kızlar düşük yapanlar yardım edin...

slm arkadaslar ben araniza yeni katildim.ben yurt disinda yasiyorum ben 3 ay once dusuk yaptim fakat hormon degerlerim yuksek degildi ama 1ay gecmesine ragmen hala vardi.kurtaj yapamadilar cunku bir sey gorunmuyordu ama kanda hormon cikiyordu.doktorlar bu durumda igne yaptilar icimde kalan ve gorunmeyen parclarin temizlenmesi icin.bu igne turkiyede var mi ve yapiliyor mu bir bilginiz var mi?ve 3 ila 6ay kadar hamile kalmamami tavsiye ettiler sebebi bu ilacin aldigim folik asiti ve vucudumdaki vitamini oldurebilecegi ve allah korusun BELKI cocugun vitamin alamayacagi ve sagliksiz olabililecegi...ocagin 22sinde igne vurdular martin 5inde ilk adetimi gordum ve bu ay adetim gun gectitest yapmaya korkuyorum sevinsemmi uzulsemmi bilemiyoru..lutfen bana yardimci olun bu igneyi bilen varmi?

Son düzenleme:
kızlar bende 4 ay önce düşürdüm kızımı tam atlattım riskli dönemi diye düşünürken 16 haftalıkken kalp atışları durdu maalesef şimdi yeniden istiyorum dr 2 ay sonra düşünebilirsin demişti klomen başlıyacam...

merhaba canım inan çok üzüldüm bende düşük yaptım 2005 te çak zordu benim için sana tavsiyem 1 sene bekle daha sonra hamile kaldıgında rahatbir gebelik geçirirsin piskolojinde düzelir merak ettigin şeyler varsa bana yazabilirsin

amin canım inş.çok tşk.dùn doktora gittim herangi bi sorun yok calişmalara başlayabilirsin dedi.bende hemen olsun istyrm.inş olur.duaet neolur.sen istedigin zaman hemen oldumu.yoksa olmadımı?

arkadaşlar bende yeni katıldım aranıza benim hikayem 3 aylık bir düşüğün ardından 2 yıl sonra hamile kaldım oda 9 haflalıkken kalbi durdu ve kürtaj oldum haziranda doktorum araştırmamı söledi ve faktör v heterozigot yani kan pıhtılaşması sorunum ortaya çıktı hamile kaldığımda kan sulandırıcı iğne kullanmam lazımmış şuan korunmayı bıraktım adetlerim düzensiz oluyor şuan 15 gün geçti 10 gün önce kanda bişi çıkmadı ama gebelik belirtilerim var biraz olsaydı çıkardı ama....benim gibi olanlar varsa bişiler söleyin bu konuda...

selamün aleyküm arkadaşlar...

23 haftalıkken rahim ağzı yetmezliğinden dolayı erken doğum yaptım .. bebeğimin Allaha şükür hiç bir problemi yoktu .. boyu kilosu gelisimi herzaman ilerde gidiyordu ama bizler problemi hep bebeklerde arıyoruz ya benimkide bende çıktı 12 haftalık hamileyken rahim ağzına dikiş atılması gerekkiyormus ama benim atılmadıgı için bebeğim doğdu ama ciğerleri gelişemediği için yaşamadı Rabbim Kimseyi Evlat Acısıyla İmtihan etmesin. Ciğerlerim yandı mahvoldum kahroldum sağlıksız bibebek olsay dı belkide bu kadar içim yanmazdı ..

herkese selam bende hiyakeymiii anlatayim..............ilk gebeligim 2 aylıktı.kalbiii atmadigii için kürtaj oldum.aradan 1.5 sene geçtii ben hamile kaldım yeniden.ama maleseff gecen hafta onuda düsürdüm............bende kan pıhtılaşmasii var.ilkinde ignemii olmadim ama 2.de oldum yinede düstüü kısmetii yokmuş.simdiii temizlnipp yeniden hamile kalmak için babalayACAgim.düyolarkiii kürtajdan daha cabuk hamile kalırsın.inşaşalh ögle olur...........8.gündür kanamam devam ediyo nezaman bitcek diye mera içindeyim.........

Geri