gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Serdar Ortaç Yağmurlardan Sözleri yazarmısınız

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar sizden Serdar Ortaçın Yağmurlardan adlı şarkısının Sözlerini yazmanızı rica ediyorum şayet aranızda Serdar Ortaç Yağmurlardan Sözlerini bilen varsa lütfen yazsın bana

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Serdar Ortaç Yağmurlardan Sözleri yazarmısınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serdar Ortaç - Yaz Yağmuru

Serdar Ortaç - Yaz Yağmuru

Çok seneler geçti senden sonra Ben hep yalancı aşklar yaşadım Hiçbir zaman ölmeyen şarkılar gibi Ben hiç seni unutmadım Şimdi hatırlarım eski günleri Belki döner gelirsin bir sabah Ağlamaktan usanmadan Hergün ağladım durmadan Şimdi beni yalvartmadan gel Yaz yağmuru düşer durur yüreğime Bir küçük aşk yeter benim hasretime Sen de benim yağmurum ol Damla damla yağ gönlüme x 2
  2. Serdar Ortaç - Ayrılmam Şarkı Sözleri

Serdar Ortaç - Ayrılmam Şarkı Sözleri

gururla harcadım elimde kalanı, çiçekler aldım sarmadı yaramı, acı bile kendine getiriyor adamı, bir dikili ağacım yok. iyileri yakacak,kötülere bakacak, daha iyi çıktımı,beni bile satacak, yolun ötesinden yüreğime akacak, aşka inancım yok. acıları tatmam gerek açığı kapatmam gerek kopunca senden,en hoş yerinden iki göbekatmam gerek ne tende duygu,ne de biraz uyku yürek de lazım çok nazara...
  3. Serdar Ortaç - Şeytan Şarkı Sözleri

Serdar Ortaç - Şeytan Şarkı Sözleri

nasip olsun en güzel aşktan bize adımız birer hastaya çıktımı yüze bakan yok . sanıyorlar diz çöker aşk önümüze bu zamanlar fazla gezenlere vize veren yok. hayat beni neden yoruyorsun, madem çok günah,oyunu sen bozuyorsun. sebebi çook.... şeytan diyor ki yanaş şuna, adını anma sataş şuna, deli kader seni karşıma, çıkaracak mı bilen yok can üzülür buna taş değil, çekilecek gibi aşk değil, bu...
  4. Serdar Ortaç İşim Olmaz Sözleri

Serdar Ortaç İşim Olmaz Sözleri

Kızlar bugünlerde beni kıpır kıpır hamişlikten dolayı büyüyen göbüşümle yerimde durdurmayıp oynatan bir parça var hahaha Serdar Ortaç'ın İşim Olmaz parçasının sözlerini sizler için paylaşıyorum.Müziği çok güzel tavsiye ederim:tik: İşim olmaz hiç Allah'tan korkmayan aciz insanla İşim olmaz aşk üzerinde uğraşan ilim irfanla Kanamaktaydım aramaktaydım yüce aşkın yüzünü Sana kalsaydım...
  5. Serdar Ortaç "Hasret" Şarkısının Sözleri

Serdar Ortaç "Hasret" Şarkısının Sözleri

serdar ortaç hasret şarkısı sözleri, hasret şarkısının sözleri, serdar ortaç 2014 Sevgili melekler, başarılı sanatçı Serdar Ortaç'ın yeni albümü çıktı! 20.sanat yılını kutlayan Ortaç'ın yeni albümü "Bana Göre Aşk" tam 14 parçadan oluşuyor. Albümün en güzel şarkılarından "Hasret"in şarkı sözleri ise şöyle... Kıskanırım seni ben Başkasıyla paylaşamam Ekmeğimsin,...

Sayfayı Paylaş