gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kızlar Serdar Ortaç İstediği Gibi Sözleri istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba hanımlar Serdar Ortaç ın yeni albümünde ki şarkıları dinlediniz mi bilmiyorum ama dinleyin derim özellikle de Serdar Ortaç İstediği Gibi şarkısını dinleyin ve bana da mümkünse Serdar Ortaç İstediği Gibi Sözlerini yazın.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kızlar Serdar Ortaç İstediği Gibi Sözleri istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serdar Ortaç - Adam Gibi

Serdar Ortaç - Adam Gibi

Neden düştün gözümden? Neden hislerin hep yalan? Nedense biz seninle, mutluluğu, Paylaştık hep uzaktan Aşk ızdırap denizi, şaşırdım ben kapıları Garip bir umutsuzluk, sardı dört bir yanımı Akıllandın mı bilinmez, yoksa her şey sıradan mı? Adam gibi yürekli ol, çık karşıma bak yüzüme, Yalandı de, unuttum de, aldattım de, bağır yüzüme. Senin kokun, senin dokun, senin tadın yetmedi de,...
  2. Serdar Ortaç Dileğim Aşk Sözleri istiyorum sizden

Serdar Ortaç Dileğim Aşk Sözleri istiyorum sizden

Serdar Ortaç Dileğim Aşk Sözleri yazar mısınız lütfen ben o şarkının sözlerini çok merak ediyorum ve Serdar Ortaç'ın Dileğim Aşk şarkısının Sözlerini ezberlemek istiyorum.
  3. Serdar Ortaç İşe Yaradı mı Sözleri istiyorum

Serdar Ortaç İşe Yaradı mı Sözleri istiyorum

Unut bütün hatamı unut Geri dön artık Ölüm ayırır bizi ancak Otur yüreğimde usulca diyen Serdar Ortaç'ın işe yaradı mı şarkısının sözlerini benimle paylaşırsanız çok sevinirim.
  4. Sizler için Serdar Ortaç İstediği Gibi şarkısının sözleri burada

Sizler için Serdar Ortaç İstediği Gibi şarkısının sözleri burada

Serdar Ortaç İstediği Gibi şarkısı sözü Serdar Ortaç İstediği Gibi şarkısının sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizden Serdar Ortaç İstediği Gibi şarkı sözleri isteyen siz sevgili misafirler, bu yazımızda Serdar Ortaç yeni şarkıları paylaşımlarına devam ediyor ve sizlere İstediği gibi şarkı sözü sunuyoruz. Hayat ikimizin istediği gibi olsaydı eğer Kalbimi acıtan ayrılık yerini...
  5. Serdar Ortaç Umurumda Değil Şarkı Sözü istiyorum

Serdar Ortaç Umurumda Değil Şarkı Sözü istiyorum

Merhaba arkadaşlar ramazan ayı öncesi son pazar gününüzün mutlu ve keyif dolu geçmesini diliyor ve sizlerden Serdar Ortaç Umurumda Değil Şarkı Sözü yazmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş