gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Serdar Ortaç Gücüm Yok Sözleri bilen var mı?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar aranızda Serdar Ortaç Gücüm Yok şarkısını dinleyen var mı ya da Serdar Ortaç Gücüm Yok Sözlerini bilen var mı? Eğer ki bilen varsa lütfen bu sayfadan benimle Serdar Ortaç Gücüm Yok Sözlerini paylaşsın.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Serdar Ortaç Gücüm Yok Sözleri bilen var mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serdar Ortaç - Yar Ayrı Gayrın Mı Var

Serdar Ortaç - Yar Ayrı Gayrın Mı Var

Yandım alev alev yerine, Yağmur yağsa da durduramaz. Sanki, kilitlendi yüreğim, Gitmek istese, kurtulamaz. Deli fırtınam, deli gözyaşım, Deli yağmurum, bebeğim, Üşüdün yine, sakın titreme, Bırak üstünü örteyim. Yar ayrı gayrın mı var? Bilemedim sana daha nasıl yaranacağım. Aşkımdan şüphen mi var? Beni bile bile ağlatsan da, unutacağım. Alışmışım acılara, nasıl olsa deli hasretine alışacağım.
  2. Serdar Ortaç Yorum Yok şarkı sözü

Serdar Ortaç Yorum Yok şarkı sözü

Serdar Ortaç Yorum Yok şarkı sözü Selam arkadaşlar sizden Serdar Ortaç'ın Yorum Yok adlı şarkısının sözlerini biliyorsanız yazmanızı rica ediyorum.
  3. Serdar Ortaç Ray şarkı sözü bilen var mı aranızda

Serdar Ortaç Ray şarkı sözü bilen var mı aranızda

Serdar Ortaç Ray şarkı sözü Merhaba millet acaba aranızda Serdar Ortaç Ray şarkısının sözlerini tam olarak bilen var mı? Varsa lütfen acilen bana Serdar Ortaç Ray şarkı sözlerini yazsın :)
  4. Arkadaşlar Serdar Ortaç Gücüm Yok şarkısının sözleri burada

Arkadaşlar Serdar Ortaç Gücüm Yok şarkısının sözleri burada

Serdar Ortaç Gücüm Yok şarkısı sözü Serdar Ortaç Gücüm Yok şarkısının sözleri Az önce sizlere Serdar Ortaç'ın yeni albümünde yer alan Denemek İstersen şarkı sözleri paylaşmıştık. Şimdi ise yine Serdar Ortaç Gücüm yok şarkı sözleri paylaşıyoruz ve sizleri sevilen bu şarkının sözleriyle başbaşa bırakıyoruz. Yoruldum üzerine düşmeye kendime ağlıyorum Senin çok kahrını çektim ama yine...
  5. Serdar Ortaç Kalpsizsin Sözleri var mı acaba

Serdar Ortaç Kalpsizsin Sözleri var mı acaba

Aranızda Serdar Ortaç dinleyen ve seven var mı diye sormak istemiyorum çünkü yersiz bir soru olur Serdar sevilmez mi dimi :) Neyse konuyu uzatmadan sizden Serdar Ortaç Kalpsizsin Sözleri istiyorum hanımlar:)

Sayfayı Paylaş