni Sonbahar Rüzgarının ıLık Esintisinde tanıdım Artık Yazlarımdaki Güneşimsin....
  2. 2012 Ezici Sözler kısa

2012 Ezici Sözler kısa

2012 Ezici Sözler kısa Ezici Sözler facebook Merhaba Sevgili Melek'ler, sizlere yılın en yeni ezici sözlerini sunuyoruz ister facebook sayfanızda kullanın, isterseniz de msn iletinizde :) Aşkı bilmiyorsan taşıma o yüreği bırak elimi anma ismimi. Sevmek senin neyine? Bırak kalbimi artık uğraşma benimle, kalbini kırarken inan hiç çekinmem seslenirim abime Değer verdiklerim utanmadan...
  3. Kısa Anlamlı Sözler 2012

Kısa Anlamlı Sözler 2012

Kısa Anlamlı Sözler Kısa Anlamlı Sözler 2012 Anlamlı sözler arayan tüm misafirlerimize ve tabi ki siz sevgili melek'lerimize, bu yazımızda yılın en yeni ve en güzel anmalı hoş olan kısa anlamlı sözleri sunuyoruz :) Anlamlı Sözler -Gün Birgün Sevdalanmış Geceye, Gecede Yakamoz Düşürmüş Denize, O Günden Bugüne Geceyle Gündüz Ayrılmaz Olmuş, Taki Güneş Tutulup, Gölge Düşürene Dek...
  4. 2012 Sıradan Sözler kısa

2012 Sıradan Sözler kısa

Sıradan Sözler facebook 2012 Sıradan Sözler kısa Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda siz sevgili üyelerimizle ve bizden sıradan sözler isteyen misafirlerimiz ile yılın en güzel kısa sıradan sözlerini paylaşıyoruz. Yarınıma seninle gitmek için bekliyorum seni hadi aç kalbini al beni götür sevginle. öksüz bir sevdanın garip insanıyım kurtar beni seni bekliyorum. karşılıksız...
  5. Kısa Makara Sözler 2012

Kısa Makara Sözler 2012

Makara Sözler 2012 kısa makara sözler 2012 Sevgili melekler bu yazımızda birbirinde komik ve ilginç makara sözlerle karşınızdayız, okuyun ve keyfiniz yerine gelsin :D:D Kısa Makara Sözler - Adam 7 gün boyunca nezle olmuş. Sıkılmış bugün de petekle olayım demiş. - Beyaz atlı prensini bekleme, seyise razı ol, yoksa beygire kalırsın. - Yeni bir pencere açalım ve unutalım herşeyi. -...

Sayfayı Paylaş