Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

<AYNEN etsin ihsan sabır günlerinde zor bu herkeze isteyen .rabbim sanırım zorundayız etmek motive kendimizi ama geçiyoruz dönemden bir yorucu yıpratıcı çok gerçekten belki ya durumlara.dedim gibi olmuşzdur şahit çevremizde yakın çoğumuzda oluyorlar.bir sahibi bebiş bile kadınlar baktığı umutsuz drların kalamayan hamile yıllardır geçmiş yaşı olma bebek ilerlediki öyle tıp artık kaldıki yüksek. şansımız dolayı aşmadığımızdan belli değil rahatsızlık olmayan mümkün tedavisi boyutunda kısırlık şükür dönemlerden çoğumuz .bir yok çaremiz başka dilemekten hayırlısını mevlamdan bekleyip kaybetmeden zamanla.umudumuzu geliyor haline biri etkenlerden byük en yaramadığı işe yormaktan elimizde dönem önemli gördüm.pskoloji olduklarını ay oldukları yada verdikleri ara çoğunun ve okudum sona başta yazılanları burada yıpranıyoruz.ilklerde yoksa cnm öle QUOTE]
rabbim isteyen herkeze bu zor dönemlerimizde sabır ihsan etsin inş..

kızlar bende bu ay klomen kullanmıştım hatırlayanlarınız vardır. Olmadı malesef bu ay da kısmet değilmiş sancılı bir regl geçiriyorum. Ama bu sefer üzülmedim uğraşacak bişeyler buldum. Hayırlısı olsun

hayırlısı olsun cnm.inşallahhh çektiğin zorlukların hediyesi olarak en yakın zamanda sağlıklı sıhatli bi bebeğin olur.Rabbim en kısa zamanda verir inşallah.

teşekkür ederim canım benim,bugün 6.iğnemi olucam ve yarın kontrolüm var,sağ yumurtam da hafiften sinyal vermeye başladı :) sanırım gelişmeye başladı,ikizlerim olsa ne güzel olur dimi :)

slm kızlar.ben bugün doktorumu değiştim ve daha iyi bir doktor buldum ve bugüne kadar hiç bi doktor demedi rahim filmime baktı ve rahimim t şeklindeymiş.şimdi müdahele edilmediğini eğer düşük olursa müdahele edildiğini söyledi.hiç böle bi durum yaşayan varmı biraz canım sıkıldı belkide bu yüzden kolay hamile kalamıyorum.

senin tedavin nasıl gidiyor canım? inşallah olumlu sonuçlanır her şey. aymesev ve lavinya dan da ses yok,ikisi de çok üzgün,Rabbim yar ve yardımcımız olsun.

kızlar bende bu ay klomen kullanmıştım hatırlayanlarınız vardır. Olmadı malesef bu ay da kısmet değilmiş sancılı bir regl geçiriyorum. Ama bu sefer üzülmedim uğraşacak bişeyler buldum. Hayırlısı olsun
mrb.benimde bu ay ilk klomenli ayımdı pazar günü adet olmam lazım son 2 gün sancılarım dün başladı ama hemen ümitsizliğe kapılmak istemiyorum hamile olupta adet dönemlerindeki sancıyı çeken çok hamiş varmış.irar testi yaptım ama çıkmadı hafta sonuna geldik kan testide yaptırmadım iyisimi p.tesini beklemek.normalde ayın 22 sinde kontrolüm vardı adet tarihimden 1 gün önce yani ama bu ay bir söz verdim kendime acele etmek yok adet tarihime kadar bekliyeceğim hatta pazar günü adet olmazsam p.tesi kan testi yaptıracağım salı günü soncunu alıp öle kontrole gideceğim.Bu arada dayanamayıp idarar testi yaptığımı söylemiştim değilmi hihihi .. o kadarcıkta olsun ama cnm ya bu halimede şükür önceden mümkün değil bekleyemezdim şimdiye kadar çooktan kan testi yaptırmış olmam lazımdı:) Kendimle inatlaşır oldum ya :) hamiş kızlar sorumu cvplarsanız sevinirim ilk hamiş ayınızda adet gününüzde adet sancınız oldumu hatta benim biraz erken başladı bu ay sancılar .benimkiside bir ümit işte.aymesev cnm senide çoook merak ediyorum yaaa okuyorsan cvp yaz lütfen umarım toparlamıştırsın kendini.bol şanslar kızlar.konuyla ilgili cvplarınızı bekliyorum öpüyorumnanaktan...

senin tedavin nasıl gidiyor canım? inşallah olumlu sonuçlanır her şey. aymesev ve lavinya dan da ses yok,ikisi de çok üzgün,Rabbim yar ve yardımcımız olsun.
yeniden doktora başladım bakalım ilk ayımız hiç sorun yok dedi ama benım rahımım t şeklindeymiş biraz o morelimi bozdu olmasına manı olmazmış ama bebeğin tutunması zor olabilirmiş eşiminde hareketli sperm sayısı biraz düşük gibi e vitamini verdi.3 ay dedi sadece takip klomen kullanıcam iğne falan vurmucak.klomenı bana farklı kullandırıyo adetımın 7 günü verdi hao biticek 4 gün ilşki olmasın dedi sonra günaşırı ama çok ii bi doktor giden herkes memnun bakalım hayırlısı artık. en kısa zamanda bizde inşallah anne oluruz.

teşekkür ederim canım benim,bugün 6.iğnemi olucam ve yarın kontrolüm var,sağ yumurtam da hafiften sinyal vermeye başladı :) sanırım gelişmeye başladı,ikizlerim olsa ne güzel olur dimi :)
inşallahhhhhh canım kucağın iki tane ile dolar.Allah hepimizin gönlüne göre verir inşallah.insanın zoruna gidiyo bazen ama herşeye rağmen biraz sabır buda bizim sınavımız.

yeniden doktora başladım bakalım ilk ayımız hiç sorun yok dedi ama benım rahımım t şeklindeymiş biraz o morelimi bozdu olmasına manı olmazmış ama bebeğin tutunması zor olabilirmiş eşiminde hareketli sperm sayısı biraz düşük gibi e vitamini verdi.3 ay dedi sadece takip klomen kullanıcam iğne falan vurmucak.klomenı bana farklı kullandırıyo adetımın 7 günü verdi hao biticek 4 gün ilşki olmasın dedi sonra günaşırı ama çok ii bi doktor giden herkes memnun bakalım hayırlısı artık. en kısa zamanda bizde inşallah anne oluruz.

hadi bakalım canım görelim seni :) inşallah Rabbim emeğinin karşılığını verir. ben de bugün kontrole gittim 6 yumurtam oluşmuş,ilacı kullanmayı kestik çünkü tüm yumurtaları büyütüp çoğul gebeliğe sebep olabilirmiş hatta bu durumda aşılama yapılmayabilir de,her şey pazartesi belli olucak inşallah aşılamaya engel olmaz ya ,ona birazcık canım sıkıldı,onun dışında hep ikizlerim olsun diye de dua ediyorum :)

Geri